Wiedźmin 3: PAX East 2015

+
Status
Not open for further replies.
Tylko trzmiel jest lekki i macha bardzo szybko tymi skrzydłami, a wiwerna ma ogromną głowę z ogromnymi rogami, i potrzebuje sporej powierzchni na skrzydłach żeby to unieść w powietrze. Być może gdyby wiwerna tak szybko machała skrzydłami jak trzmiel to by było łatwiej uwierzyć w to że jednak dzięki tym skrzydłom może fruwać

Kiedyś oglądałem program o smokach, były spekulacje o nich i o tym jakby miały latać i jakiś naukowiec doszedł do teorii że mógłby im w tym pomagać gaz zawarty w jakimś organie (nie pamiętam już jakim).
 
@Swooneb

Tylko że wiesz, ani wiwerna, ani echidna, ani smok, ani gryf w prawdziwym świecie nie byłby w stanie usnieść się w powietrze. :p Nie ma co przesadzać z realizmem.

Nie ma co przesadzać, ale też nie ma co wszystkiego usprawiedliwiać światem fantasy :p To chyba nie jest duży problem żeby zwiększyć powierzchnie skrzydeł Wiwernie, ewentualnie trochę głowę zmniejszyć :p Wiadomo, tych stworzeń w naszym świecie nie ma, ale niech wyglądają racjonalnie ;p
 
W zasadzie nawet zielsko wygląda całkiem nieźle o ile jest gęste, a gracz nie analizuje każdego źdźbła osobno. Drobniutkie błędy grafiki, czy fizyki absolutnie nie przeszkadzają w grze - tym bardziej, że nie ma czasu skupiać się na nich.
Krótko - bardzo mi się podoba. :thumbup:
 
W zasadzie nawet zielsko wygląda całkiem nieźle o ile jest gęste, a gracz nie analizuje każdego źdźbła osobno.

Dokładnie ta trawa wygląda dobrze pod warunkiem że jest jej dużo, jak występuje w sporadycznych kępkach to strasznie odstaje od reszty jakościowo, a tak to reszta bardzo dobrze się prezentuje.
 
Trochę się dziwię że nikt jeszcze nic napisał o dźwiękach w grze które, albo to przegapiłem. Po odsłuchaniu gameplayu przy kolacji robią naprawdę świetne wrażenie, Echo w czasie rozmowy w jaskini, szum wiatru, klimatyczna muzyczka przed wejściem do jaskini. Rewelacja, to będzie to mocna strona tej gry.
 
BTW fajną sprawą jest to, że nie tylko koń Geralta może się czegoś bać, konie przeciwników też.
 
Nie bardzo rozumiem zarzuty. Ma dobry głos, czyta bez maniery, nie słyszę sztuczności. Bardzo fajny komentarz, imo.

Yep, jedyne czego można się czepić w materiale pl to samych dialogów, które wydają się cokolwiek drętwe, ale to już wina wersji angielskiej, w której dialogi napisane są tak, a nie inaczej.

Natomiast o to jakim cudem wiwerny mogą latać wypadałoby zapytać jakiegoś eksperta zaznajomionego z anatomią tych stworów, wiedźmina dajmy na to.

Powtórzę się z linków z media tematu bo nie wszyscy tam siedzą jest lepsza wersja już 1,1 GB

Niby fajnie, ale że transfer w porywach osiągał u mnie oszałamiające czterdzieści kilka kb/s (z reguły mniej), to dałem sobie spokój ;)

PS W wersji z cdp.pl 30 klatek wygląda jak 30 klatek.
 
Last edited:
Tak swoją drogą, wydaje mi się czy było FUR włączone? ;) Może to ustawienia ultra? Choć po słabej trawie ciężko stwierdzić :p
 
Przynęta na potwory z pobliskich terenów w postaci juchy ubitej zwierzyny - pierwszy raz o tym usłyszałem, dziwi mnie wręcz, że nikt tutaj o tym nie dyskutuje, czytam za to krytykę wszystkiego co było odebrane jako złe, brzydkie, niedopracowane..
Na tym samym zagranicznym wątku wszyscy grę chwalą - no ale myśmy są polaki :yes:
No więc ja napiszę - ten ficzer przynęty na potwory, uważam za GENIALNY!!! :)
 
Przynęta na potwory z pobliskich terenów w postaci juchy ubitej zwierzyny - pierwszy raz o tym usłyszałem, dziwi mnie wręcz, że nikt tutaj o tym nie dyskutuje, czytam za to krytykę wszystkiego co było odebrane jako złe, brzydkie, niedopracowane..

