Wiedźmin 3 - grafika

+
70% ?Chyba w 1080p .
Różnica jest i to dość widoczna, downsampling z poziomu sterów wygląda lepiej niż DSR z jakimkolwiek ustawieniem "Smothness"
Polecam Ci, pobaw się, sprawdź :)

Pisząc o "downsamplingu z poziomu sterów" masz na myśli zdefiniowanie rozdzielczosci wyższej od natywnej? (Custom resolution?)
 
Jest gdzieś możliwość blokowania użytkowników? Bo jak widzę wpisy GosuPL to mi się na mdłości zbiera.

Przecież ten post jest rzeczowy nie widze ,czemu miałbys mieć mdłości. Gościu ma over kill PC wie jak działaja jakie podzespoły wie jak je wykrozystać, mało tego podaje informacje abyś spróbował użyć kiedyś DSR czy downsamplingu z sterów w wiedzminie 3.2 x tytan na 1080p to taki over kill ze szkoda nawet 1 kupować. ale przy 4k to akurat się na pocą troche stawiam na gdzies 70-80 fps może troche lepiej z jego sprzetem.

Niewiem o co chodzi ci z tym hejtem. Już niewiele zostało czasu do premiery poprostu relaksujcie się wyśpijcie abyście byli gotowi na premiere i z fascynacją dali się pochłonąć tej grze.
 
Mdłości z zazdrości.

Ogólnie napięcie wywołane nadchodzącą premierą, domniemanym downgradem oraz przedwczesną sprzedażą w innych krajach udziela się wszystkim, na szczęście zostało ok 77 godzin i wszystko się wyjaśni.
 
Przecież ten post jest rzeczowy nie widze ,czemu miałbys mieć mdłości. Gościu ma over kill PC wie jak działaja jakie podzespoły wie jak je wykrozystać, mało tego podaje informacje abyś spróbował użyć kiedyś DSR czy downsamplingu z sterów w wiedzminie 3.2 x tytan na 1080p to taki over kill ze szkoda nawet 1 kupować. ale przy 4k to akurat się na pocą troche stawiam na gdzies 70-80 fps może troche lepiej z jego sprzetem.

Niewiem o co chodzi ci z tym hejtem. Już niewiele zostało czasu do premiery poprostu relaksujcie się wyśpijcie abyście byli gotowi na premiere i z fascynacją dali się pochłonąć tej grze.

Dzięki :) Tylko hejterom nie ma sensu odpisywać, ja to czasami robię ale mimo wszystko to bez sensu.
A na pewno nie ma sensu zniżać się do ich poziomu :)

Tak swoją drogą :)

http://www.videogamer.com/ps4/the_w...geforce_gtx_driver_is_coming_says_nvidia.html

Właśnie tak :)
Osoby które dostały ode mnie PW (kilka które pytało się o to czy mogę jakieś info zdradzić) mogą teraz sobie potwierdzić to co tam między innymi pisałem o 970/980 i TX :)
 
Ja nie piszę o żadnym konkretnym poście tylko ogólnie o jego wpisach. Onanizowanie się pod swój sprzęt i robienie jakichś konspiracji na zasadzie "wiem ale nie powiem" - śliskie to i żałosne mi się wydaje.
Edit. I nie, nie zazdroszczę, mam całkiem mocnego kompa, kupionego niecały rok temu ale nie uważam za zasadne chwalenie się nim, te czasy mam dawno za sobą.
 
Dzięki, kiedyś się tym bawiłem, ale bardzo pogarsza to jasność obrazu na moim TV. Pozostanę przy DSR.

Mam poważne wątpliwości co do jakości tekstur w wersj PC - zajmuje ona dokładnie tyle samo ile konsolowa, czyli tekstury identyczne.

Naprawdę, śpij spokojnie ;-)

---------- Zaktualizowano 14:21 ----------

Ja nie piszę o żadnym konkretnym poście tylko ogólnie o jego wpisach. Onanizowanie się pod swój sprzęt i robienie jakichś konspiracji na zasadzie "wiem ale nie powiem" - śliskie to i żałosne mi się wydaje.
Edit. I nie, nie zazdroszczę, mam całkiem mocnego kompa, kupionego niecały rok temu ale nie uważam za zasadne chwalenie się nim, te czasy mam dawno za sobą.

