Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
W kwestii koszulek babeczki są zazwyczaj poszkodowane, więc dopóki nie będą robić normalnych babskich rozmiarów, krojów i wzorów (zazwyczaj jest mniejszy wybór i są mniej fajne) prowadzę cichy bojkot (choć te przeprosinowe dwójkowe były super, także jakościowo).
 
To taki paradoks. Kobitki dostają mało, a się co dzień przebierają, za to faceci tydzień chodzą w jednym, a mają mnóstwo wzorów :p
 
Tak tylko przypomnę że ten temat nosi nazwę "Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska", a nie "W każdym z nas jest mała szafiarka" :whistle: O wiedźmińskich ciuchach można pogadać np. tutaj ;)
 
Mam pytanko czy ci co chcieli zapłacić poprzez payU lub inną forme zapłaty i ich zamówienie zostało wstrzymane w tamtym tygodniu mają może odblokowane już swoje zamówienie na cdp.pl czy jeszcze nie?
 
Mam pytanko czy ci co chcieli zapłacić poprzez payU lub inną forme zapłaty i ich zamówienie zostało wstrzymane w tamtym tygodniu mają może odblokowane już swoje zamówienie na cdp.pl czy jeszcze nie?
Jeszcze nie, też czekam na to odblokowanie. Miało być w ciągu 3 dni roboczych, mija właśnie 4...
 
Chyba anuluję kolekcjonerkę (broń boże z winy gry, bo ta prezentuje się coraz lepiej i lepiej i oby tak do końca), bo w sumie stwierdziłem, że nie potrzebuję tak bardzo tych gadżetów. Myślałem żeby zabawić się w janusza biznesu i pogonić to na allegro z 2000% przebitką , ale chyba mam za mało sk@#wysyństwa we krwi (tzn. żyłki do biznesu) więc ktoś z listy rezerwowej się ucieszy. (mam tylko nadzieję, że karma wróci i pod moim domem rozbije się ciężarówka z titanami). Normalna pudełkowa wersja też będzie spoko jak za 5 lat uskładam na kompa :p
 
O ile uda Ci się sprzedać. Bo aukcji przybywa a nie maleje, więc chyba aż tylu chętnych by pozbywać się 600 zł nie ma.
 
Dokładnie, w sumie nie spodziewałem się tego że EK mocno straci na wartości. PCtową można wyrwać już za 450zł. Ja czekam aż jakaś konsolowa za 500 się trafi i biere.
 
Ja po cichu liczę na to, że większa ilość z tych "przedsiębiorców" zostanie z niesprzedanymi zamówieniami i będą mieli nauczkę na przyszłość.

Chociaż jeszcze do 27 kwietnia mogą nie zapłacić, a tym samym anulować zamówienie.

Ja, w końcu po długich bojach wywalczyłem zmianę sposobu przesyłki na InPost, tak więc o północy zapewne będę koczował pod paczkomatem :).
 
Ja po cichu liczę na to, że większa ilość z tych "przedsiębiorców" zostanie z niesprzedanymi zamówieniami i będą mieli nauczkę na przyszłość.

Chociaż jeszcze do 27 kwietnia mogą nie zapłacić, a tym samym anulować zamówienie.

Ja, w końcu po długich bojach wywalczyłem zmianę sposobu przesyłki na InPost, tak więc o północy zapewne będę koczował pod paczkomatem :).

Dzwoniłeś/pisałeś?
 
Ja po cichu liczę na to, że większa ilość z tych "przedsiębiorców" zostanie z niesprzedanymi zamówieniami i będą mieli nauczkę na przyszłość.

Niestety jaka tu nauczka, skoro nic nie stracą, poza paroma złotymi za wystawienie aukcji na allegro. Przecież jak nie opłacą EK to po prostu zamówienie zostanie anulowane, beż żadnych dalszych konsekwencji. Gdyby trzeba było opłacać zaliczkę, to czuję, że takich "przedsiębiorców" byłoby mniej.

EDIT:
Co prawda na koncie wciąż widnieje "kurier"
No to właściwie nic nie wywalczyłeś jeszcze ;) Ja już ponad tydzień czekam na zmianę sposobu przesyłki z kuriera na InPost która miała mieć miejsce w ciągu 3 dni, a tymczasem na CDP.PL wciąż widnieje kurier; zmieniło się tylko tyle, że transakcję mam oznaczoną jako wstrzymano :(
 
Last edited:
Wybaczcie,że piszę tutaj o tym,ale zapytam z Ciekawości - Co powiedzielibyście na coś takiego,jak - Osoba,która Zamówiła właśnie EK,powiedzmy x10 a nawet x20 szt. tylko dla własnego Interesu - została że się tak Wyrażę,wiem dziwnie to zabrzmi teraz " Skreślona " i powiedzmy takiej osobie,została by,wysłana 1 sztuka? a pieniądze po prostu zwrócone na Konto... a reszta,zamówionych przez nią ilości,została po prostu,Zaoferowana ludziom,którzy dziś siedzą,na ławce Rezerwowych. Co o tym Sądzicie " gdyby oczywiście była taka Możliwość " Pozd.
 
Top Bottom