Zlecenie “Najgroźniejszy potwór na Skellige” oraz Zestaw Skelligijskiego Rynsztunku już dostępne!

+
Zlecenie “Najgroźniejszy potwór na Skellige” oraz Zestaw Skelligijskiego Rynsztunku już dostępne!



Najnowsze darmowe DLC-ki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon są już dostępne na PC, Xbox One i Playstation 4! Zlecenia “Najgroźniejszy potwór na Skellige” można podjąć się we wsi Fyresdal na Ard Skellig, a zestaw skelligijskiego rynsztunku jest do kupienia u płatnerza w warowni Kaer Trolde.

Instrukcja pobrania dodatków:

GOG Galaxy:
1. Na stronie gry (Library/My Collection/Witcher 3) odnajdź sekcję “ADDITIONAL CONTENT” w kolumnie po prawej stronie.
2. Dokonaj zakupu pozycji “FREE DLC PROGRAM” (nie zostanie naliczona żadna opłata).
3. W menu “More”/”Configure” możesz teraz znaleźć sekcję “Available Content”, gdzie widoczne będą dodatki - wystarczy je zaznaczyć i klient Galaxy pobierze je automatycznie.

Steam:
1. Na stronie gry (Biblioteka/Wiedźmin 3) znajdziesz zakładkę DLC - zaznacz je, by zostały automatycznie pobrane przy następnej automatycznej aktualizacji gry.
2. Jeśli pobrałeś DLC-ki, ale nie są dostępne w grze, zrestartuj Steam.

PS4:
DLC-ki są wyświetlone jako Add-Ons na stronie gry na PSN.

XBOX:
DLC-ki są wyświetlone jako Zawartość do Pobrania na stronie gry na Xbox Live store.

 
Ciekawe jaki ten najgroźniejszy stwór będzie. Oby to nie był zwykły troll skalny. A co do wyglądu rynsztunku Skelligijskiego - na grafice wygląda ciekawie. Brakuje mi niestety takich typowych szat, z kapturami i długimi "kieckami", coś jak z artworku z "pancerzami"*

*
 

Attachments

  • ibitegCdIuctJs.jpg
    ibitegCdIuctJs.jpg
    45.7 KB · Views: 86
No to jeszcze dwie paczuszki (po dwa DLC) i dojdziemy do końca.

Swoją drogą chyba najgroźniejszym potworem jest archegryf na jednej małej, północnej wyspie Skellige.
 
Jestem już po przejściu tego zadanka ;). Bardzo fajne i klimatyczne ;). Co do najgroźniejszego potwora to nie będę się tutaj wypowiadał żeby nie psuć zabawy ;). No ale tak czy owak jedno z najlepszych zadanek z DLC ;).
 
Jak dla mnie to najlepszy dodatek obok zestawu wilka. Może i krótki, ale fajnie zrealizowany i przy okazji nawiązujący w ciekawy sposób do książek :D



Ciekawe co nas jeszcze czeka oprócz (zapewne) nowych ciuchów dla Ciri ;)
 
Misja znakomita, jedna z lepszych, a może i najlepsza.
Swoją drogą, kiedy będzie łatka 1.07?

Dołączam do pytania kiedy łatka 1.07? Jest jeszcze dużo do załatania ;-) Osobiście chciałbym, aby twórcy dodali możliwość zmiany z poziomu gry sposobu wygładzania krawędzi.
Muszę implementować SweetFX, aby wyłączyć post-procesowe wygładzanie w grze i włączyć SMAA, które jest wg mnie efektywniejsze i nie wpływa inwazyjnie na wydajność gry.
Mile widziane dalsze usprawnienie wydajności i stabilności W3.
Dajcie możliwość podskakiwania w czasie walki, bo brak tego jest uciążliwy, kiedy pojawi się przeszkoda.
Zwiększenie zasięgu rysowania, albo przynajmniej oddanie możliwości jego zwiększenia też będzie mile widziany.
To pobożne życzenia, ale może coś zostanie wzięte pod uwagę.
Póki co gram dość umiarkowanie, bo nie doczekaliśmy się jeszcze tej większej łaty do gry, która była na początku zapowiadana.
 
Co tam jakaś łatka... kiedy REDkit, o to jest pytanie? Ostatnio było też mówione bodajże o jakimś narzędziu do podmiany tekstur... ale jak nie było, tak nie ma.
 
Co tam jakaś łatka... kiedy REDkit, o to jest pytanie? Ostatnio było też mówione bodajże o jakimś narzędziu do podmiany tekstur... ale jak nie było, tak nie ma.
Otrzymałem tylko informację, że będzie dużo wcześniej niż Redkit.
 
Zlecenie zdecydowanie jedno z najlepszych w grze, chciałbym jeszcze jakieś zlecenie w kolejnym dlc bo pusto po fabule :(.
BTW: Jak się robi screenshota w grze?
 
Last edited:
Zlecenie zdecydowanie jedno z najlepszych w grze, chciałbym jeszcze jakieś zlecenie w kolejnym dlc bo pusto po fabule :(.
BTW: Jak się robi screenshota w grze?


Weź sobie zainstaluj Fraps, albo MSI Afterburn i nie będziesz miał problemu.
Nie wiem czy gra ma wbudowaną funkcję robienia screenów - rzadko która ma.

Screenshota w grze robiło się 'PrtScr' Do 1.03
Od 1.04 zostało to zablokowane.

"czy gra ma wbudowaną funkcję robienia screenów - rzadko która........" nie ma , drogi kolego
Mówimy o RPG.
 
Screenshota w grze robiło się 'PrtScr' Do 1.03
Od 1.04 zostało to zablokowane.

"czy gra ma wbudowaną funkcję robienia screenów - rzadko która........" nie ma , drogi kolego
Mówimy o RPG.

U mnie ta funkcja nie działała od samego początku.
I "koledze" chodziło raczej o wbudowane narzędzie do robienia i aranżowania screenów, które rzeczywiście niewiele gier posiada.
 
Top Bottom