Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Ja nie będę wrzucał tego co mi się bardzo podoba w tym artykule, bo musiałbym chyba skopiować cały, ale muszę przyznać że chyba wszystko tam jest na plus :)
 
Ujawniono, że w kwestii ekwipunku otrzymamy hybrydę rozwiązań z obu poprzednich odsłon – wróci siatka na przedmioty (na wzór „jedynki”), ale jednocześnie liczba rzeczy, które możemy nieść, będzie ograniczana współczynnikiem udźwigu bohatera (tak jak w „dwójce”).

cos czuje ze z tych ponad 100h rozgrywki to polowe to bedzie kursowanie do skrzyni w karczmie :)
 
System szybkiej podróży będzie polegał na przenoszeniu się między znakami drogowymi (np. na rozstajach) na obszarach, które odkryliśmy.

 
Ja nie będę wrzucał tego co mi się bardzo podoba w tym artykule, bo musiałbym chyba skopiować cały, ale muszę przyznać że chyba wszystko tam jest na plus :)
Dokładnie - stwoerdzam to samo. Ten system mimiki - bardzo chciałbym to już zobaczyć. Zaintrygowało mnie to. :) Pozytywnie zaintrygowało.
 
Last edited:
Ja obstawiam, że pojawią się z czymś (możliwy gameplay) na którejś konferencji albo PS4 albo XONE.
 
Last edited:
Tak też mi to nie odpowiadało że używanie kota w "ciemnych" lokacjach w ogóle nie było przydatne. Na szczęście w wersji konsolowej zostało to poprawione, ciemne lokacje naprawdę były ciemne.
Dawno się nie odzywałem, obserwując forum i ciągłą posuchę troche przygasła we mnie nadzieja na lepsze jutro :D. Na szczęście nadchodzi upragnione E3, czas emocji i tysięcy postów. Muszę przyznać że nie moge się doczekać tego co będzie działo się na forum :D.
 
"W Dzikim Gonie powrócą sekwencje, w których pokierujemy postaciami innymi niż Geralt, lecz nie będzie ich tak dużo jak w Wiedźminie 2."

Ile w Wiedźminie 2 było takich akcji? Triss z Filippą i Detmoldem, Serrit, Jaskier, Henselt i Stannis. I to wszystko. No, że się tak wyrażę bardzo dużo... Na drodze dedukcji dochodzę do wniosku, że w Wiedźminie 3 będą ze dwie takie sytuacje...
 
O to właśnie chodzi przez rentgen widziałem tylko plamy. W pierwszej części przynajmniej widziałem przeciwnika , jeśli chciałem coś w stylu kota w W2 to był wywar de vires (można było zobaczyć przeciwnika przez ścianę jeśli się nie mylę).
 
Do E3 2014 niecały miesiąc, jak już tyle wytrzymaliśmy, to teraz będzie z górki ;) To ja chcę gameplay+preorder+skład edycji kolekcjonerskich ::)
 
Czyli tak jak pisałem wcześniej, dla mnie żadnego zaskoczenia nie ma, bo się tego spodziewałem, tyle że przynajmniej teraz najwięksi forumowi pesymiści może przestaną mówić o zamkniętych pokazach :p :p. Ostatnie targi E3, największe targiw w USA - CDPR poprostu tego dnia NIE MOGŁ nie zrobić otwartego pokazu, a po tym wywiadze można wnioskować że i więcej będzie.

Inna kwestia, tak się zastanawiam. Bo skoro grę mają pokazać z hukiem to by znaczyło że Sony albo Microsoft. Tyle że pokazując grę na jednej z tych platform zapewne będą zmuszeni aby pokazać grę na XBOXONE/PS4 w zależności na jakiej konferencji będą... Wątpie by mogli grać na PC będach u jednych czy drugich :/. A to by znaczyło niestety spory spadek jakości graficznej, i nie zrobiło by takiego szoku na graczach kiedy by pokazali grę na mocnych komputerach.

Informacje z Gry-online w większości przypadków nic nowego. Cieszy to że kolejny raz potwierdza się że Novigrad będzie na prawde duży. Fajnie też że nie będzie można włączać szybkiej podróży z każdego miejsca, a tylko z odpowiednich punktów. Martwi mnie to że kolejny raz REDzi mówią o spadku poziomu trudności, mam nadzieje że odnosi się to tylko do normala, a na wysokim czy najwyższym poziomie będzie trzeba się napocić.

Czekamy na E3, HYYPE.
 
przynajmniej teraz najwięksi forumowi pesymiści może przestaną mówić o zamkniętych pokazach :p :p.

Forumowi "pesymiści" wypowiadali się w kwestii gameplay'u, który wciąż nigdzie nie został oficjalnie potwierdzony i może być pokazywany za zamkniętymi drzwiami. Publiczne pokazywanie W3 na E3 może przybrać formę dzienników deweloperskich, screenów, artów, trailera pokazującego kluczowe mechaniki, wysypu nowego info (a najpewniej mieszanki w/w "składników").

Oczywiście ewentualnym soczystym gameplay'em nie pogardzę. :)
 
Top Bottom