Namco Bandai będzie dystrybutorem „Wiedźmina 3” w Europie Zachodniej

+
Namco Bandai będzie dystrybutorem „Wiedźmina 3” w Europie Zachodniej




Jeden z liderw światowej branży sektora dystrybucji gier wideo, Namco Bandai, będzie odpowiadać za dystrybucję najnowszej produkcji studia CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon w Europie Zachodniej.Pracowaliśmy już z Namco Bandai, więc nasi partnerzy doskonale znają zarwno samego Wiedźmina jak i wartości, ktre wyznajemy w studiu CD Projekt RED. Trzecia część Wiedźmina to gra, ktra zmieni obraz komputerowego RPG ze względu na połączenie wielkiego, otwartego świata z dojrzałą fabułą oraz narracją. Jesteśmy pewni, że dzięki Namco Bandai ten przekaz zsukcesem dotrze do europejskich graczy powiedział Adam Badowski, szef studia CD Projekt RED.
Cieszymy się, że wspłpracy z Namco Bandai. Jestem pewien, że tak doświadczony partner pomoże odnieść Wiedźminowi 3 sukces komercyjny na jaki zasługuje powiedział prezes CD PROJEKT Adam Kiciński.Namco Bandai będzie odpowiadać za dystrybucję i promocję gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na rynkach takich krajw jak: Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania i Wielka Brytania a także Austria, Belgia, Cypr, Dania, Finlandia, Grecja, Islandia, Irlandia, Luksemburg, Monako, Malta, Norwegia, Portugalia, Szwecja, Szwajcaria, Holandia, Andora i San Marino.
 
To Ci niespodzianka. Przypuszczałem, że jakiś niesmak jeszcze pozostał. Miejmy nadzieję, że tym razem wydawca będzie uczciwszy tak wobec Was, jak i klientów.

P.S. Tytuł tematu wyświetla się jakoś dziwnie.
 
http://www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/index/news/info/541618,cd-projekt-sa-zawarcie-umowy-znaczacej
"Przedmiotem Umowy jest udzielenie przez Spółkę na rzecz Namco licencji wyłącznej na korzystanie z gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" ("Gra") w wersji na komputery PC oraz konsole Microsoft Xbox One i Sony PlayStation 4 (jak również na wcześniejsze generacje tych konsol, o ile wersje dla tych platform powstaną)"
Zwłaszcza fragment "jak również na wcześniejsze generacje tych konsol, o ile wersje dla tych platform powstaną" jest bardzo intrygujący. Taki zapis może sugerować, że jednak REDzi myślą nad przeniesieniem W3 na obecną generację.
 
dani1234 said:
http://www.gpwinfost...umowy-znaczacej
"Przedmiotem Umowy jest udzielenie przez Spółkę na rzecz Namco licencji wyłącznej na korzystanie z gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" ("Gra") w wersji na komputery PC oraz konsole Microsoft Xbox One i Sony PlayStation 4 (jak również na wcześniejsze generacje tych konsol, o ile wersje dla tych platform powstaną)"
Zwłaszcza fragment "jak również na wcześniejsze generacje tych konsol, o ile wersje dla tych platform powstaną" jest bardzo intrygujący. Taki zapis może sugerować, że jednak REDzi myślą nad przeniesieniem W3 na obecną generację.

Myślę, że jest to uzależnione od sprzedaży nowych konsol, jeśli będzie ona duża, to zapewne nie zdecydują się na przenoszenie W3 na 360 i PS3.
 
dani1234 said:
http://www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/index/news/info/541618,cd-projekt-sa-zawarcie-umowy-znaczacej
"Przedmiotem Umowy jest udzielenie przez Spółkę na rzecz Namco licencji wyłącznej na korzystanie z gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" ("Gra") w wersji na komputery PC oraz konsole Microsoft Xbox One i Sony PlayStation 4 (jak również na wcześniejsze generacje tych konsol, o ile wersje dla tych platform powstaną)"
Zwłaszcza fragment "jak również na wcześniejsze generacje tych konsol, o ile wersje dla tych platform powstaną" jest bardzo intrygujący. Taki zapis może sugerować, że jednak REDzi myślą nad przeniesieniem W3 na obecną generację.

Myślę, że na ten zapis nalegało Namco.
 
Trochę mnie zaskoczył ponowny wybór Namco Bandai. Może po prostu dawali najlepsze warunki. Sam myślałem że dystrybutorem może zostać Square, w końcu "kwadratowi" są już sporym wydawcą, no ale myliłem się.
 
Namco. Serio? :/ Po tym jaki numer wywinęli, nie chciałbym mieć z nimi NIC do czynienia. No ale poważniejsza kwestia - z punktu widzenia świadomego konsumenta - dotyczy DRM-u: czy pecetowa wersja pudełkowa W3 będzie mieć znowu to dziadostwo? To właśnie Namco było orędownikiem instalacji tego shitu i to Namco postawiło zarzut jego usunięcia w sądzie.

dani1234 said:
Taki zapis może sugerować, że jednak REDzi myślą nad przeniesieniem W3 na obecną generację.
Nie sądzę. Zapis powstał na wszelki wypadek. Prawdopodobieństwo powstania tychże wersji jest, przynajmniej na razie, niewielkie. Moim zdaniem cofanie się do poprzedniej generacji konsol byłoby błędem.
 
Dziwne to wszystko. Po bataliach sądowych, jakichś tam karach. Jednak CDP zdecydował się na współpracę z nimi. Oby się sprzedało!
 
dani1234 said:
http://www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/index/news/info/541618,cd-projekt-sa-zawarcie-umowy-znaczacej
"Przedmiotem Umowy jest udzielenie przez Spółkę na rzecz Namco licencji wyłącznej na korzystanie z gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" ("Gra") w wersji na komputery PC oraz konsole Microsoft Xbox One i Sony PlayStation 4 (jak również na wcześniejsze generacje tych konsol, o ile wersje dla tych platform powstaną)"
Zwłaszcza fragment "jak również na wcześniejsze generacje tych konsol, o ile wersje dla tych platform powstaną" jest bardzo intrygujący. Taki zapis może sugerować, że jednak REDzi myślą nad przeniesieniem W3 na obecną generację.

Taki sam zapis widnieje w umowie z WB
 
Mogę się mylić, ale przypomniało mi się, że kiedy zawsze w wywiadach padało pytanie:
czy W3 będzie DRM-free?

Padała odpowiedz że tak i podawali przykład GOG, więc wersja pudełkowa całkiem możliwe że może znowu posiadać DRM. Nie przypominam sobie aby mówiono o DRM-free jako o wszystkich wersjach (cyfrowej i pudełkowej). Jeśli się mylę, to pewno ktoś mnie poprawi.
 
Tym razem CD Projekt RED sam prowadzi działania marketingowe, więc potrzebuje tak naprawdę bardziej dystrybutora niż wydawcy:) A to oznacza także, że Namco ma dużo mniej do powiedzenia w temacie zabezpieczeń czy innych szczegółów wydania gry.
 
Gower said:
Tym razem CD Projekt RED sam prowadzi działania marketingowe, więc potrzebuje tak naprawdę bardziej dystrybutora niż wydawcy:) A to oznacza także, że ma dużo mniej do powiedzenia w temacie zabezpieczeń czy innych szczegółów wydania gry.

Hmm, chyba więcej, a nie mniej. A Namco pewne nakłady na marketing poniesie, choć niewielkie. Zreztą przezes Kiciński mówił o tym, że mają zamiar przeczucić znaczną część kosztów marketingu na dystrybutorów
 
Booraz said:
Hmm, chyba więcej, a nie mniej. A Namco pewne nakłady na marketing poniesie, choć niewielkie. Zreztą przezes Kiciński mówił o tym, że mają zamiar przeczucić znaczną część kosztów marketingu na dystrybutorów
O podmiocie zapomniałem w zdaniu, już jest dobrze:p
 
no troszku zabawnie brzmią słowa adamów o radości z współparcy z namco na tle nie tak dawnych batalii prawnych, ale cóż kasa to kasa, zgadzac się musi :)
 
W Polsce W3 może zostać wydany bez DRM-u dzięki platformie CDP.pl. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby w pudełku - oprócz płyt - był kod.
 
Wierzę, że W3 będzie genialną grą, ale jak zepsujecie opinię na starcie problemami z uruchomieniem (jak poprzednio) to nie wieszczę dobrych opinii mimo wszystko :) Redzi jesteście przeciwnikami DRM więc róbcie jak uważacie, a nie stosujecie się do wszystkich nakazań Namco. Jak im nie pasuje, to nara, wyda ktoś inny. Oczywiście można sobie teraz gadać, jak już umowy podpisane...
 
Top Bottom