Poznań Game Arena 2014 i CD Projekt

+
Wyglad graficznie - poezja
Dubbing - 6/10 (posluchaj rozmowy Gerwanta z wiedzmami... z duchem drzewa... co to za tani efektor ??? )
Krew która rozlewa sie w kałuży i po chwili znika
Tarcza (drewniana) którą mości Gerwant podpala a potem co ?? zabłysła i wróciła do swej pierwotnej postaci...
Przesadzone jest to przecinanie potworów o raz ludzi na pół lub na przekos tak jakby to nie wiem co miało być ?? a miecz sie nie stępi po jakimś czasie zawsze taki ostry będzie ;D

Podczas walki z ludzmi nie ma żadnych podtekstów zadnych wyzwisk niczego (w2 to było) cisza
trzeba pójsc na jakąś walke i posluchac czy jak sie naparza dwóch gosci lub wiecej to ogranicza sie walka tylko do machania rękoma i odglosami bólu oraz stękania
 
Wyglad graficznie - poezja
Dubbing - 6/10 (posluchaj rozmowy Gerwanta z wiedzmami... z duchem drzewa... )
Krew która rozlewa sie w kałuży i po chwili znika
Tarcza (drewniana) którą mości Gerwant podpala a potem co ?? zabłysła i wróciła do swej pierwotnej postaci...
Przesadzone jest to przecinanie potworów o raz ludzi na pół lub na przekos tak jakby to nie wiem co miało być ?? a miecz sie nie stępi po jakimś czasie zawsze taki ostry będzie ;D

Podczas walki z ludzmi nie ma żadnych podtekstów zadnych wyzwisk niczego (w2 to było) cisza
trzeba pójsc na jakąś walke i posluchac czy jak sie naparza dwóch gosci lub wiecej to ogranicza sie walka tylko do machania rękoma i odglosami bólu oraz stękania

Z tą walką to jajco prawda. Wielu Rycerzy podczas walk średniowiecznych dogadywało swoim przeciwnikom i wyzywali ich od np. Psów bez Honoru. Ktoś tu nie słuchał uważnie na lekcji historii. A myslisz ze zablokowanie ciosu było takie łatwe że nie obyło by się bez stęknięcia?
 
a miecz sie nie stępi po jakimś czasie zawsze taki ostry będzie ;D

akurat stępienie sie mieczy bedzie zaimplementowane w grze. Linka nie przytoczę bo nie :)


a może był specjalnie ten głos taki cichy tylko na potrzeby gamepley'u ? a może będzie można w opcjach jakoś go regulować ?

raczej będą suwaki do regulacji SFX, muzyki w grze, dialogów itd..
 
Last edited:
Juz zamiast przecinania tych ludzi i potworów na pół można było zrobić :
1.Pękanie tarczy podczas uderzenia
2.Spłonięcie w ręku tarczy podczas podpalenia (efekt palonego drewna na węgiel)chyba ze GERWANT puszcza sztuczne ognie
3. Krew w kałuży która pozostaje
4.Po dwóch czy trzech ciosach mieczem przeciwnik nadal stoi nie ma bólu nie cierpi hmmmm ... kwarde byki !!!

Pozatym poczekajmy zobaczymy gra wyjdzie pogramy ocenimy
 
Tarcza (drewniana) którą mości Gerwant podpala a potem co ?? zabłysła i wróciła do swej pierwotnej postaci...

Może jest zaimpregnowana i nie da się tak łatwo podpalić :).

Przesadzone jest to przecinanie potworów o raz ludzi na pół lub na przekos tak jakby to nie wiem co miało być ?? a miecz sie nie stępi po jakimś czasie zawsze taki ostry będzie ;D

Z tym się zgodzę, też jak dla mnie trochę za dużo tych efektów, ale zakładam, że to na potrzeby prezentacji.

Podczas walki z ludzmi nie ma żadnych podtekstów zadnych wyzwisk niczego (w2 to było) cisza
trzeba pójsc na jakąś walke i posluchac czy jak sie naparza dwóch gosci lub wiecej to ogranicza sie walka tylko do machania rękoma i odglosami bólu oraz stękania

Polecam iść na jakąkolwiek walkę bokserską, karate lub podobną, nie wspominając o walce na średniowieczne miecze. Ciekawe jak dużo wyzwisk usłyszysz ze strony zawodników? Albo jeszcze lepiej samemu spróbować chociaż parę minut posparować w jakimś klubie. Gwarantuję, że myślisz o tym, żeby złapać kolejny oddech, a nie wrzeszczeć na przeciwnika, bo prowadzi to tylko do utraty siły i koncentracji.
 

