Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Wydaje mi się, że warto obejrzeć, żeby przekonać się jakim frustratem jest Pan z gram.pl, który ocenił Wiedźmina na 8,5.
To, że dał 8.5 W3 czyni go frustratem? :wat: Zawsze sobie cenię recki Myszastego, bo podchodzi on naprawdę bardzo rzetelnie do gier, zwłaszcza erpegów. Stara się je przejść w stopniu maksymalnym, wgryza się w ich mechaniki, nieczęsto przechodzi je po raz drugi by sprawdzić jak się gra inną klasą i sprawdza alternatywne ścieżki.
 
To była "Pamiętna Noc" z napisami, które hejtowały CDPR za pozwolenie streamowania i za to, że grę można już w niektórych sklepach nabyć.
 
To była "Pamiętna Noc" z napisami, które hejtowały CDPR za pozwolenie streamowania i za to, że grę można już w niektórych sklepach nabyć.

Poprawka: w większości sklepach Europy Zachodniej i w niektórych sklepach w Polsce.

Żeby nie być gołosłownym:
 
Last edited:
Poprawka: w większości sklepach Europy Zachodniej i w niektórych sklepach w Polsce.

Żeby nie być gołosłownym:

No cóż, następnym razem zamiast zamawiać preordery kupię sobie w sklepie :p
 
No cóż, następnym razem zamiast zamawiać preordery kupię sobie w sklepie :p
Ja tak planowałem zrobić z Wiedźminem 3 (choć pre-ordera anulowałem akurat z innego powodu), ale szkoda, że w żadnym sklepie w moim mieście nie ma nawet jednej kopii na półkach :p.
 
Mimo wszystko premiera chyba i tak zapowiada się na najstabilniejszą(nie wiem czy to dobre słowo, ale chyba wiecie o co mi chodzi) w historii wiedźminów, chyba że znów nie będzie pliku 50 mb :p
 
To jest infografika sprzed roku. Nie ma się czym sugerować.

A co? nagle się okaże że doszedł Turbulence, Flex czy Godraye? jakby tak było to by sie tym chwalili znając Nvidie i to baardzo hucznie, a jak się nie chwalą tym znaczy że nie będzie.
 
Last edited:
Weźcie :D To nie lepiej poczekać te kilka godzin i sobie spokojnie zajść kupić, tylko się cisnąć i dodatkowo denerwować?
Teraz jest jeszcze większy hype na Wiedźmina niż był na Diablo 3, zwłaszcza że wtedy to była premiera wyłącznie na PC. W wielu miastach pewnie będzie spokój, ale o taką stolicę to już się boję :p
 
Top Bottom