Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
O to to. Śnieg. Nie przepadam, co prawda, ale chętnie bym zobaczył w grze jakiś zimowy pejzażyk i padający śnieg. Musi to cudnie wyglądać.
ED:
A tymczasem posty zmieniają się w koncert życzeń ;)
 
Redzi nie dawajcie zwiastuna. Cokolwiek by się działo, wszystko tylko nie kolejny zwiastun, ładnie proszę.
Zwiastunów mi, póki co wystarczy, obejdzie się. Wolałbym coś konkretnego. Nie że zaraz. Kiedyś tam, na przykład jak zacznie się wreszcie ta ogromna kampania promocyjna jakiej ponoć ten kraj od czasów Jagiełły nie widział. O ile się zacznie.

Co do promocji w W2 milionów poszło o wiele mniej, a materiałów na tym etapie było duużoo.
 

Guest 3669645

Guest
Gameplay może pokazać wszystko - cykl pogodowy, pływanie łódką, jazdę konno, jakąś mini-grę, jakiś inny quest, walkę pod wodą, walkę na koniu, walkę w Novigradzie gdzieś, pływanie w morzu, rozwalenie łódki o skały, jak pada śnieg, jakąś warownię, walkę z leszym, las co się ugina od wiatru,
No właśnie o to chodzi, ze w gameplay'u pokażą z max 5 z tych rzeczy, a w trailerze zmieści się wszystko i jeszcze więcej :p Do tego kolejny kawałek muzyczny i prezentacja pięknie zrobionych cut-scenek z ulubionymi bohatyrami (w gameplay'u by ich nie pokazywano pewnie ze względu an spoilery, a w trailerze można łądnie pociąć i zmontować by niczego nie ujawniać)
 
Trailery dosłownie nic wartościowego nie pokazują, skrupulatnie wybierane paro sekundowe fragmenty gry, czesto jeszcze dopieszczane żeby ładniej wyglądały... Za to na gameplayu można ocenić np animacje gry, czy zostały poprawione bo jak wiemy na 35 minutowym gameplayu kulały mocno animacje Geralta podczas zwykłego eksploringu Druga sprawa, można zobaczyć faktyczny wygląd gry, trailery w tym przypadku to nie są pewniaki. Płynność gry, jak wiemy na 35 minutowym gameplayu gra chodziła średnio, w niektórych miejscach wręcz bardzo słabo np w Downwarren. Nie mówiąc już o innych elementach które zostawmy na dzienniki deweloperskie. To są ważne rzeczy, bo kolejne spoilery fabularne mnie nie specjalnie interesują, fabuła to ostatnia rzecz o jaką się martwie w tej grze. W dodatku nie ma pewności że nawet jak będzie nowy trailer to Redzi nam zaspoilerują głosy postaci.


Kolejny bez wartościowy trailer to będzie dla mnie sygnał że coś nie dobrego się dzieje.
 
Wolę w sumie dostać zwiastun - bo walkę wilkołaka musiałem oglądać na 5 rożnych gameplayach żeby w końcu się przekonać, że dobrze wygląda, nie jest zbyt łatwa, że da się zabić wilkołaka bez petardy, że wygląda widowiskowo i tak dalej. A na zwiastunie zawsze jestem tego pewien :D.
 
Niech zwolnią w końcu tego farbowanego dublera, co za Geralta lata w gameplayu i na trailerach, i pokażą oryginał, tego samego co pozował do różnych renderów.
 
Co do promocji w W2 milionów poszło o wiele mniej, a materiałów na tym etapie było duużoo.

Już od jakiegoś czasu często widuję reklamy nawołujące do zakupu wiedźmina 3, także na to idzie między innymi kasa.
 

Guest 3669645

Guest
Czyli popojutrze zapowiedź materiału z W3 na The Game Awards, ciekawe czy będą jakieś teasery :huh:
 
Last edited by a moderator:
Jak pokazują trailer, to się marudzi, że ujęcia są dopieszczane i nie pokazują faktycznego stanu gry, jak pokazują gamepleje, to się marudzi, że nie pokazują obecnego stanu gry, bo są sprzed kilku miesięcy...
Ot i ponura ironia...
 
Ale raczej tylko w zwiastunie zaprezentują w akcji Yen i Ciri (oraz ujawnia ich głosy) plus inne postacie.


Dlaczego? Krótki gameplay i tutaj by nie zaszkodził. co do fabuły jako takiej to już wolę zostawić sobie na premierą.
Oczywiście Yen i Ciri tak czy inaczej przedstawić jakoś trzeba. Dziwne jest to, że do premiery tuż tuż i jakoś niemrawo się za to zabierają.


Filmy z minigrami, mechanikami, pokazem cyklu dobowego chętnie obejrzę, ale aż tak hajpu u mnie nie budują, w końcu nie dla tych rzeczy będę grał.

W moim wypadku warunkują czy grę w ogóle kupię, wykastrowanej z cyklu dobowego (szanse na te są małe, ale są) kijem nie tknę, także tego...

Co do promocji w W2 milionów poszło o wiele mniej, a materiałów na tym etapie było duużoo.

I meham na taki stan rzeczy, ale co poradzić?

No właśnie o to chodzi, ze w gameplay'u pokażą z max 5 z tych rzeczy, a w trailerze zmieści się wszystko i jeszcze więcej

W takim zwiastunie 5 in 1 niczego nie pokaże się jak należy, jeno po łebkach. Nie, dziękuję.
Zresztą jak Sneky słusznie zauważył trailery są tak montowane, aby pokazać grę z możliwie najlepszej, niekoniecznie prawdziwej strony.
Gameplaye są bardziej miarodajne.

Jak pokazują trailer, to się marudzi, że ujęcia są dopieszczane i nie pokazują faktycznego stanu gry, jak pokazują gamepleje, to się marudzi, że nie pokazują obecnego stanu gry, bo są sprzed kilku miesięcy...
Ot i ponura ironia...

Jest na to remedium. Gameplay z względnie świeżej wersji i będzie okay. Na tym etapie gra to już bardzo późna beta, niemal finalny produkt, tu się naprawdę już dużo nie zmieni. Nie ma się z czym kryć jak niepyszny. Chyba że faktycznie jest tak źle, że na szybko, bez wcześniej starannie przygotowanego materiału nie ma, co się wyrywać, bo wstyd.
 

Guest 3669645

Guest
Dlaczego? Krótki gameplay i tutaj by nie zaszkodził. co do fabuły jako takiej to już wolę zostawić sobie na premierą.
Oczywiście Yen i Ciri tak czy inaczej przedstawić jakoś trzeba..
Myślę że REDzi raczej chcą wszelkie epizody z Yen / Ciri zostawić do normalnego ogrania. Może coś poza zwiastunami pokażą, ale raczej niedługie urywki.

W moim wypadku warunkują czy grę w ogóle kupię, wykastrowanej z cyklu dobowego (szanse na te są małe, ale są) kijem nie tknę
I tak Ci nie wierzę że byś nie kupił :p

W takim zwiastunie 5 in 1 niczego nie pokaże się jak należy, jeno po łebkach. Nie, dziękuję.
Zresztą jak Sneky słusznie zauważył trailery są tak montowane, aby pokazać grę z możliwie najlepszej, niekoniecznie prawdziwej strony.
Gameplaye są bardziej miarodajne.
Bo trailery nie są do oceniania jakości, a przekazywania treści i prezentowania rzeczy które pojawią się w grze. Mnie najbardziej ciekawi fabuła a tylko trailery są w stanie przekazać mi wszystko w takiej formie, by wywołać hajp i nie zdradzić za wielu szczegółów. Plus lokacje (kompilacja tych ładniejszych, w gameplayu zobaczyć można max jedną czy dwie), ciekawe ciosy w walce i tak dalej (animacji walki raczej specjalnie na potrzeby trailerów nie poprawiają). Ja tam więcej ciekawostek wyciągnąłem z SoD'u niż z gameplay'a. 37 minutowa prezentacja służyła w sumie głównie do ocenienia jak to wszystko wygląda podczas zwykłej rozgrywki. Trailer wolę bo jest w stanie pokazać więcej rzeczy w krótkim czasie.