Guest 2686910

Guest
@Verumunt z Wyzimy
Dobre rady:
- czytaj dokładnie posty na które odpowiadasz. dj_crest26 napisał, że walka jest za cicha, ty mu napisałeś, że nieprawda, w trakcie walki powinno być głośno. Dziwnie się to czyta.
- staraj się unikać zwrotów typu: "Pfu, pfu. Czyli nie masz dowodów." czy "jajco prawda". Nie nastraja to do pokojowej dyskusji.
- sprawdzaj źródła zanim komuś zarzucisz, że nie ma racji. Bo @tommiyacht ma rację.
 
Polecam iść na jakąkolwiek walkę bokserską, karate lub podobną, nie wspominając o walce na średniowieczne miecze. Ciekawe jak dużo wyzwisk usłyszysz ze strony zawodników? Albo jeszcze lepiej samemu spróbować chociaż parę minut posparować w jakimś klubie. Gwarantuję, że myślisz o tym, żeby złapać kolejny oddech, a nie wrzeszczeć na przeciwnika, bo prowadzi to tylko do utraty siły i koncentracji.[/QUOTE]

no dora ok ale idzie sobie wiedzmin przez las spotyka 4 panow poprostu wyciaga miecz i sie naparzają tak bez niczego ?? tak za darmo tak poprostu bo co ?? bo juz jest Gerwant zmeczony tlumaczeniami bo juz jest stary i z gory wie ze nie ma sensu rozmawiac , zapytać tylko od razu zatłuc ;D
 
@vermunt z Wyzimy
Dobre rady:
- czytaj dokładnie posty na które odpowiadasz. dj_crest26 napisał, że walka jest za cicha, ty mu napisałeś, że nieprawda, w trakcie walki powinno być głośno. Dziwnie się to czyta.
- staraj się unikać zwrotów typu: "Pfu, pfu. Czyli nie masz dowodów." czy "jajco prawda". Nie nastraja to do pokojowej dyskusji.
- sprawdzaj źródła zanim komuś zarzucisz, że nie ma racji. Bo @tommiyacht ma rację.

Nie dam pełnego cytatu ale przytocze swoją wersje.
,,Jeżeli chcesz coś udowodnic to daj dowód"
Dobra, może inaczej

Mógłbym poprosic bardzo o link do tego co napisałeś drogi @tommiyacht ?

A co do 1, tia... Znowu zle przeczytalem posta ;/.
 
@Verumunt z Wyzimy bardzo bym chcial ale chodzilo mi o to ze nie jestem w stanie go znalezc w czelusciach tego forum, a tym bardziej calego internetu. Jednak jestem przekonany ze byly takie informacje z drugiej strony barykady. Moze potwierdzenie tego przez kilku innych userów wystarczy jako dowód :)

@down o prosze, dzieki @mikomakjenkins , i to nie tak dawno
 
Last edited:
Pytanie dotyczące jeszcze na chwile PreOrdera, wersji Podstawowej. Wśród spisu ,,bajerów" zobaczyłem:
,,Stylowy Rękaw Ochronny..."
Chodzi o coś ochronnego na płyte, pudełko czy coś? Może coś na łape(Taki mój medalion z EK W2 + taki rękaw + Koszulka Wiedźmińska = 100% do jak to mówią teraz w Podstawówce, SWAGu)

@up

*le hejt*
 
no dora ok ale idzie sobie wiedzmin przez las spotyka 4 panow poprostu wyciaga miecz i sie naparzają tak bez niczego ?? tak za darmo tak poprostu bo co ?? bo juz jest Gerwant zmeczony tlumaczeniami bo juz jest stary i z gory wie ze nie ma sensu rozmawiac , zapytać tylko od razu zatłuc ;D

Jak go atakują, to się naparza jak to określiłeś :). Bandyci z definicji nie mają pokojowych zamiarów wobec innych niż oni sami osób. I to oni atakują Geralta. to ten ma stać i pozwolić się zarżnąć? Chyba musi się bronić ;).
 
Oh bo wy wszystko wiecie jaki to build. A jak to aktualny "build"? Zaczniecie hejcić?
To na 100% nie jest aktualny build. Nie ma nawet dynamicznego cyklu dobowego, te same błędy co na ang.gameplayu itd.
A jeżeli jest inaczej to tak, zacznę hejcić :D.
 
No czy ja wymagam cudów ?? żeby krew która wyplywa z czlowieka lub z potwora do kaluzy znikala po 5 sek ??

podpalana tarcza(igni) IMPREGNOWANA drewniana pozostawala nienaruszona zarowno po kilku ciosach w nia mieczem ??

czy to jest szczyt mozliwości REDÓW ??? myśle że nie ;-) a jednak szczypie to za oczy. SZCZEGOLNIE PO OBIETNICACH JAKIE SKLADALI I OPISYWALI O TEJ GRZE
 
Ok tak jak powiedziałem nie będe oceniał całości gry po jakimś jej odcinku to tak jakby oceniać czlowieka po 3 zdaniach ;-)

Wyjdzie gra pogramy zobaczymy ... zresztą co ja sie martwie niech CDPR się martwi to w ich rękach przyszłość całej firmy i następnych wydań ;-)
 
Top Bottom