Wiedźmin 3: świat

+
Pani Agnieszka Szóstak potwierdziła kiedyś , że był to Novigrad tylko w bardzo wczesnej wersji. Potwierdził to potem jeden z REDów kryjący się pod nickiem REDorigen. Wtedy też dodał, że narzekania sprawiły, że postanowiono przebudować cały Novigrad. Nie może być to skellige ponieważ spójrz na styl budynków. Wyglądają jak coś ala Amsterdam.

Nikt nigdy nie mówił, że po narzekaniach na forum postanowiono zwiększyć lub przebudować Novigrad. To tylko taka forumowa legenda.
 
To wg mnie jedna z większych niewiadomych. Stolica ZN? Wyzima? Osobna lokacja?

http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=276713



to te miasto na horyzoncie.

EDIT

trzeba przyznac ze ta scena urywa dupe.
oby gra wygladala tak na premierze albo nawet lepiej
 

Attachments

  • The Witcher 3 Wild Hunt - VGX Trailer ([Full HD]).mp4_snapshot_00.51_[2014.08.28_13.30.50].jpg
    The Witcher 3 Wild Hunt - VGX Trailer ([Full HD]).mp4_snapshot_00.51_[2014.08.28_13.30.50].jpg
    98.3 KB · Views: 47
  • The Witcher 3 Wild Hunt Xbox One Collectors Edition Unboxing (HD).mp4_snapshot_00.26_[2014.08.15.jpg
    The Witcher 3 Wild Hunt Xbox One Collectors Edition Unboxing (HD).mp4_snapshot_00.26_[2014.08.15.jpg
    98.8 KB · Views: 103
  • SXMHY4I.jpg
    SXMHY4I.jpg
    63.1 KB · Views: 42
Last edited:
Jeżeli to naprawdę jest tam, to zastanawiam się co Redzi myśleli gdy wciskali te wielkie góry po lewej stronie : P
 
Bardzo ważny post, który o mało nie utonął w spamie tematu głównego:
Zaczynam podejrzewać, że delta w grze będzie przypominać kanion i w wielu miejscach nie będzie się dało przekroczyć rzeki. Może być tak, że nawet w obrębie mapy z Novigradem i Ziem Niczyich będą klastry do odblokowania. Każdy może zauważyć jak ta mapa jest poszatkowana zbiornikami wodnymi i górami. Wystarczy by rzeka miała strome brzegi i już Geralt będzie miał problem. :) Wszystko byłoby fajnie gdyby nie to, że to jest delta... Delty nie tworzą się w skałach, które znajdują się wysoko ponad poziomem morza. Tworzą się na płaskich terenach znajdujących się na poziomie morza, a często nawet poniżej poziomu. Dlatego wody toczą się ospale i rozlewają szeroko tworząc odnogi, łachy i bagna...
 
@Booraz To jest 100% prawda. W temacie na interze o narzekaniach na Novigrad. Temat założył nawet @nocny. REDorigen napisał, że twórcy w studiu przeprowadzili dyskusję i zdecydowali się przebudować Novigrad.
 
Hmm. Jeśli faktycznie gruntownie przebudowali, to nie pokazaliby tego ujęcia w kolejnych materiałach. IMHO albo trollowali, i to od początku było inne miasto, albo wykorzystają ten proto-Novigrad jako inną lokację. Bo po co ma się wysiłek marnować?
 
Coś mi się wierzyć nie chce w nagłe olśnienie redów spowodowane negatywnymi opiniami niewielkiej części forumowiczów. Z tego co pamiętam, większości nie przeszkadzał ten wyspowy Novigrad. Co więcej, przeważały głosy zachwytu nad jego rozległością, tysiąc mieszkańców miasta traktowano jako nieziszczalny sen, a do wyświetlania pięćdziesięciu postaci miały być potrzebne komputery NSA. Więc gdyby się kierowali opiniami dominującymi na forum, to dostalibyśmy może piątą część tego, co jest obecnie.
 
Ja pamiętam jedynie, że pani Agnieszka napisała na ćwierkaczu coś w stylu: przekazałam Wasze spostrzeżenia ekipie.
 

Guest 3669645

Guest
To niech ktoś tutaj sypnie cytatami, bo jakoś mi się wierzyć nie chce, że REDzi zdecydowali się w pewnym momencie "przebudować" albo powiększyć Novigrad. Tak jakby chodziło o wybielenie włosów Geralta.

BTW. Na tym screenie z prawdopodobnym Oxenfurtem brakuje mi tylko tego mostu, który widać na gameplay'u. Hem.
 

Guest 3669645

Guest
Mówię o mieście który może być Oxenfurtem -Tym które widać w debut trailerze gdy pojawia się napis "Multi-Region Open World". Na gameplay'u, gdy Geralt wychodzi z Novigradu widzimy Oxenfurt (miasto na wyspie z mapy) i jest tam spory most.
 
Chyba nie sądzicie że obydwa miasta będą wyglądać podobnie, i będą miały taką samą wieżę w centrum? Zresztą było potwierdzone że to Novigrad, a Oxenfurt będzie na pewno mniejszy. Chyba nie myślicie że spotkacie równie duże miasto w grze co Novigrad...
 
Chyba nie sądzicie że obydwa miasta będą wyglądać podobnie, i będą miały taką samą wieżę w centrum? Zresztą było potwierdzone że to Novigrad, a Oxenfurt będzie na pewno mniejszy. Chyba nie myślicie że spotkacie równie duże miasto w grze co Novigrad...
Potwierdzali również, że nie będzie Oxenfurtu. I to miasto nie jest tak duże.
 
No nie wiem, wielkością i ogólnym wyglądem raczej przypomina Novigrad. Wątpię by dawali i tu i tam taką samą wieżę w centrum :)
No i na razie tylko wieża łączy te dwa miasta. Kształt jest inny, nie ma murów, jest umiejscowione w innym rejonie (np. drzewa iglaste, brak wyspy jako podgrodzia) no i brak dzielnic oraz tej dodatkowej wyspy świątynnej.
 
Top Bottom