8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności

+
Totalnie pamiętam. Teraz robię fanart do cyberpunka dlatego zmiana na dupeczkę z irokezem. Kiedyś wrócę do oka. Kiedy forum będzie w potrzebie. Powrócę raz jeszcze.
 
Co do streama ze spotkania Community - ponoć w jednym z rogów ekranu będzie to oznaczenie:

 
Wooczykij said:
No dobra, to jak już marqson wypierdzielił z otchłani, to wywołuję Michaluna (jeszcze był ktoś tam, kiedyś w miarę do pogadania, ale szczerze mówiąc to was nie pamiętam Internetowi Ludzie).
Michalun fhtagn!
Michaluna żem nie widział, ale postaram się godnie zastąpić.:)
Wooczykij said:
Ukradli cały mój dorobek spamu (pierwsze filmowe quizy!) na tym forum ;P
Oj tak, tak...
 
O jaaaacie! Kogo ja tutaj widzę! Nono, dawno was nie było :)

Gdyby jeszcze Puchatek się znalazł, to byłoby już bosko
 
Hostile said:
socchi, gdzie byłeś, jak mieliśmy swoje bezpieczne i przytulne królestwo chaosu na WO, w którym nikt nas nie podglądał? ;P xD

Hlip

Hostile said:
Ode mnie też oren dla Marqson'a ale nie za to co pisze w postach ale za sygnaturkę. Czytam n-ty raz i wciąż mi się podoba.
Max

Hostile said:
O jaaaacie! Kogo ja tutaj widzę! Nono, dawno was nie było :)

Gdyby jeszcze Puchatek się znalazł, to byłoby już bosko
Pozdrowiony :D
 
SUPERARWIL said:
Kotek, you got me all wrong. Jam jest sobie, odpowiadam kornie, spamerem aktywnym tu jakieś... dwa-trzy lata temu? [nowe konto, stare - oba - mam pobanowane na amen] Nie trzeba się znać [na korytarzu w liceum też chyba nie ma obowiązku {ale nie jestem pewien bo ja rzecz jasna jeszcze gimbaza}], pewnie. Ale to chyba zrozumiałe, że jeśli ktoś nagle dostaje zaproszenie na taki event, z powodu odgrywania ponoć istotnej roli w community do którego kiedyś aktywnie należałem - jestem zwyczajnie i ludzko ciekaw kto zacz, bo go tu 2 lata temu nie było i nie wiem [czy tez był, ale małoaktywny, nevermind, nie dzielmy włosia]. Nie przypominam sobie [ba, nawet nie widzę, wnikliwie analizując mą wypowiedź raz za razem!] niczego w moim poście niczego, co mogło zostać odczytane jako ''jestem elitarny leszcze, spadac hołota''. I przykro mi że zostałem tak niesprawiedliwie ugodzony Twym atakiem. Nie wiem jakim sposobem tak bardzo można się minąć z sensem mojej niedługiej i nieskomplikowanej wypowiedzi ;)

Nie jest mi przyjemnie zgadzać się z Socchim, wszak ów jest ostatnią wywłoką, ale trochę muszę. Chillax, nie traktujcie każdej mej wypowiedzi jako ataku! : D

I, na miłość chrystusa [który moderuje wszędzie, podoba mi się to], czy ktoś mi odpowie na moje pytanie? ;f

Nie jestem kotkiem, ani twoim, ani nikogo innego na tym forum, to pierwsza sprawa ;) Druga jest taka, że mój post mimo iż cytował twoją wypowiedź to skierowany był do wszystkich. Było kilka stron fajnego spamu, spotkanie po latach, łzy szczęścia płynące po policzkach razem z tymi sączonymi ze wzruszenia. Tylko po co sugerować jakiś podział na tych nowych i starych, na tych co spamowali 5 lat temu i na tych którzy robią to teraz (piszę o tym co nie zostało powiedziane wprost, ale wiele osób to odczuło)? Rozumiem wasze posty, wszystkie, naprawdę, mam wrażenie, że to moje wypowiedzi są czytane pobieżnie, albo mam problemy z wysławianiem, pewnie jedno i drugie. Stary klimat już nie wróci, nie ważne jak wielka dopadnie was nostalgia, to starość nadchodzi, wiem coś o tym. I już na sam koniec, nie spinam się, nie toczę piany z ust, nie biorę do siebie tego co piszecie. Piszcie sobie dalej
 
wiele osób, czyli ty tak?

no, przynajmniej, między innymi ty
tak tylko pytam. nigdy nie sądziłem że spotkam kogoś komu przykro ze względu na podziały w internecie.

no cóż
 
Jestem zdezorientowany Erynia. Piszesz ,że się nie spinasz a cały Twój post wręcz kipi od spiny. Sprzeczne informacje.
 
socchi said:
wiele osób, czyli ty tak?

