Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Postanowiłem to wrzucić tutaj.
Miły noworoczny filmik od Warhorse, czyli fajerwerki w średniowieczu :)
Szęśliwego Nowego Roku.
A-ha:
Świetnie zrobiona noc - nie to co w W3 ;)
 
Last edited:
A, to ja dołączę takie maluśkie post scriptum - mina gościa na ostatnim obrazku napawa optymizmem.

View attachment 8956
 

Attachments

  • 10891566_10153055103051840_4291454835772887289_n.jpg
    10891566_10153055103051840_4291454835772887289_n.jpg
    91.3 KB · Views: 40
Świetnie zrobiona noc - nie to co w W3 ;)

Co racja to racja (i cykl dobowy mają, potwierdzony, oficjalnie.)

Czesi dają ładny filmik, Redzi, jak zwykle, meh...

Rok Wiedźmina. Hm... Zgaduję, że na 19 maja planowany jest ekskluzywny pokaz gameplaya, oczywiście za zamkniętymi drzwiami, bo ekskluzywny.
Cała reszta zobaczy ten fragment na E3.
 
Co racja to racja (i cykl dobowy mają, potwierdzony, oficjalnie.)

Czesi dają ładny filmik, Redzi, jak zwykle, meh...

Rok Wiedźmina. Hm... Zgaduję, że na 19 maja planowany jest ekskluzywny pokaz gameplaya, oczywiście za zamkniętymi drzwiami, bo ekskluzywny.
Cała reszta zobaczy ten fragment na E3.
Meh.
 
A formatka "justify" służy do justowania tekstu, czyli wyrównywania go tak jak na tym obrazku.

Myślałem że chodzi o coś z usprawiedliwianiem :hai:


Może jak nabijemy jutro postów do 2015 strony to REDzi zgodzą się pokazać jakiegoś małego tyciego skrina?​
 
Z miejsca życzę forumowiczom i ekipie CPR szczęśliwego nowego roku 2015 który jest spod znaku Wiedźmina 3.
Wszystkiego dobrego
 
Nie wiem jak ty ale ja gameplaya z zachmurzonej nocy nie wiedziałem jeszcze, zobaczyłem tylko jak wygląda las pod wpływem klątwy wiecznej północy i bezchmurnej pełni księżyca
No tak, cieszę się razem z Tobą.
Tylko czemu, ta niby zaklęta noc, i to jeszcze jest w niej pełnia, wygląda jak z włączonymi gdziesik halogenami ?
To się i tak jeszcze okaże w następnych soon'owych materiałach. Póki co widzieliśmy za mało nocnego życia (night hunt ;) ).
 
No tak, cieszę się razem z Tobą.
Tylko czemu, ta niby zaklęta noc, i to jeszcze jest w niej pełnia, wygląda jak z włączonymi gdziesik halogenami ?
To się i tak jeszcze okaże w następnych soon'owych materiałach. Póki co widzieliśmy za mało nocnego życia (night hunt ;) ).

Po pierwsze nocy jeszcze w Wiedźminie 3 nie widzieliśmy, a ten zaklęty las z pełnią wygląda ok według mnie, nie wiem czego niektórzy się spodziewają przy pełni księżyca, u nas księżyc tym bardziej w pełni też mocno oświetla noc, a nasz księżyc jest mniejszy niż ten z Wiedźmina 3.


Co do tego filmika Warhorse to fajny, tyle że różnica jest taka że oni są zobowiązani w pewnym sensie do tego żeby takie filmy dawać, tworzą gre tylko i wyłącznie dzięki graczom którzy im ją zasponsorowali, więc sytuacja jest zgoła inna niż w CDPR który sam finansuje swoje gry, i płacimy tylko za finalny produkt.
 
Last edited:
Tak się składa, że widzieliśmy. Oprócz gameplaya, była jeszcze na SoD, gdzie wyglądała dokładnie tak samo, jak w zaklętym lesie.

W sumie masz racje, ale zapewne na trailerze pokazali również noc na której była pełnia księżyca, trailer jak trailer - materiał promocyjny więc musiała być scena bardzo dobrze widoczna. Biorąc pod uwagę że w Wiedźminie 3 mamy mieć zaawansowany system pogodowy, to pewnie noc będzie zależna od pogody, gdy będzie padał deszcz i będzie zachmurzone to powinno być ciemniej niż przy bezchmurnym niebie z pełnią księżyca.
 
Ja nie bardzo rozumiem filozofii "jasne nocy" w Wiedźminie. Szkoda, że nie będzie faz księżyca, w takim Red Dead Redemption są na przykład.
 
Top Bottom