Wiedźmin 3: potwory

+

Guest 3669645

Guest
Postaci na tym koncepcie uległy lekkim modyfikacjom. Za jakiś czas będziecie mogli podziwiać je w nieco zmienionej odsłonie:)
Czyli że owe wiedźmy (a przynajmniej jedna wersja z nich) na pewno pojawią się w grze? ;) Yea
 
Ciekawe ile potworów z planszówki znajdzie się w grze?
Jest leszy, gryf, fiend chyba też.
 
Last edited:
Bardzo ciekawe koncepty potworów z Deviantart, z których korzystałem przy planszówce:
Tutaj żagnica:
Tu wicht:
A tutaj strzyga, podoba mi się bardziej od wiedźmińskiej... :whistle:
Chciałbym żeby choć jeden potwór w W3 przypominał któregoś z powyższych :) @SMiki55, taka strzyga po prostu bardziej mi pasuje jako wizerunek słowiańskiego upiora z podań i legend niż umięśniony, niebieskoskóry goryl :p Kolor włosów się zgadza ;)
 

Attachments

  • 1 strzygoń.jpg
    1 strzygoń.jpg
    71.8 KB · Views: 1,094
  • E.Latawce.jpg
    E.Latawce.jpg
    80.8 KB · Views: 582
  • 1 żagnica.jpg
    1 żagnica.jpg
    55.6 KB · Views: 1,085
  • 1 wicht.jpg
    1 wicht.jpg
    55.4 KB · Views: 134
  • E.Strzyga.jpg
    E.Strzyga.jpg
    91 KB · Views: 156
Last edited:
Niby jak Addzie mogły skrzydła wyrosnąć? :p

E: @solan7
Potwory w Wiedźminlandzie mało mają wspólnego z ich mitologicznymi pierwowzorami. Spójrz na kikimorę :p
 
Last edited:
Również ta strzyga jakoś bardziej mi się podoba :D Ogólnie fajne te koncepty, oby redzi dali parę takich monstrów w tym stylu do W3 :D
 
Last edited:
To tak, mi jakoś te potworki do wiedźmina nie pasują, przynajmniej nie wszystkie, Harpia nawet fajna, żagnica też, ale strzyga w ogóle mi się nie podoba. Z drugiego rzutu, Berghast bardziej podobał mi się w kolorze zielonym, Upiora wolę REDowego, reszta nawet fajna.
 
Jak dla mnie to gdyby przerobić jedynkowe upiory, dać im bardziej ludzkie zarysy zamiast tych wielkołapych, różowych osiłków, to wyszłoby nawet nawet...
 
Widocznie Strzyga Strzydze nierówna, może to jakaś ogólna nazwa na to czym się stają ludzie po transformacji.

No właśnie, przecież w książkach jest kilkukrotnie wymieniony ten stwór z nazwy. A nie wmówicie mi, że każda strzyga wyglądała tak jak Adda i powstała z kazirodczego związku.
 
Ale ile razy były one wymieniane? To może znaczyć, że strzyga jest stworem, z którym często walczył Geralt.

IMHO jeśli ma się pomysł na fajnego potwora, kłócący się jednak z opisem, warto po prostu nadać mu inną nazwę. Tak więc ta strzyga ze skrzydłami może być nazwana, dajmy na to, Ostrzyj.
 
Top Bottom