Chwalenie się powiadasz? Pierwsze słyszę... No chyba, że udzielanie odpowiedzi na pytania, udzielanie ich Z PRAKTYKI to chwalenie się...Tego nie ma sensu nawet komentować.

Co do robienia konspiracji - Kulturalne i NORMALNE osoby , które do mnie napisały , wiedzą co i jak.
Dodaj mnie do ignorowanych i czytaj sobie forum spokojnie. To jakie masz zdanie na mój temat, akurat mnie totalnie nie interesuje.
 
Jeśli macie sobie coś do wyjaśnienia to róbcie to na PW. Forum to nie chat ani tym bardziej miejsce do wzajemnego jeżdżenia po sobie.
 
GosuPL;1659106[url said:
http://www.videogamer.com/ps4/the_witcher_3_wild_hunt/news/the_witcher_3_game_ready_geforce_gtx_driver_is_coming_says_nvidia.html[/url]

Właśnie tak :)
Osoby które dostały ode mnie PW (kilka które pytało się o to czy mogę jakieś info zdradzić) mogą teraz sobie potwierdzić to co tam między innymi pisałem o 970/980 i TX :)

Wg tej rozpiski Uber w fullHD... No jestem ciekawy czy faktycznie tak pójdzie i jeżeli tak - to jak to będzie wyglądało. Ja jestem w tej komfortowej sytuacji że przez 8 lat nic nie robiłem z kompem więc teraz każda gra na fullu masuje mi oczy :)
 
Niczego mu nie zarzucam. Jego wypowiedź miała sens w styczniu, kiedy to właśnie ją wypowiadał. Innymi słowy miało to miejsce przed ewidentną kastracją wersji konsolowych z powodu braku wystarczającej mocy.
 
Ma ktoś tego zakazanego(ale już legalnego bo ta sama scena ukazała się w jednym z materiałów od recenzentów) gifa z Kaer Morhen? Albo chociaż linka do tego materiału w którym można ten widok zobaczyć?
 
Nie czytam ostatnio zbyt uważnie tego tematu, ale według Olafa Szewczyka problem z wyświetlaniem obiektów w wersji konsolowej może być znacznie poważniejszy niż się wydawało, a i być może rozwiązuje to nieco zagadkę pustostanu w mieście.
"Wracając do potknięć – bo są – najbardziej irytowały mnie koszmarnie długie niekiedy czasy wczytywania obiektów. Bywało tak: jadę konno przez Novigrad do miejsca, gdzie według znacznika na mapie mam szansę rozpocząć nową misję. Jestem na mecie – pusto. Czekam parę sekund – pojawia się sylwetka jakiejś postaci. Kolejne kilka sekund – wyrasta wokół niej tłum. Mija chwila – i wreszcie nad enpecem wyświetlają się jakieś ikony, mogę kliknąć i wejść w interakcję; wcześniej był martwą kukłą. I to faktycznie jest zgroza. Gdzie indziej nie doczekałem się na wgranie sprzedawcy, a stałem w miejscu naprawdę długo. Wyświetlił się dopiero po kolejnej wizycie w tej lokacji.

Po tych zajściach zacząłem się zastanawiać, ilu drzew, krzewów itp. nie widzę podczas jazdy konnej przez las. Oczywiście w takich sytuacjach po prostu nie mogę być świadomy, że coś się nie wgrało na czas, bo niby skąd mam wiedzieć, że w danym miejscu powinno być drzewo.
Mam nadzieję, że grając na komputerze, z szybkim SSD i 16 GB RAM od Kingstona, w wersjach dla graczy, tego nie doświadczę. Nie wiem, czy w przypadku konsol uda się Redom zupełnie wyeliminować ten horror. No cóż, oby."
http://jawnesny.pl/2015/05/pare-slow-o-najlepszej-jak-dotad-grze-tego-roku/
 
Top Bottom