Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Nie wiem, czy zauważyliście wcześniej, ale nasz kolega Scani Jest od pewnego czasu REDem :eek: @Scani Możesz napisać coś więcej? np. od kiedy i na jakim stanowisku? i czy widziałeś w akcji CP2077]:->
 
Z dwa tygodnie temu już chyba widziałem. Pokazał się na chwilę, ale mało widoczny na forum od tego czasu. Może to on jest wybrańcem mającym tworzyć odpowiednio prezentujące się zrzuty.
 
Last edited:
@Marcin Momot, jeżeli można spytać, na EGX będzie prezentowany stary gameplay na nowym buildzie, czy może gameplay będzie pokazany identyczny jak na GC, a to screeny będą z nowszego buildu?
 
@Marcin Momot, jeżeli można spytać, na EGX będzie prezentowany stary gameplay na nowym buildzie, czy może gameplay będzie pokazany identyczny jak na GC, a to screeny będą z nowszego buildu?

A kto mówił o nowych screenach?;)

Natomiast jeśli chodzi o gameplay, to będzie to ten sam fragment, który pokazywaliśmy na GC.
 
Yes. It will be based on the 35-minute gameplay demo and our latest screenshots:)

Nie miałem na myśli nowych screenów, tylko te "latest". Ale pośrednio dostałem odpowiedź, bo skoro gameplay jest stary, a EGX coś z nowszego buildu ma mieć, to mogą być jedynie screeny. :)
 

Guest 3669645

Guest
Znaczy, prezentacja składać się będzie z pokazywania starego gameplay'u na starym buildzie i starych screenów.

Czyli nic nie dostaniemy nowego :)
 
Ehh...szkoda. Mam tylko nadzieję, że do końca wrześnie/na początku października dostaniemy chociaż jakiś mały dziennik.
 
To co ludziska, obstawiamy jaka tematyka dziennika będzie? Czyżby warunki pogodowe i cykl dnia i nocy? :p
 
Top Bottom