no, przynajmniej, między innymi ty
tak tylko pytam. nigdy nie sądziłem że spotkam kogoś komu przykro ze względu na podziały w internecie.

no cóż

Ty chyba lubisz tak wyjąć kilka wyrazów z kontekstu i się do nich przypierdalać kilka stron. Nie jest mi przykro, napisałam, że mi to zwisa, a skoro tak piszę to tak jest. Te sugestie, że je tak określę, zakłóciły mi rozrywkę jaką jest czytanie tego forum, a że miałam chęć to napisałam co o tym myślę, tak ogólnie i bez sięgania do własnych emocji. Jeśli będziesz chciał rozłożyć na czynniki pierwsze również tę wypowiedź to się nie krępuj, z tym, że mogę już nie odpowiedzieć, bo mi się nie chce. I nie jest to obrażalstwo, tylko znudzenie przerzucaniem zgniłego jajka.
 
daruj sobie podejrzenia co ja lubię, a co nie, dobrze ci radzę.


mnie też nie chce sie z tobą dyskutować, uwierz mi. o ile można nazwać to dyskusję na jakimkolwiek poziomie.
brnę jednak dalej, bo chcę ci ujawnić totalny brak sensu w tym, co robisz. podejmujesz temat, robisz halo i krzyczysz jak mala dziewczynka, że jesteśmy niemili, po czym oznajmiasz całemu światu że wszystko ci zwisa i generalnie jesteś maksymalnie cool about it. po czym następnie wałkujesz to przez kilka postów.
doszukaj się w tym sensu, mnie się nie udaje - choć próbowałem.

przykro mi że zakłóciliśmy twoja rozrywkę, jaką jest czytanie tego forum. liczę jednak że okażesz się od nas lepsza i pokażesz nam, jak to jest powolić bawić się komuś innemu - czyli nam.

fajnie że wpadłaś, cześć
 
Erynia said:
Ty chyba lubisz tak wyjąć kilka wyrazów z kontekstu i się do nich przypierdalać kilka stron.
Cały On i za to go lubimy :D
Jeśli będziesz chciał rozłożyć na czynniki pierwsze również tę wypowiedź to się nie krępuj, z tym, że mogę już nie odpowiedzieć, bo mi się nie chce. I nie jest to obrażalstwo, tylko znudzenie przerzucaniem zgniłego jajka.
Myślę, że masz to jak w banku.
@Edyta:
Uprzedził mnie - czyli miałem rację :D
 
max, nei psuj koleżance zabawy z czytania forum, daruj sobie te uwagi odnoszące sie do starych czasów.
one już minęły. są jak zgniłe jajko.

ale wiesz, zwisa mi to, nie chce mi się.
 
socchi said:
bo jak dla mnie to co przestawiłem wyżej, to nudy, rzygi i przyczyna tego, czemu - przynajmniej ja - nie mam często potrzeby się tutaj odzywać. kilka stron wcześniej zaczepiłem kogoś (napoleon cośtam, przepraszam, pamietam raczej avatar). chamskie to nie było - ot, zwyczajnie zgryźliwe. sam zainteresowany zachował się z klasą, dając mnie i całemu światu do zrozumienia, że nie zamierza drzeć szat iz wyczajnie lubi sam siebie na tyle, żeby nie robić z siebie pośmiewiska i ofiary. jeeednak któryś zapaleniec prawa i sprawiedliwości już poczuł moralny obowiązek, by zamanifestować swoje OBRZYDZENIE.

Niemożliwe! Miłe słowa od socchiego... to chyba ten śnieg padający wczoraj o poranku faktycznie armagedon zwiastował... Socchi starzejesz się. :p No ale dzięki... aczkolwiek nie spodziewałem się, że kiedykolwiek zobaczę coś innego od spamu napisanego na twej klawiaturze.






A teraz co do dyskusji toczącej się w tym temacie między "młodymi użytkownikami, a weteranami" - ja do żadnej kategorii się nie zaliczam, bo jestem pośrodku więc mogę pełnić rolę moderatora... znaczy mediatora tak więc po co psuć zabawę i atmosferę związaną z 8 rocznicą powstania Naszej Społeczności?
 
Erynia - co do Arwila, Socchiego i reszty - albo nauczysz się z nich śmiać, albo pozostaje ignorowanie ich^^ Bo na utarczki słowne z nimi się nie wygra, oni mają w tym mistrzostwo. Przeżyłem na tym forum z ich obecnością kilka lat - da się wytrzymać xD Z resztą - inni mogą to samo powiedzieć o mnie^^

A jeśli nie zdzierżysz to tu masz pewną przydatną opcję: http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?app=core&module=usercp&tab=members&area=ignoredusers


EDIT: Kto by się spodziewał... Post nie będący spamem, i to całkiem z sensem :p
 
Top Bottom