10 lat wiedźmińskiego forum - obchody czas zacząć!

+
No no, to okrągła data nam stuknęła! Drodzy Redzi, z tej jakże doniosłej okazji życzę wam kolejnych sukcesów, wielu hitów w studyjnym portfolio, kolejnej gry w wiedźminlandzie, tym razem z Ciri jako główna bohaterką ;) i coraz większej rzeszy prawdziwych fanów.
Co prawda od czasu do czasu pada z naszej strony pod waszym adresem kilka słów (okazjonalnie kilkadziesiąt stron..) krytyki, ale pamiętajcie, że robimy to tylko dlatego, że nam zależy ;)

A tak odnośnie konkursów, wezmę udział w każdym jednym, klnę się na czaplę!
 

Attachments

  • competition_guy.jpg
    competition_guy.jpg
    40.3 KB · Views: 43
Last edited:
Dołączam się do życzeń.
Kilka osób tu pisało, że zanim się zarejestrowało, tylko "paczało". Ja też najpierw "paczałem", a potem nieśmiało zaczynałem produkować posty, no i produkuję do dziś. :D No i nie wyobrażam sobie dnia nie spędzonego na Forum. :)
 
Sto lat! Gratulacje dla Redów i forumowych wyjadaczy! Eh szkoda że moje stare konto zagubiło się gdzieś przy przeprowadzce gdy nadeszła era "Zabójców królów", pozdrowienia dla versusowiczów! Jakże bardzo mnie uradowała wieść o konkursach, dotrzymał pan słowa panie Marcinie:)
 
Na forum jestem od kilku minut, ale z Wiedźminem jestem od 2007 i mam nadzieje że przy Wiedźminie 3 będę się bawił tak dobrze jak przy części pierwszej.
 
Dołączam się do życzeń i gratulacji. Mimo że jestem świeżak i tak odległych czasów jak początki forum niestety nie pamiętam. Życzę kolejnej dyszki na torcie :) I podziękowania dla całej ekipy REDsów i wszystkich tworzących to community ;)
 
Trochę późno tu zajrzałem, ale również chciałbym dołączyć się do życzeń. Gratulacje dla studia i wiedźmińskiej społeczności, życzę nam wszystkim następnych dziesięcioleci na forumowym liczniku i kolejnych RED'owych sukcesów ! O powstawaniu gry dowiedziałem się ponad dziewięć lat temu i chociaż na forum pojawiłem się stosunkowo późno to mam nadzieję zostać tu do samego końca, bo przecież zawsze będą potrzebni wiedźmini ;)

Wszedłem na chwile, zostałem na dłużej ... teraz mówią do mnie "Gdzie moje frytki" :p
Wzięli mnie siłą, naszprycowali jakimś świństwem... teraz mówią do mnie "Parszywy odmieniec!" :sad:
 
Ponad 6 lat z wiedźmińskim forum :)
Łezka się w oku kreci!!

Przynajmniej kolejnych 10 takich lat, a później kolejnych i kolejnych!
 
Top Bottom