O tym dyskusja już się dawno temu odbyła.
Potwory generalnie reagują na to co się dzieje dookoła. Pozostawiając ciała bandytów w pobliżu wioski narażamy wieśniaków na, na przykład, atak ghuli. Tak to mniej więcej wygląda i deweloperzy wspominali o tym już jakiś czas temu.
 
Tak swoją drogą, wydaje mi się czy było FUR włączone? ;) Może to ustawienia ultra? Choć po słabej trawie ciężko stwierdzić :p

Nie wiem jak z furem, ale to na pewno nie są ustawienia ultra. Przecież było mówione, że ultra pokażą dopiero na premierę.
 
Ogólnie rzecz biorąc, podobało mi się :)
...ale czy nie odnosicie wrażenia, że na zmianę pokazywane są nam dwa buildy z gry ? Ilekroć Geralt ma tą zbroje, którą wszyscy nazywają sukienką gra wygląda nieco gorzej... W szczególności, moim zdaniem, tyczy się to drzew i roślinności ogółem.
Kiedy zobaczyłem gameplay w styczniu byłem nieco rozczarowany. Miałem takie odczucia jak większość ludzi. Głównie chodziło o zieleń w grze itp.
Kiedy 4 dni temu został wypuszczony gameplay z GDC byłem zachwycony. Roślinność wyglądała o niebo lepiej niż poprzednio. Zdawało się, jakby wszystko ze stycznia zostało poprawione.
Dzisiaj, z jednej strony bardzo mi się podobało, ale jednak trawa było jakby, po raz kolejny rażąca w oczy- tak jak w styczniu. Nie wiem. Możliwe, że tylko mi się wydaję. Teoretycznie może się okazać że dzisiejszy gameplay był z XBOXA i wtedy będę przynajmniej żył w przekonaniu że gra na kompie wygląda dużo lepiej. Czy jest jakaś OFICJALNA informacja na jakiej platformie prezentowana była dzisiaj gra? Wiem, że niektórzy uważają, że było widoczne futro od Nvidii, ale uważam ze technologia ta jest nieco zdradliwa i czasem łatwo ją dostrzec, a czasem nie.
 
Kiedy 4 dni temu został wypuszczony gameplay z GDC byłem zachwycony. Roślinność wyglądała o niebo lepiej niż poprzednio. Zdawało się, jakby wszystko ze stycznia zostało poprawione.
Musiałeś oglądać jakiś inny materiał, bo ten z GDC wyglądał dokładnie tak samo jak styczniowy. Kartonowa roślinność, pop-in drzew.
 
Prawda. Roślinność niezmiennie wygląda jak rekwizyty z przedstawienia teatralnego. Płaskie i tylko udające coś prawdziwego.
 
Niby fajnie, ale że transfer w porywach osiągał u mnie oszałamiające czterdzieści kilka kb/s (z reguły mniej), to dałem sobie spokój ;)

PS W wersji z cdp.pl 30 klatek wygląda jak 30 klatek.


W wersji tej lepszej (Bitrate 20.8mb/s) grafika jest dużo ostrzejsza oczywiście, ale wrażenie płynności nie poprawiło się.
 
Musiałeś oglądać jakiś inny materiał, bo ten z GDC wyglądał dokładnie tak samo jak styczniowy. Kartonowa roślinność, pop-in drzew.
Pop- in był, fakt. Ale odnoszę wrażenie, że w mniejszym stopniu. Z drugiej strony gameplay był krótszy i może nie udało się tyle wychwycić co na tym styczniowym. Natomiast ja, i z tego co pamiętam, wielu innych ludzi pisało 4 marca, że roślinność wygląda dużo lepiej niż poprzednio.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom