Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
 
Ekstra trailer. Prosty, ale piękny ! :)
Aż się łezka zakręciła w oku.
Coś się kończy, coś się zaczyna !
 
Last edited:
Zwiastun określiłbym słowem "delikatny". Z pewnością nie przebija SoD, ale całość jest świetnie skomponowana. Z pewnością skusi jeszcze tych niezdecydowanych.
 
No, fajnie że się pojawi, ale nie ma...
Iorvetha, o Roche'u wiedzieliśmy już jakiś czas temu, dzięki za screenshota spoilerującego ;P
Po za tym prawie usnąłem, ale chociaż wiem kogo mało wiele można się spodziewać.
 
Proszę nie spoilować, nawet w "sugestiach". Znaczy się jak chcecie gadać o spoilerach, to proszę używać tagów [spoiler][/spoiler].
 
Moje pytanie brzmi - co się stało z twarzami niektórych (większości?) postaci?!?!?!?!

Chryste, najpierw naćpany Radowid, siksa Triss, teraz Vernon-chłopek z kluskami w buzi, Talar młodszy o 20 lat (ale wyprzystojniał trzeba powiedzieć, więc może to i zmiana na dobre będzie :D), to co siedzi na tronie mam nadzieję, że nie jest Eredinem, bo załamka - łysol koksu, i najgorsze - FILIPPA. Filippa w wersji szczyl-Pocahontas, nieeeeeeee! Tego nie wybaczę, bo jej lekko dojrzały model w W2 był idealny i idealnie, perfekcyjnie oddawał tą postać i pasował do głosu. A idźcie mi stąd z tą gówniarą no. Jedynie Letho i Ves wyglądają tak, jak powinni i najbardziej przypominają swoje wersje z W2.

Ale ogólnie cieszę się, że ich wszystkich znowu zobaczę. Moje mordeczki! :)
 
Cholera, ależ ta mimika robi robotę. Yennefer patrząca z rozrzewnieniem na Geralta i małą Ciri, przerażone oczy Geralta i Yen odwracająca wzrok, ta płacząca Ciri. Ścisk serducha normalnie.
 
Top Bottom