CD PROJEKT RED i GOG.com zapraszają na Letnią Konferencję!

+

SaLi

Forum veteran
Skąd taki pomysł? Z tego co wiem to ilość jest jak najbardziej ograniczona i zostało ich bardzo niewiele.
Czy byłbyś tak uprzejmy i wyjaśnił nam wszystkim skąd się bierze Twoje przeświadczenie?
Jestem tym faktem żywotnie zainteresowany ;-)
Z tego co ostatnio sprawdzałem mamy wolny rynek i popyt napędza podaż (lub odwrotnie jeśli wolisz).
Kolekcjonerki nie są numerowane więc teoretycznie są nieskończone :-D
 
Czy byłbyś tak uprzejmy i wyjaśnił nam wszystkim skąd się bierze Twoje przeświadczenie?
Jestem tym faktem żywotnie zainteresowany ;-)
Z tego co ostatnio sprawdzałem mamy wolny rynek i popyt napędza podaż (lub odwrotnie jeśli wolisz).
Kolekcjonerki nie są numerowane więc teoretycznie są nieskończone :-D

O ile dobrze pamiętam, Marcin Iwiński prezentując kolekcjonerkę użył słowa limited edition, jest więc limitowana. Poza tym, wolny rynek, wolnym rynkiem ale ktoś musi siąść i zrobić te wszystkie figurki. To nie takie hop siup.
 
Wolny rynek, wolnym rynkiem - żeby ktoś mógł kupić, ktoś musi chcieć sprzedać. A jak chcesz mnie łapać za słówka, to proszę nie trać mojego czasu.

No i podsumowując tylko - wersja PC i PS4 już wykupiona.
 
Ci, którzy będą chcieli kupić EK, na pewno jeszcze będą mieli szansę, choć niekoniecznie przed premierą. Zawsze pewna liczba zamówień nie zostaje zrealizowana (z różnych powodów) i to jest dobry moment, by kupić EK. Ja sam wprawdzie ją zamówiłem, ale nie jestem pewien, czy nie zrezygnuję - wiele zależy od zdjęć figurki.
 
Potwierdzam że liczba EK jest ograniczona - produkcja figurek zaczeła się miesiące temu. Do tego chcemy aby wszyscy ci którzy kupią EK naprawdę poczuli że mają coś wartościowego :)
 
Kolekcjonerek poszło w naszym kraju już ponad 8700 (słownie: osiem tysięcy siedemset!) i licznik świeci się już na czerwono. Zapewne jeszcze parę sztuk i będzie finisz więc śpieszcie się je kupować albowiem tak szybko schodzą ;)
 
Też mnie trochę martwi jakość figurki. Gdyby nie artbook, który absolutnie muszę mieć, to chyba kupiłabym cyfrówkę na gogu, bo nie mam pojęcia, co począć z tym Geraltem na gryfie. Nie jestem fanką takich gadżetów. Szkoda, że nie ma dwóch wersji EK z figurką i bez, do wyboru.
 
Też mnie trochę martwi jakość figurki. Gdyby nie artbook, który absolutnie muszę mieć, to chyba kupiłabym cyfrówkę na gogu, bo nie mam pojęcia, co począć z tym Geraltem na gryfie. Nie jestem fanką takich gadżetów. Szkoda, że nie ma dwóch wersji EK z figurką i bez, do wyboru.
Dokładnie.
Na figurkę nie za bardzo mam miejsce, a nawet jakby było, to i tak wyląduje gdzieś w szafie, bo zaraz zostałaby zrzucona/rozbita/zjedzona przez zwierzęta. No i na razie nie prezentuje się ona zbyt atrakcyjnie...
Ale kolekcjonerkę zamówiłam - będzie to moja pierwsza EK, już od dłuższego czasu odkładałam na nią pieniądze - bardzo cieszę się z medalionu i artbooka.
 

SaLi

Forum veteran
Wolny rynek, wolnym rynkiem - żeby ktoś mógł kupić, ktoś musi chcieć sprzedać. A jak chcesz mnie łapać za słówka, to proszę nie trać mojego czasu.

No i podsumowując tylko - wersja PC i PS4 już wykupiona.

Jeśli odniosłeś wrażenie, że próbuję być w stosunku do Ciebie niemiły to wybacz, nie miałem takiego zamiaru.
Ja naprawdę byłem żywotnie zainteresowany faktem ograniczenia liczby egzemplarzy tej edycji.
Sytuacja się wyjaśniła i z tego co rozumiem pierwsza fala preorderów wyczyściła magazyny, ale jestem przekonany, że jest to jedynie działanie marketingowe.
Poczekamy i zobaczymy czy nie pojawi się druga fala kolekcjonerek. Mam nadzieję, że się nie mylę bo mimo braku zdecydowania w tej chwili wolę mieć wybór i możliwe, że jednak się skuszę na ten cały medalion ;)
Pzdr!
 
Potwierdzam że liczba EK jest ograniczona - produkcja figurek zaczeła się miesiące temu. Do tego chcemy aby wszyscy ci którzy kupią EK naprawdę poczuli że mają coś wartościowego :)

hmy ciekawe a jak jest w innych krajach jakoś kolekcjonerkę w Niemczech przez amezon de można zamówić bez problemu.... pewnie z innych krajów w Europie też i tam nie ma mowy o ograniczonych ilościach, czy się mylę ?

Tak samo w USA nie ma problemów z zakupem....
 
Uff... Dużo postów było do przeczytania, ale też trochę napiszę o swoich odczuciach, a co!
Trailer świetny, wiele wątpliwości zostało rozwianych. Chyba dość wielu osobom okładka niezbyt się podoba. Moim zdaniem jest super, bardzo mi się podoba :thumbup:. Standardowe edycje są bardzo fajne, a Kolekcjonerka wspaniała! :comeatmebro: Mimo być może trochę niesprzyjającyh warunków (wyjazd, taki sobie internet, ławka na korytarzu i przeciążone strony :sweat:) zamówiłem swój egzemplarz EK na PC przy liczniku 0000 :cool:
 

Attachments

  • 44521242.jpg
    44521242.jpg
    86.8 KB · Views: 22
Licznik był zacięty na 0000 lub 0001 przez kilkanaście minut po zmartwychwstaniu serwerów.
 
Top Bottom