Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Ja się zastanawiam jak to będzie z tymi potworami , będziemy mieć wybór czy zabić , czy zostawić przy życiu , ale w jakich qestach potwory będą nam mogły pomóc?;). I bardzo fajna wiadomość , że gra może nam zająć nawet 200 godzin. Ciekawie też zapowiada się żegluga , możemy zostać zaatakowani przez potwory , czym bliżej premiery tym coraz ciekawsze i przyjemniejsze informacje;).
 
Z tym że Sapkowski był zaangażowany to nie chodziło w tym sensie, że na początku produkcji, ale całej trylogii? Wydaje mi się, że o to chodziło, maczał palce przy W1, ale przy W3 już nie... Chyba że źle zrozumiałem.
 
Z tym że Sapkowski był zaangażowany to nie chodziło w tym sensie, że na początku produkcji, ale całej trylogii? Wydaje mi się, że o to chodziło, maczał palce przy W1, ale przy W3 już nie... Chyba że źle zrozumiałem.

Dobrze zrozumiałeś, niestety wszędzie wychodzą niekompetencje tłumaczy.

Kiedy mitek dostanie bana za multikonto?
 
Ja to zrozumiałem tak, że w W3 będą retrospekcje na temat wcześniejszych wydarzeń z sagi np podczas grania Ciri, czy ze wcześniejszych lat Geralta.Taka sytuacja, kiedy przyprowadził dziewczynkę do Siedliszcza, pokazana nawet na jednym ze screenów. Twórcy pewnie chcieli uniknąć niezgodności z sagą i wydaje mi się, że tu im podpowiedział trochę AS, a resztę, czyli główną fabułę pisali Redzi.
 
Szary Miś i Yennefer:

Szkoda, że w tak marnej jakości.
 
Byłoby miło gdybyś jeszcze podał źródło tych rewelacji, bo sam cytat nie prowadzi donikąd, nie ma też żadnego linka ;)
 
Ludzie, koniec świata, udało mi się odpalić Wiedźmina 2 na komórce :D



Esse'tuath esse! Tak będzie! Wypatrujcie znaków! :p
 
Top Bottom