Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Ktoś by zapodał konkretny moment w którym Ciri ma jakaś dłuższą kwestię? Nie chce sobie spoilować całego filmiku. :p
 
Ciri z gejmpleja brzmi, moim zdaniem, całkiem fajnie i naturalnie. No i jest znacznie, znacznie lepsza od serialowo-filmowego robocika. :yes
A propos piosenki z CGI: ma ktoś może oryginalny tekst? Wiem, można wyguglać, ale chwilowo nie mam na to czasu, więc jakby ktoś miał... REDpoint murowany. :D
 
Last edited:
@robert70r

Wolves asleep amidst the trees
Bats all aswayin' in the breeze
But one soul lies anxious wide awake
Fearing all manner of ghouls, hags and wraiths
Birds are silent for the night
Cows turned in as daylight dies
But one soul lies anxious wide awake
For the Witcher, brave and bold
Paid in coin of gold
He’ll chop and slice you
Cut and dice you
Eat. You. Up. Whole.
Eat. You. Whole.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=uD8JxQWMFG0

PS:
Jak ktoś potrzebuje to wersja polska:
W gęstwinie wilk uśpiony leży,
Wiatr kołysze nietoperze,
Tylko ty jedna nie śpisz, strachem zdjęta,
Bo cię dręczy upiór, ghul, wiedźma przeklęta,

Ptaki milkną o zachodzie,
Śpi już bydło w zagrodzie,
Tylko ty jedna nie śpisz, strachem zdjęta,

Bo wiedźmin cię dopadnie i spęta,
Za trzos złota obetnie główkę, rączęta,
Pokroi na kawałki, na okruszki,
Nie zostanie nic z mej duszki,
Przyjdzie wiedźmin i cię zje,
I cię zje...

https://www.youtube.com/watch?v=JfOFzMMQmqk
 
Last edited:
@robert70r


Leniwość ludzka nie zna granic:

Wolves all asleep amidst the trees
Bats all a-swaying in the breeze
But one soul lies anxious, wide awake
Fearing all manner of ghouls, hags and wraiths.
Birds all silent for the night
Cows tumbling as daylight dies
But one soul lies anxious, wide awake

For the Witcher, brave and bold
Paid in coin of gold
He'll chop... and slice you
cut... and dice you
Eat you up whole
Eat you whole

---------- Zaktualizowano 12:25 ----------

@ksivo

Widzę, że byłeś szybszy :).
 
Widział ktoś materiał Atora, który przedstawia samouczek? Czy to legalne, że upublicznił ten film? Rozumiem, ze sklep Gamedot mógł. Tylko czy taki "random" może?

@I_w_a_N
Szybkie palce. Masz REDpointa, żeby ci smutno nie było :)
 
Salon gier z Wiedźminem 3 w roli głównej:

Wydaje mi się, że warto obejrzeć, żeby przekonać się jakim frustratem jest Pan z gram.pl, który ocenił Wiedźmina na 8,5.
Natomiast Joachim Snoch z filmweb.pl przedstawia bardzo rzetelną i uargumentowaną opinię dlaczego przyznał grze "dziesiątkę".

Biorąc pod uwagę wszystkie recenzję odnoszę wrażenie, że większość recenzentów powinna zweryfikować swoją ocenę na temat Wiedźmina po zagraniu w niego z tzw. "Day One Patch". Większość czepia się błędów technicznych, które ten patch ma poprawić, chociaż oczywiście zgadzam się z tymi, którzy przy ocenie Wiedźmina wzięli pod uwagę masywny downgrade i fałszywy marketing dostarczony przez "Redów".
 
Wersja polska faktycznie brzmi jak kołysanka mamusi potworkowej dla małego potworzątka, genialne
Zastanawiam się czy polską wersję można zaśpiewać do tej melodii. I średnio to widzę, no ale ja mam muzyczny skill - 100 więc się nie znam w ogóle.

Czy jest na sali ktoś z dodatnimi umiejętnościami wokalnymi?
 
Ja od jakis 6 dni przestałem oglądać jakiekolwiek materiały, osobiscie nie widze sensu bo wiem że gdy odpalę grę to będę pamiętał że ktoś zrobił tak i tak podjął taką i taką decyzję, np migneły mi komentarze o słabym głosie małej Ciri i obawiam się że gdy tylko zobaczę ją w grze będę czekał na jej słaby dubbing zamiast chłonąć to wszystko nad czym pracowali Redzi i inni, takie cos powinno być dostępne po premierze, to jest moje osobiste zdanie, zapewne wielu się ze mną nie zgodzi
 
np migneły mi komentarze o słabym głosie małej Ciri i obawiam się że gdy tylko zobaczę ją w grze będę czekał na jej słaby dubbing zamiast chłonąć to wszystko nad czym pracowali Redzi i inni, takie cos powinno być dostępne po premierze, to jest moje osobiste zdanie, zapewne wielu się ze mną nie zgodzi

Akurat dubbing Ciri jest fenomenalny, jakbym swoją młodszą siostrę słyszał.
 
Zastanawiam się czy polską wersję można zaśpiewać do tej melodii. I średnio to widzę, no ale ja mam muzyczny skill - 100 więc się nie znam w ogóle.

Czy jest na sali ktoś z dodatnimi umiejętnościami wokalnymi?
Początek jeszcze ujdzie, ale mniej więcej od połowy robi się masakra. A ostatnia zwrotka (od "bo wiedźmin cię dopadnie...) to koszmar (nie chodzi mi o słowa), w ogóle nie pasuje do melodii.
 
Wydaje mi się, że warto obejrzeć, żeby przekonać się jakim frustratem jest Pan z gram.pl, który ocenił Wiedźmina na 8,5.
Natomiast Joachim Snoch z filmweb.pl przedstawia bardzo rzetelną i uargumentowaną opinię dlaczego przyznał grze "dziesiątkę".

.
Już samo ocenienie przez obydwu fetch questów pokazuje iż Myszasty chyba sam nie wiedział czego chciał od gry, a Joachim Snoch bardzo trafnie obronił sposób przedstawienia tych zadań w Dzikim Gonie. Nie rozumiem tych pretensji Myszastego, że nie wycisneli z konsol dużo, chyba za bardzo uwierzył marketingowi Sony o potedze ich konsoli.
 
Top Bottom