Namco Bandai wydawcą “Wiedźmina 3” w Australii i Nowej Zelandii

+
Namco Bandai wydawcą “Wiedźmina 3” w Australii i Nowej Zelandii



Firma Namco Bandai Games została wyłącznym dystrybutorem gry wideo Wiedźmin 3: Dziki Gon w Australii i Nowej Zelandii. W ramach wspłpracy z CD Projekt RED, Namco Bandai będzie też odpowiedzialny za działania promocyjne i reklamowe w tej części świata.
Dzięki pozycji Namco Bandai Games na australijskim i nowozelandzkim rynku możemy dotrzeć do jeszcze większej liczby graczy. Jestem pewien, że łącząca nas ogromna pasja do tego co robimy uczyni premierę Wiedźmina 3 wyjątkowym wydarzeniem, powiedział Adam Badowski, szef studia CD Projekt RED i członek zarządu CD PROJEKT.
CD Projekt RED to światowej klasy studio, ktre ma wyjątkowe podejście do swoich gier i fanw. Dlatego jesteśmy szczeglnie dumni mogąc oficjalnie ogłosić, że zwiększamy zakres naszej dotychczasowej wspłpracy i to właśnie nam przypada możliwość dystrybucji oraz promocji Wiedźmina 3 w Australii i Nowej Zelandii. Jest to dzisiaj, bezapelacyjnie jedna z najmocniejszych marek w branży growej na świecie, Jesteśmy pewni, że dzięki możliwościom jakie oferują konsole nowej generacji, CD Projekt RED wprowadzi tą serię na jeszcze wyższy poziom. powiedział starszy wiceprezes Namco Bandai Games Asia Pacific Gerard Noonan.
Gra ukaże się w tym roku, rwnocześnie na komputery PC oraz konsole Xbox One oraz PlayStation 4.
 
HuntMocy said:
Ciekawe czy w Australii będą robić jakieś problemy i wymuszać cenzurę />

Wersja japońska W2 też miała pewną cenzurę, a Australia jest na tym punkcie jeszcze bardziej uprzedzona, więc może być rożnie.

Ale co ja się martwię - mieszkam w "zepsutej moralnie" Europie, w kraju gdzie producenta nie wiąże obcy wydawca ...
 
Dla tych, którzy mają jeszcze jakieś wątpliwości co do ukazania się Wiedźmina w tym roku i prorokują premierę na początek 2015 (a ostatnio się takich namnożyło) - ostatnie zdanie Marcina powinno rozwiać wątpliwości. Nie jest napisane "najprawdopodobniej". A jeśli piszą już od dawna że na 100% w 2014, to będzie w 2014 i kropka. :p
 
Solan7 said:
Dla tych, którzy mają jeszcze jakieś wątpliwości co do ukazania się Wiedźmina w tym roku i prorokują premierę na początek 2015 (a ostatnio się takich namnożyło) - ostatnie zdanie Marcina powinno rozwiać wątpliwości. Nie jest napisane "najprawdopodobniej". A jeśli piszą już od dawna że na 100% w 2014, to będzie w 2014 i kropka. :p/>

Wróć - duża część opinii (w tym moja) brzmi następująca: Premiera będzie w Q3/Q4 2014 ale prędzej będzie opóźnienie na 2015 niż przedwczesna premiera w Q1/Q2 2014. ;)
 
Fajnie. Ale to jednak nie jest news na który jakoś specjalnie czekałem :p. A w Australii od niedawna wprowadzono kategorię gier +18, więc raczej obędzie się bez cenzury. Wątpię, żeby W3 czymś aż tak podpadł, żeby było to konieczne.
 
Gra ukaże się w tym roku, równocześnie na komputery PC oraz konsole Xbox One oraz PlayStation 4.

Trzymamy za słowo ^^
 
Solan7 said:
Dla tych, którzy mają jeszcze jakieś wątpliwości co do ukazania się Wiedźmina w tym roku i prorokują premierę na początek 2015 (a ostatnio się takich namnożyło)
A skąd przypuszczenia że w 2015?
 
Niech ktoś zbanuje Napoleona do czasu premiery W3 :) Bo zaś prorokuje, a premiera to 2014 na 2000% więc na co to przepowiadanie roku CP 2077?

Dałbym też totalitarny zakaz wypowiadania się wróżbitom forumowym z swoją parszywą 15 ;)

DOWN - Ale to trzeba mnie minusować? I tak lubię każdego na tym forum, pomijając teksty wróżące :p
 
warzoch said:
Niech ktoś zbanuje Napoleona do czasu premiery W3 :)/>/> Bo zaś prorokuje, a premiera to 2014 na 2000% więc na co to przepowiadanie roku CP 2077?

Dałbym też totalitarny zakaz wypowiadania się wróżbitom forumowym z swoją parszywą 15 ;)/>/>

A ja dałbym Ci zakaz na życie, niestety obie opcje są nierealne. /> Gdybyś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział, że obstawiam na Q3/Q4 (z wskazaniem na to drugie) ale prędzej uwierzę w opóźnienia premiery w wyniku których W3 wyjdzie w 2015 niż w to, że W3 wyjdzie w Q1/Q2 2014.

@Up Zminusowałem nie za przytyk w stronę mojej osoby, a sugestię odbierania komuś prawa głosu... Ot nie lubię tego typu zwrotów.
 
Top Bottom