Wiedźmin 3: PAX East 2015

+
Status
Not open for further replies.
Polski komentarz to jakaś tragedia. Czytanie z kartki na odwal się. I to jeszcze z głosem niczym koleś z wiadomości, albo z trudnych spraw.

A jaki ma być?
To nie dubbing, tu gry aktorskiej nie potrzeba. Koleś przybliża grę nie gorzej, niż Peter.
 
Co to jest "DPS - Steel Sword 527"? Domyślam się, że damage, ale od czego to skrót "DPS"?
 
Czy tylko dla mnie skrzydła wiwerny są o wiele za krótkie? W locie wygląda to koszmarnie sztucznie, nierealnie wręcz. Gdzie tu realizm otwartego świata? Te krótkie skrzydła powodują, że na ziemni potwór wygląda jak kurczak z rogami. Redzi, czy poprawa długości skrzydeł na prawdę jest taka trudna? Macie jeszcze 2 miesiące! Podobno gra miała być dopracowana do najmniejszego szczegółu. Walka od 4m40s
 
Polski komentarz to jakaś tragedia. Czytanie z kartki na odwal się. I to jeszcze z głosem niczym koleś z wiadomości, albo z trudnych spraw.

No tak, przecież cały komentarz powinien być wypowiedziany z pamięci bo inaczej to brak profesjonalizmu. Litości, granica głupoty niedługo zostanie przekroczona.

BTW - "czytanie z kartki" to jakiś ultimate pocisk na dubbing/lektor etc?
 
Gdyby demagog z Microsoftu, nie prowadził tej konferencji z zapałem sprzedawcy mebli, gdyby również nie zamieniał 5 pierwszych minut na Telezakupy Mango, to nie musielibyśmy oglądać takich ścinek, konferencja CDPR a gościu wciska się z marketingiem odnośnie Xbox One, jeszcze omawia tę parę cennych minut kolekcjonerkę, po czym mówi, że już wyprzedana :facepalm:

A tak przy okazji, ten finalny młynek dokonany na Wywernie, miodzio :D
 
Last edited:
Początek był koszmarny, do tego rozdrapał stare rany. Ale gameplay uratował sytuację.
 


:hmm:

Ukradzione z intera :).
 
Tych ikon przy opcjach dialogowych wcześniej nie było, czy coś z moją pamięcią nie tak?
 
Last edited:


A co to za teren? Ziemie Niczyje? Na powyższym obrazku wygląda to jak końcówka mapy, po drugiej stronie rzeki jest jakiś cienki paseczek lasów, ale tam dalej już się raczej nie przedostaniemy. :)
 
Też pierwsze co mi przyszło do głowy to "per second", ale coś mi tu nie pasuje. Przecież obrażenia powinny być liczone od 1 ataku, więc jak to się ma do jednostki czasu? o_O Chyba, że to może czas w jakim obiekt miał kontakt z mieczem.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom