Wiedźmin 3: świat

+
Na początku skojarzyłem to Oko Starego Morza z małymi ruinami wieży, które widać było na początku W1, tuż zanim kamera pokazała Warownię. Ale jednak nie, to Oko jest o wiele, wiele większe, i znajduje się w innym miejscu względem Warowni.
Zaś pozostając w tym samym regionie, bardzo interesuje mnie to wielkie jezioro na północ od Kaer Morhen. Będzie na pewno częścią gry, bo na drugim brzegu widać jakieś jaskinie. A tak na oko jest niewiele mniejsze od Novigradu :p
 
A ta czarna ziemia na środku mapy obok Oxenfurtu to co to jest? Front Nilfgardu? Bo ciekawi mnie czemu jest na czarno. Pewnie przez ilość trupów jakie można tam zobaczyć :p
 
Pewnie jest czarna przez trupi jad, którym zatruwa glebę Mroczne i Posępne Drzewo Wisielców, które, ciekawym "zbiegiem okoliczności" znajduje się na samym środku. Jest to zapewne odwieczne miejsce kultu i punkt spotkań Jeźdźców Gonu, motocyklistów, zespołów heavy metalowych i poborców podatkowych.
 
Dobra, machnąłem cuś takiego. Najlepsze możliwe porównanie Kaer Morhen z W1 i z W3. Uwaga, naprawdę duże obrazki.
 
Genialny projekt zamczyska, moim zdaniem. I podoba mi się ta konsekwencja - wygląda bardzo, bardzo podobnie do tego z W1. Kawał dobrej roboty. :D
 
Dodatkowo, patrząc na te screeny (i wiele, wiele innych), mogę śmiało wysunąć odważną hipotezę - cała ta "mroczność", za którą wszyscy ganiają z wywalonymi jęzorami (w tym zresztą i ja sam), była w W1 spowodowana przez chmury. Szaro-bure, zachmurzone niebo. Dlatego też na pierwszym screenie Kaer Morhen z W3 wygląda "mroczniej" niż z W1. Zresztą kiedyś już wstawiałem te nowe obrazki z Dzikiego Gonu z przerobionym w Photoshopie niebem. Zmiana była kolosalna. Może później jeszcze wrzucę, jak znajdę.
 
Mam nadzieję, że w grze zobaczymy Oxenfurt, a nie ruiny Oxenfurtu :smoke:
W sumie ciekawy pomysł by w późniejszym etapie gry podczas jakiejś ważnej misji w Oxenfurcie nagle pojawiły się wojska Nilfgardu ;) Zwrot akcji w fabule byłby niezły.
 
Ten las koło bagien nie wyróżnia się niczym szczególnym. O wiele większe wrażenie zrobiły na mnie pokazane jesienne tereny z ostatniego gameplay'a. Bagna dobre, ale ich wygląd bardziej podobał mi się w VGX (i nie chodzi tu tylko o grafikę, tylko o całokształt).
 
Teraz zauważyłem, że ci goście na screenie, to przecież ci, którzy gapią się nieprzychylnie na Geralta w karczmie. Wygląda to na to, jakby się ,,odwdzięczyli''
 
Top Bottom