Wiedźmin 3 - grafika

+
Grafika Ci się nie podoba, bądź podoba się mniej niż w poprzednich częściach. Ok. Ale szukasz na siłe argumentów, które nie mają żadnego zastosowania w praktyce.
 
Ja, jak i wiele innych osób (których akurat nie ma na forum, albo nie mają odwagi się odezwać)
Wyzywam was!

Nie jesteśmy graczami niewidzącymi różnic w grafice. Ależ widzimy je doskonale. Za to Ty nie jesteś w stanie odróżnić bajki od rzeczywistości i kierujesz się jakimś dziwnym ideałem "dojrzałości", który nie jest nikomu znany. Cóż możemy zrobić?
 
Zresztą, kurde - jak chce sobie oceniać poziom dorosłości gry po grafice, to niech ocenia. Jego strata. A i przykro mi - jedyny Gothic, który mi wydawał się poważny, to Gothic 1, i choć pozostałe części były też fajne - nie były już poważne. Były naiwne. (Zwłaszcza ten motyw z boskim wybrańcem... bleee).
 
Ale zdajesz sobie sprawę, że odnosisz się do trailera, a w szczególności do scen, które prawdopodobnie nie są nawet częścią gry?
Ja dalej uważam, że gameplay wygląda dobrze. może nie idealnie, ale kolorystyka jest w porządku.
 
ZIELONY NIEBIESKI ŻÓLTY FIOLETOWY POMARAŃCZOWY ZIELONY CZERWONY NIEBIESKI

spróbujcie szybko po kolei powiedzieć w jakim kolorze jest kolejny napis.

Grafika jest jednym z elementów budowania nastroju i powinna go wzmacniać a nie się mu przeciwstawiać.
Powinna oddawać ducha gry która che stworzyc developer.

Wyobrażcie sobie Maxa Payna wspominającego o śmierci żony z wódą na stole przy oknie w którym widać deszczowy Nowy Jork a potem taką samą scenę w zakopiańskiej chatce z w widokiem na Tatry xD
 
Gra w klimatach noir z definicji nie może dziać się gdzie indziej, tylko w jakimś dużym, amerykańskim mieście. Co nie znaczy, że nie można stworzyć podobnej gry, która będzie się działa w Tatrach.
 
Ciekawe czy wyrósł z tej gumy. Jak widać chociaż kółka już mu niepotrzebne, bo zyskał władzę w kończynach.
 
@Qyzu' - dotarłem do końca tej trochę niepoważnej dyskusji i chyba wiem o co Ci chodzi. Prawdopodobnie sedno tkwi w tym, iż pierwsze screeny były bardziej surowe i nie posiadały jeszcze docelowego oświetlenia, co mogło dać efekt wyostrzonych tekstur. Jednak chyba nie powiesz, że stare zdjęcie z portu ze swoją oliwkowoszarą paletą barw wygląda naturalniej, niż zrzuty aktualne. Gwarantuję Ci, że jeśli gdziekolwiek REDzi zastosują jakikolwiek filtr pełnoekranowy (czego osobiście zwolennikiem nie jestem), to w pierwszym tygodniu po premierze pojawią się mody go usuwające lub przepisy, jak to zrobić poprzez zmianę parametrów plików konfiguracyjnych.
Wstrzymaj się jednak z podawaniem kolejnych argumentów potwierdzających Twoją tezę, bo z każdą wypowiedzią wychodzisz na większego... nno - powiedzmy, że nie dodaje Ci to powagi. @witcherforum1 już to chyba zauważył i wycofał się z dyskusji. Proponuję Ci zresetować swoje stanowisko i jeszcze raz obejrzeć zaprezentowane materiały.
...
Czy wciąż uważasz, że Geralt teraz wygląda gorzej, niż w zeszłym roku? A może po prostu obraz stracił swoją surowość zyskując na harmonii? Weź poprawkę, że podczas wszystkich gameplay'ów pogoda była "clear", a niektóre fragmenty mogły być prerenderowanymi (poprawionymi) wstawkami (choć wciąż na silniku gry) przygotowanymi na potrzeby E3 i naszych spragnionych nowych materiałów oczu.
 
@Wroobelek Tak, możliwe, że to też kwestia surowości i wyostrzonych tekstur, ale oświetlenie też wtedy było.
Jak już pewnie zauważyłeś, znudziło mi się przekonywanie was już kilka godzin temu. Nie chcę od nowa zaczynać dyskusji. Niektóre nowe sceny naprawdę nie są takie jak bym oczekiwał, dlatego nie brnijmy znowu w tą dyskusję, która faktycznie nic nie wnosi, bo i tak Was nie przekonam.
 
Co nie znaczy, że nie można stworzyć podobnej gry, która będzie się działa w Tatrach.
Przez ciebie chcę grę, która będzie działa się w polskich górach. Ale jeszcz bardziej chcę GTA w moim mieście @topic Na gameplayu z polowania na Gryfa, podczas walki z dezerterami, mam wrażenie, że znowu za dużo jest bloomu. W ogóle jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to do tego, że wciąż oświetlenie nie jest zbytnio stonowane. Jest trochę tak, jak kiedy zachodzące słońce świeci zaraz po deszczu (kiedy większość otoczenia jest wilgotna i odbija światło).
 

Guest 2686910

Guest
Cytat z artykułu Eurogamera:
By comparison, the graphics of the console versions are equivalent to high settings on PC.
Ok, jeśli tak będzie, to ja sobie życzę NIESAMOWITEJ optymalizacji na PC i ultra dostępnego na gtx 770 minimum. Bo jeśli na maszynach sporo lepszych od konsol dostępna będzie grafika taka sama... to ja się tak nie bawię. Brzydko to pachnie dla pecetowców.
 
Top Bottom