Chyba że faktycznie jest tak źle, że na szybko, bez wcześniej starannie przygotowanego materiału nie ma, co się wyrywać, bo wstyd.
Ja tam wątpię. Ten nasz stary gameplay, którego build ma już na karku z 8 miesięcy, wygląda bardzo dobrze (jeśli pominąć problem z doczytywaniem obiektów i cieni oraz draw distance). Gra na tym starusieńkim materiale zdaje się być niemal gotowa, to pomyśleć jak działa aktualny build. Przekładając premierę na pewno wzięli pod uwagę różne ewentualności i dołożyli sobie więcej czasu niż by im wystarczyło. Oni po prostu wiedzą, że drugi poślizg to byłby okrutny fail (i niebezpieczny, bo jak premierę przekłada się drugi raz, to wiedz, ze coś się dzieje) i za nic by do takiego nie dopuścili.

A tymczasem aktualizacja licznika -Premiera W3 za 2 miesiące, 3 tygodnie i 3 dni. Znaczy to tyle, że nasi REDzi ukończą Wiedźmina Trzeciego za jakieś 1,5 miesiąca, albo nieco później ;)

Grudzień nadszedł. Mikołajki, Święta, Sylwester... Oj tak, grudzień zawsze błyskawicznie zlatuje. A jak zleci, to już z górki.
 
No i mam dysonans. Z jednej strony chciałbym się zahibernować na prawie trzy miesiące, "przewinąć" ten czas, by była już trzecia dekada lutego 2015. Z drugiej natomiast mam świadomość, że ten czas i tak nieustannie przecieka przez palce coraz szybciej i żal mi każdej zmarnowanej minuty.
Dziwne: im mocniej chcę czas wykorzystać, tym szybciej płynie, ale jednocześnie więcej wspomnień pozostawia. Z kolei czas niewykorzystany ciągnie się, jak kombajn do układania asfaltu, jednocześnie nie pozostawiając śladu w pamięci.

Nie dałoby się tak znów przełożyć premiery gry, lecz tym razem w drugą stronę i wydać jej jeszcze przed najbliższymi świętami Bożego Narodzenia? Wiem, że byłby to ewenement na skalę światową, ale jaki wtedy sprawiliby nam REDzi prezent pod choinkę!
 
Spoko. Podejrzewam, że wieczorem będzie 43 vs. 40 :)
Raczej 42 vs 40

Oddałem głosa zarówno twitterem i facebookiem :D choć twittera nie miałem to specjalnie z tej okazji się zarejestrowałem

REDZI dajcie z 2 DOPRACOWANE - (powtórzcie to sobie ) Screeny i macie wygraną w kieszeni

EDIT: Skoro nie ma o czym gadać do pogadajmy sobie o remake'u Wiedźmina 1 i 2, na konsole nowej generacji i PC, gdyby coś takiego zrobili - oczywiście wymagało by to olbrzymiego nakładu pracy, ale gdyby zrobili W1 i W2 na silniku z W3 + dodali parę nowych ficzerów i questów to ja bym kupił obie te gry na konsolę. Przede wszystkim kościany poker byłby obecny :)
 
Last edited:
Ja bym się nawet szarpnął i kupił konsolę. I nic to, że potem, przez resztę miesiąca byłyby zęby w ścianę. Byłoby warto.

---------- Zaktualizowano 11:08 ----------

Nauczyłbym się nawet padologii. ;)
 
Top Bottom