[PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

+
Status
Not open for further replies.
Ten druid ma wykrzyknik bo są z nim powiązane dwa inne questy.
Własnie wyczyściłem te questy i jest wszytko OK

To znaczy co jest ok ?
Wykrzyknik powinien zniknąć jak w innych przypadkach.

Ja natomiast w "POSZUKIWANIA" mam 2 questy które nie nanoszą markera na mapę
Wiano czy jakość tak i Dziedzictwo
 
No właśnie nic nie jest ok bo większość bugów które tu opisujecie też mam :/ A DaminmavPL nie słuchaj bo to jest wysłannik CDPR ;)
 
No właśnie nic nie jest ok bo większość bugów które tu opisujecie też mam :/ A DaminmavPL nie słuchaj bo to jest wysłannik CDPR ;)

Co ty pieprzysz kolego! Druid jest powiązany z innym questem i dopóki go nie zrobisz nie pogadasz z nim!
 
Co ty pieprzysz kolego! Druid jest powiązany z innym questem i dopóki go nie zrobisz nie pogadasz z nim!
jeśli chodzi Ci o quest z milczącym druidem, to już go zrobiłem. Po skończeniu nad głową tego, już nie milczącego (a przynajmniej myślę, że to ten sam), druida pojawił się wykrzyknik, ale nie jestem w stanie z nim porozmawiać. Czyli tak, mam zrobione inne questy z druidami, a ten druid z wykrzyknikiem nie porozmawia ze mną nie wiadomo co. Obrażony jakiś czy jak? ;-)
 
Co ty pieprzysz kolego! Druid jest powiązany z innym questem i dopóki go nie zrobisz nie pogadasz z nim!

Spokojnie kolego ale niestety kolega kubabyk ma racje bo ja tak samo mam zrobione wszystkie questy z druidami a mimo to cały czas widnieje żółty wykrzyknik nad jednym z nich...
 
Spokojnie kolego ale niestety kolega kubabyk ma racje bo ja tak samo mam zrobione wszystkie questy z druidami a mimo to cały czas widnieje żółty wykrzyknik nad jednym z nich...

Jakoś mi ruszyło bez problemu i ukończyłem wszystkie questy w tamtym regionie.... A to świadczy o tym ze ta gra działa różnie u innych graczy.... MASAKRA JAKAŚ!
 
Jakoś mi ruszyło bez problemu i ukończyłem wszystkie questy w tamtym regionie.... A to świadczy o tym ze ta gra działa różnie u innych graczy.... MASAKRA JAKAŚ!
nie taka od razu masakra, przy przedsięwzięciu tego kalibru, takie pierdoły są chyba na porządku dziennym. Niemniej, zgłaszać trzeba, żeby inni nie mieli problemu z tym samym (a i my przy drugim przejściu).
 
Witam wszystkich,

Ja mam problem techniczny z zadaniem pobocznym o nazwie Tajemnicze Ślady - zlecenie wiedzmińskie na lvl 20. Mianowicie po odnalezieniu i przeszukaniu leża biesa nie generuje mi się automatycznie receptura na alchemiczną recepture potrzebną do ukończenia misji (chodzi o wabik na wyjca) - moja prośba żeby załatać ten błąd lub dodać możliwość zakupu u jakiegoś kupca w okolicy tej receptury - jest to misja przez którą nie otrzymam platynowego trofeum za wasza grę CD Projekt Red, a gra wybitna!
 
Zdecydowanie poprawiła się płynność - ilosc klatek na sekundę. Są zwolnienia podczas większych/duzych sieczek, poza nimi jest płynniutko. Eksploracja jest przyjemnością. Zdecydowanie patch na ktory warto bylo czekać. Dziękuję REDzi!
 
Zdecydowanie poprawiła się płynność - ilosc klatek na sekundę. Są zwolnienia podczas większych/duzych sieczek, poza nimi jest płynniutko. Eksploracja jest przyjemnością. Zdecydowanie patch na ktory warto bylo czekać. Dziękuję REDzi!

Że co ? Chyba żartujesz ? Nic się nie poprawiło. Tam gdzie było źle nadal jest.

Przypadkowo dałem RP :p żeby było jasne nie zgadzam się :) Pozdrawiam :)
 
Na wyspie An Skellig, w wiosce, w której przechodzimy quest poboczny "Szlak bohaterów" mam rybaka z żółtym wykrzyknikiem nad głową, jednak jest on całkowicie nieinteraktywny. Strasznie mnie to drażni, bo zostało mi tylko kilka "?" do odkrycia, a ten łajdak wisi i nie mogę z nim nic zrobić.
 
Po ostatniej aktualizacji zlecenie wiedzminskie ze Skellige "Zaginiony syn" jest niemozliwe do ukonczenia... Bies nie jest w stanie zahipnotyzowac Geralta i uciec przez co quest nie moze ruszyc dalej....<wzdech> :(


A tak przy okazji, wie ktos kiedy rynsztunek szkoly wilka bedzie normalnie do pobrania w PSN?
 
Last edited:
Po ostatniej aktualizacji zlecenie wiedzminskie ze Skellige "Zaginiony syn" jest niemozliwe do ukonczenia... Bies nie jest w stanie zahipnotyzowac Geralta i uciec przez co quest nie moze ruszyc dalej....<wzdech> :(

Robiłem tego questa i Bies mnie nie hipnotyzował bo zwiał zanim to zrobił :p
Questa mimo to ukończyłem bez problemu.
 
Zadanie "W wilczej skórze". Możemy zabić Morkvarga lub pozwolić mu odejść. Gdy pozwolimy mu żyć, powie aby odebrać nagrodę od lichwiarza. Kiedy chciał potem odejść zwyczajnie go zabiłem. Wówczas w opisie miałem jedno pod drugim opis dwóch możliwych zakończeń. Generalnie wybrane przeze mnie wyjście było najlepszym z możliwych, wyciągnąć info o nagrodzie a potem zabić drania. Gra jednak chyba sobie z tym nie poradziła. Może warto to poprawić ;)
 
Hej,
czy tylko mi po ostatnim patchu zrobił się masakryczny spawn NPCów i szczegółów (jak przy łatce 1.03) i znika koń kiedy się z niego zsiądzie?
 
U mnie zepsuli się NPC przenoszący pudełka w obu łapach. Po patchu 1.05 chodzą jakby należeli do Ministerstwa Głupich Kroków. Do poprawy.
 
U mnie zepsuli się NPC przenoszący pudełka w obu łapach. Po patchu 1.05 chodzą jakby należeli do Ministerstwa Głupich Kroków. Do poprawy.

Zgadza się, też to mam.
Śmiesznie to wygląda.

P.s wiadomo coś kiedy będzie ten duży patch.
 
Witam ponownie,

Niestety nie przejrzę wszystkich postów przede mną, więc niektóre zgłoszenia mogą się okazać dublami. A że pamięć mam krótką, zgłaszam to co uwieczniłem screenami.
Przy okazji odszczekuję:
  • Wytrzymałość konia nie spada gdy trzymamy się drogi. Na dłuższą metę jak najbardziej OK
  • Problem z podbiciem niższych leveli na najtrudniejszym poziomie. Do ogarnięcia

Mam też kilka rzeczy uwiecznionych filmikami. Niestety nie mam w tej chwili czasu żeby to ogarnąć.

Gra genialna : )

Dzięki,
Lef
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom