Wiedźmin 3 - grafika

+
Popłynąłeś. Tekstury mają tam rozdzielczość niedorównującą W1, anty-aliasing to coś, czego konsole nie widziały.

Nie chodziło mi o rozkładanie RDR na czynniki pierwsze tylko ocenę wizualną gotowej sceny, siedząc 3-4 m od telewizora. I wszystko wygląda miodnie, nic z niczym się nie gryzie. A ty z anty-aliasingiem wyjeżdżasz. Ogarnij się, bo mam coraz większe wrażenie, że chcesz pokazać wszystkim jaki jesteś mądry, a wychodzą na wierzch tylko braki w twojej wiedzy. :D
 
Wiesz, że byłby ogromny płacz o coś takiego? Ułamek ludzi woli przerzucenie jakości z modeli na tekstury na horyzoncie.

Co Ty bredzisz, to po prostu ręce opadają. Zróbmy 2 metry od bohatera grafię na maska, a reszta niech wygląda jak kupa, bo tak! :yes:
 
Co Ty bredzisz, to po prostu ręce opadają. Zróbmy 2 metry od bohatera grafię na maska, a reszta niech wygląda jak kupa, bo tak!
Ogromne brawa za hiperbolę.
siedząc 3-4 m od telewizora. I wszystko wygląda miodnie, nic z niczym się nie gryzie.
I to samo będzie z W3, jeśli będziesz siedział cztery metry od ekranu. Więc o co Ci chodzi, o co walczysz? Nie dostrzegasz aliasingu w RDR, to nie dostrzegaj rozmazanych drzew w trzecim Wiedźminie.
 
Przeczytaj jego posty.
To ty przeczytaj jego posty.
Nie lepiej wszystko ładować w pierwszy i drugi plan? Mogą otrzymać więcej mocy przez zmniejszenie jakości dalekiego tła.
Z których konkretnie słów wynika tu, że tylko wiedźmin i jego najbliższe otoczenie ma wyglądać super, a reszta - korzystając z twojego barwnego porównania - jak kupa?
 
XD

No nikt cie nie rozumie, przykro mi.

Niestety tylko Ty. To był sarkazm. Była "emotka". Udawaj idiotę dalej. Pusty śmiech mnie bierze jak ktoś jest fanboy'sko zapatrzony w jedyną słuszną drogę, a później mi mówi, że tło i otoczenie jest mało ważne, że tylko główny czy pierwszy plan powinien być odpicowany, a reszta nie.

Porównaj to z tym.







PS. Oczywiście możesz powiedzieć, że inne warunki, pogoda, cienie, światło, inny kraj, inna gra.
 
Prosiłbym o złagodzenie tonu dyskusji. Wycieczki osobiste możecie sobie na PW uskuteczniać.
 
Weź głęboki oddech, poczytaj jeszcze raz posty, do których się odnosisz - wszelkie hiperbole, które przyjdą ci do głowy natychmiast odrzuć, zastanów się jeszcze raz i dopiero potem odpisuj.

Wspaniałe argumenty. Pogratulować ;). Hipokryzja właśnie ukazuje, że racji raczej nie masz. Teraz możesz się miotać i tłumaczyć ;).
 
Wspaniałe argumenty. Pogratulować ;). Hipokryzja właśnie ukazuje, że racji raczej nie masz. Teraz możesz się miotać i tłumaczyć ;).
Czy W3 ma szanse pójść na Twoim komputerze? Bo jak nie to nie za bardzo rozumiem czemu tak walczysz.
 
Czy W3 ma szanse pójść na Twoim komputerze? Bo jak nie to nie za bardzo rozumiem czemu tak walczysz.

Teraz pójdzie może na średnich, nie rozumiem co pytanie wnosi do dyskusji. Wymieniam "kompa" zaraz jak poznam wymagania W3. Nie walczę tylko nie mogę zrozumieć takiego toku myślenia, takich bzdetów, poczytaj poprzednie 3 strony, popatrz na przykłady, nie będę powtórnie tego pisał/pokazywał.
 
Teraz pójdzie może na średnich, nie rozumiem co pytanie wnosi do dyskusji. Wymieniam "kompa" zaraz jak poznam wymagania W3. Nie walczę tylko nie mogę zrozumieć takiego toku myślenia, takich bzdetów, poczytaj poprzednie 3 strony, popatrz na przykłady, nie będę powtórnie tego pisał/pokazywał.
Chodziło o to, że nie ma sensu wojować o grafikę, której i tak twój piec nie osiągnie. Ale jak wymieniasz to OK.
 
Przedstawianie argumentów komuś, kto z uporem odmawia odniesienia się do ich treści powtarzając utarte już przez siebie sofizmaty mija się z celem.
Tyle ode mnie w tej kwestii.

Pokaż te twoje argumenty? Właśnie - nie ma takich ;). Ty też z uporem odrzucasz. Miotaj się dalej ;).
 
Top Bottom