Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

+
Ciekawe, że CDPR, które stara się budować swoją markę na zaufaniu konsumenta, nie boi się teraz wykonać kompletnego Watch_Dogsa i okłamać graczy co do tego, jak ich gra naprawdę wygląda.

Kto wie, może "Pan Wyciek" miał rację i do wydania gry trzeba ścinać wszystkie zakręty. Ja jestem ciekawy, czy pozostawią to bez odpowiedzi.
 
@sebogothic tak, chodziło mi o ten wywiad, przez sporą część forumowiczów określany jest jedynym prawdziwym dziennikiem :p
@michalek12345 tak, doskonale wiem, że te dwa już były, dlatego pytałem się o jakiś konkretny, wyjaśniający cokolwiek.
Poszukałem chwilkę na yt, na 3 miesiące przed premierą W2 był już dziennik #4, mówiący o lokacjach, a na 3 miesiące przed W3, mamy dzienniki o niczym, ciekawe...
 
@Rustine, no przepraszam bardzo, ale chyba należy nam się choćby mała informacja wyjaśniająca czemu gra, na której forum ślęczymy dzień i noc i na którą czekamy od prawie dwóch lat zaliczyła nagle ogromny spadek jakości? Chcę po prostu uniknąć sytuacji, gdy w dzień premiery okaże się, że wszystkie te zapowiedzi graficzne były kłamstwem i tak naprawdę W3 będzie wyglądał jak Skyrim bez modów. A Marcina proszę, by wyjaśnił nam to, JEŚLI MOŻE. Jeśli na przykład nie są to maksymalne ustawienia, lub coś w tym stylu. O problemach w firmie nie musi mówić, ważne żeby powiedział w tej kwestii cokolwiek. Zresztą, nawet nie ON, tylko firma. Za jego pośrednictwem.
 
Na początku przyszłego tygodnia trailer powinien być już też dostępny z polskim dubbingiem.To w sumie dobrze ;) tak podają na fejsie
 
"Dadzą coś na mikołaja pewnie bo posucha od tygodni" mini przepowiednia moja i pewnie wielu forumowiczów sprawdziła się. Trailer fajny ale nie zrobił tego "łał" we mnie jak dwa poprzednie. Śliczna Yen i te miecze Geralta mmm..
 
no przepraszam bardzo, ale chyba należy nam się choćby mała informacja wyjaśniająca czemu gra, na której forum ślęczymy dzień i noc i na którą czekamy od prawie dwóch lat zaliczyła nagle ogromny spadek jakości?
Należy? Pewnie tak. Ale czy ją dostaniemy? Nie. Otrzymasz wiadomość: "Gra wygląda wspaniale, jest najpiękniejszym RPGiem na rynku".
 
J
Jeźdźcy Gonu widocznie roztaczają wokół siebie mroźną aurę. W trailerze wieśniak stwierdza the village froze like in the heart of winter. Może to być kolejny środek walki psychologicznej Gonu, który sugeruje nadejście Wiecznego Zimna (które jak wiemy z sagi jest dość odległą wizją), oraz wyjaśniać, dlaczego screeny na Skellige pokazują zarówno zieleniącą się florę jak i skute śniegiem lokacje (plus wydaje się to być lepszym wyjaśnieniem niż pory roku, czy prądy morskie).

@Nars sugerujesz, że gra nie ma cyklu dobowego i dynamicznie zmieniającej się pogody? Dla mnie to byłby dopiero strzał w kolano. O ile rozumiem pewne sterowanie pogodą by wywrzeć pewien efekt współpracujący z fabuła i polowaniami na potwory w pewnych miejscach czy lokacjach to jednak niewytłumaczalnym błędem byłoby niepojawienie się takich ficzerów podczas normalnej eksploracji terenu. Wiele na tym mój odbiór gry by stracił.
Ukazane zostało to na gameplayu z resztą, gdy z wioski w piękny pogodny dzień wchodzimy do do lasu i nagle nastaje noc...w przeciągu kilku sekund.
Ciekawe co na to Eustachy powie, ale raczej nie będzie z tej sugestii zadowolony.
 
Dopiero teraz mogłem zobaczyć kto wygrał i zwiastun i ogromnie się cieszę! Udało się! Nietopyr pokonany! chociaż Geralt w cintryjskim wahadle nigdy mi się nie podobał to cała reszta jest jak najzupełniej pieńka (szczególnie Yen) zwiastun naprawdę fajny! można go będzie zobaczyć gdzieś w niekompresowanej jakości? Jeszcze raz gratulacje udało się nam!
 
Dajcie już spokój i tak nie dowiecie się dlaczego jest taki trailer jaki jest ;) po drugie bardzo możliwe że to nie wersja na pc tylko na jakąś platformę oczywiście tego pewien nie jestem a po 3 jaka by to nie była grafika czy to na ps4 czy pc to i tak w wiedźmina grać będziecie ;) rozumiem wasze zdenerwowanie bo co innego kiedyś mówiono i pokazywano niż teraz , ale jest jak jest . Też chciałbym mieć grafikę podobną do tych zwiastunów czy gemplejów z poprzednich tygodni a nie taką jaka teraz została zaprezentowana , ale trzeba to zaakceptować bo co innego zrobić?
 
Last edited:
heh, a ja oglądając ten trailer i tak się zastanawiam, jak moja chabeta to uciągnie ;) a Wy tu o spadku jakości :sad:
To czy uciągnie to kolejny powód do zmartwień, bo skoro obniżają jakość grafiki to może oznaczać niezbyt dobre radzenie sobie z optymalizacją i koniec końców może wyjść, że grafika bez szału, a wymagania wysokie : /
Ale cicho liczę na to, że jednak spadek jakości wpłynie również na znaczący spadek wymagań...
 
Wiedźmin 3: Dziki Gon - sama nazwa wskazuje kim zagramy jako 2-gą postacią. Tak jak w Zabójcach królów, gdzie fabułę mogliśmy chociaż przez chwilę obserwować z perspektywy drugiej strony konfliktu.
 
Jeśli chodzi o grafikę na tym trailerze, to jedynie twarz wieśniaka trzyma wysoki poziom. Reszta to rozczarowanie, jak dla mnie.

View attachment 8108
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    41 KB · Views: 35
Naprawdę będziecie obwiniać o spadek jakości platfomy? Naprawdę? Bo jeśli mam być szczery, już teraz na konsolach istnieją tytuły, które wyglądają ładniej od tego 30-minutowego pokazanego gameplay'u (nie żeby wyglądał on źle, bo wygląda całkiem przyzwoicie, ale ja, jako gracz konsolowy, nie byłem wcale "oszołomiony" tą grafiką).
 
Top Bottom