Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Trailer pozamiatał. Delikatnie mówiąc.

Zastanawiam się, czy ten ficzer będzie występował we wszystkich dialogach à la Alpha Protocol, czy też jedynie w paru miejscach vide W2.

View attachment 12267
 

Attachments

  • cdN0d6s.jpg
    cdN0d6s.jpg
    120.5 KB · Views: 40
Czy ten potwór z rogami to Bies ? Mówię oczywiście o tym przed Leszym. Jeżeli tak, to podrasowali znacznie jego wygląd. Bardzo mi się podoba :)
 
Teraz czekam na pierwszą osobę, która się do czegoś przyczepi:D #Raisonwhereareyou?

Ja już się czepiałem ale ja lubię się czepiać do marginalizacji materiałów pod stricte polskie community. A i tego, że pewnie nie wytrzymam do połowy czerwca i odpalę wczesniej zapewne premierowo, a co na to biedne studia? :(

a cio to jest jakis nowy materiał skad są te nowe zdjęcia ?????

https://www.youtube.com/watch?v=nYwe_WHARdc
 
Downgrade ale pomimo to wygląda zajebiście

hajp wraca

Trailer nie jest na ultra. Albo przynajmniej jestem tego prawie pewien. Grafika wygląda tak jak na gameplay`u od IGN, a REDZi mówili, że nie pokażą najwyższych ustawień do premiery.
Świetnie wygląda też scena jak Geralt zmierza na koniu do Kaer Morhen ( chmury wtedy wyglądają zajefajnie).
 
Czy ten potwór z rogami to Bies ? Mówię oczywiście o tym przed Leszym. Jeżeli tak, to podrasowali znacznie jego wygląd. Bardzo mi się podoba :)


Jeżeli dobrze pamiętam, to była mowa o tym, że będą różne wariacje potworów w obrębie jednego gatunku.
 
Top Bottom