Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

+
@Vojtas : Rozumiem, że jest CI obojętne, że gry np. w ogóle nie ma? Choć po mimo tego wygląda świetnie i można przejść ją milion razy. I jest Percival i kowal z Podgrodzia..
 

n0rv

Forum veteran
@Fartuess

Wszyscy wyczekiwali trailera z polskim dubbingiem, a tu nagle...



;D
 
Ludzie, dajmy trochę naszemu Wiesiowi odpocząć, przecież ma już swoje lata, musi najpierw się przygotować, zimę przezimować, napić się, pochędożyć, poćwiczyć, zrzucić brzuszek i dopiero będzie mógł ruszyć na podbój Dzikiego Gonu :p
 
Last edited:
Ludzie, dajmy trochę naszemu Wiesiowi odpocząć, przecież ma już swoje lata, musi najpierw się przygotować, zimę przezimować, napić się, pochędożyć, poćwiczyć, zrzucić brzuszek i dopiero będzie mógł ruszyć na podbój Dzikiego Gonu :p

i te nieszczęsne kluski
 
@Fartuess
To ja dam ulubionego swego gifa z kotami.


Teraz to nie widzę usprawiedliwienia dla braku kowala z Podgrodzia w grze.
 
Last edited:
@Vojtas : Rozumiem, że jest CI obojętne, że gry np. w ogóle nie ma?
Gra nie jest mi obojętna (inaczej w ogóle bym nie czytał tego forum), ale po prostu nie jest dla mnie czymś śmiertelnie ważnym. Gdyby W3 skasowano (tfu, tfu), to czułbym rzecz jasna żal, ale gry to nie są najważniejsze rzeczy w życiu. Są miłe, ale inne są ważniejsze. Dlatego napisałem wyżej, że taka postawa jak moja to najwyraźniej oznaka starzenia..
 
Nie powiem, zadowolony z niusa nie byłem, w końcu - tak po ludzku - bardzo chciałbym już w Wieśka zagrać. Jednak taka jest specyfika branży. Większe, bardziej skomplikowane tytuły czasami przesuwają premierę. Czasami kilkukrotnie. GTAV zostało opóźnione o pół, roku na parę miechów przed premierą. Bioshock Infifnite był przesuwany kilkukrotnie, Dragon Age Inkwizycja zaliczył roczny poślizg. Wiedźmin został opóźniony ~7 miesięcy. Zważywszy na skalę i skomplikowanie projektu, żadnego dramatu nie ma.

Redzi mogliby wypuścić grę teraz, potem łatać ją jeszcze przez parę miechów po premierze, ewentualnie zdzielić EE. Widocznie chcą tego uniknąć i bardziej kalkuluje się im wydać produkt opóźniony, ale dopracowany, bo pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Jak teraz spojrzeć na GTAV to nikt nie pamięta półrocznej obsuwy, tylko jaki świetny i dopracowany był to tytuł w chwili premiery.

O ile jestem w stanie zrozumieć frustrację (sam jestem mocno nahajpowanym na Wieśka graczem), tak po smutnej lekturze kilkunastu ostatnich stron dochodzę do wniosku, że parę osób powinno poważnie zastanowić się nad dłuższą przerwą od forum, by nabrać dystansu i znaleźć sobie inne, ciekawsze niż "bezkarne" wylewanie wiadra pomyj na ludzi z internetów zajęcie.

Cytując klasyka: inhale, count to four, exhale, count to four.
 
A ja jestem zawiedziony przesunięciem premiery na maj bo na początku maja a dokładnie tak do połowy to mam zaplanowane sianie rzodkiewki na działce. A 19 to będę przeganiał ślimaki i czasu na granie nie będzie. A premiera w lutym by mię urządzała bardziej w związku z powyższym. Ewentualnie to wrzesień jeszcze wchodzi w rachubę bo urodziny. To tyle, co ma być to będzie, idę sklejać chorągiewkę...
 
To może, któryś z REDów "pokarze jaja" i nagra jakiś filmik w którym wyjaśnia, co się dzieje. Lepsze coś takiego niż typowa PRowa odpowiedź, że teraz poprawiają i wszystko jest git. Pan Tomasz Gop zrobił coś takiego w przypadku LotF i reakcja była tylko pozytywna.
 
Gra nie jest mi obojętna (inaczej w ogóle bym nie czytał tego forum), ale po prostu nie jest dla mnie czymś śmiertelnie ważnym. Gdyby W3 skasowano (tfu, tfu), to czułbym rzecz jasna żal, ale gry to nie są najważniejsze rzeczy w życiu. Są miłe, ale inne są ważniejsze. Dlatego napisałem wyżej, że taka postawa jak moja to najwyraźniej oznaka starzenia..

Dokładnie. Należę do 3 (słownie trzech) najstarszych gości (wg ankiety) na tym forum. Czytam je z niemalejącym zdumieniem, że można się tak podniecać czymś co nie ma bezpośredniego przełożenia na życie. Lecz rozumiem, że młodzi tak mogą mieć. Interakcje interpersonalne są (IMO) znacznie bardziej ryzykowne w realu niż w VR. Lecz o ile bardziej warte uwagi. :) Hmmm.... muszę łyknąć ciepłej chyba :)
 
Last edited:
Top Bottom