Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
W tym tygodniu ma się pojawić lista tytułów, które zostaną zaprezentowane na TGA. Wtedy się dowiemy, czy Wiesław będzie tam obecny.
 

Guest 3669645

Guest
Rychło w czas. Jeśli do czwartku nie dostaniemy zapowiedz zapowiedzi zapowiadający zapowiedz, to 5 chyba nic nie zobaczymy.
Do piątku*

W tym tygodniu ma się pojawić lista tytułów, które zostaną zaprezentowane na TGA. Wtedy się dowiemy, czy Wiesław będzie tam obecny.
Ma ktoś link do źródła skąd wiadomo że to w tym tygodniu? Szukam i nie mogę znaleźć tej informacji :(
 
Czy ktoś tutaj sugeruje, że mógłbym nie zagłosować? Na Wiedźmina!? ;). Głosowałem ale nie miałem procentowego podziału głosów. Teraz mam ale tylko na Chrome i to dopiero za 2 razem się udało. Dobre i to.
Dalej kombinować nie będę bo jeszcze ktoś to raczy uznać za nielegalną ingerencję w głosowanie i wszystkie głosy na Wiedźmina wylądują w koszu :p.
 
Wiedźminowi przybywa, niestety nie na rzecz Batmana, który tkwi w miejscu.

Tak właściwie to nikomu nie ubywa głosów, a każdemu prócz na tego na którego zagłosowaliśmy ubywa procentów. Póki co jest 42 do 33 a znając Polskich fanów Batman powinien się zacząć bać :p
 
Poranny update :) Wiedźmin ma już 34 % Coraz lepiej :)
View attachment 7755
ED
Nie przeczytałem posta wyżej, ale cóż........
 

Attachments

  • 09.23.jpg
    09.23.jpg
    284.6 KB · Views: 81

Guest 3669645

Guest


Soon, soon, ciągle te soon... Ach, o ile świat byłby lepszy bez tego słowa. No, ale może jutro zaczną puszczać farbę.
 
Top Bottom