8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności – Rozstrzygnięcie konkursu

+
8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności – Rozstrzygnięcie konkursu



Po nieustannym sprawdzaniu, kto spośrd Forumowiczw znalazł się w gronie Wybrańcw, a następnie pilnym przygotowywaniu i aplikowaniu do naboru konkursowego, damy Wam wreszcie odpocząć. Z dumą, chowając za plecami obgryzione z nerww po łokcie paznokcie, zaczesując spore ubytki włosw i upychając w koszu stosy pustych opakowań po popcornie prezentujemy Wam listę pozostałych osb, ktre zostają zaproszone na specjalny, jubileuszowy event z okazji 8-lecia Forum Wiedźmińskiego. Event rozpocznie się w pewną jesienną sobotę (tuż przed końcem świata). W planach całe mnstwo atrakcji! Jakich? Zdamy Wam relację, obiecujemy.
Do dotychczasowych szczęśliwcw dołączą trzy osoby, ktrych prace konkursowe spodobały nam się najbardziej.
ser-ek, ktrego nieszablonowa praca ucieszyła chyba wszystkich;
kpt wlodzimierz, za historię przybycia Serka na Forum;
Garram, za zwięzłe przypomnienie najgorętszych dyskusji na Forum z ostatnich paru lat;
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy im za wkład wniesiony w życie Wiedźmińskiej społeczności. Wybr do prostych nie należał i spowodował niejedną batalię w jury. Niestety, nie mogliśmy zaprosić Was wszystkich, choć bardzo chcieliśmy dlatego pozostańcie z nami, pracujcie ku chwale Ojczyzny i Forum, bądźcie dobrymi i przykładnymi Obywatelami, a może przy okazji kolejnego eventu zostaniecie zaproszeni Ty, i Ty, i Ty, Drogi Forumowiczu? Kto wie, kto wie
PS. zwycięzcw prosimy o jak najszybszy kontakt przez PW z Kethem.
 
Dziękuję, choć nadal mi ciężko uwierzyć w to, że ta humorystyczno-szyderczo-wspominkowa miniatura aż tak się spodobała :)

Gratulację dla pozostałych zwycięzców... i jak sądzę, pogratuluję jeszcze osobiście za te 2,5 tygodnia ;)
 

garram

Forum veteran
Dzięki za wybór, dzięki za gratulacje (ślubuję godnie reprezentować popielatych), sam gratuluję pozostałym wytypowanym.
 
Można gdzieś zobaczyć zwycięzkie prace? Oprócz serkowej, bo obok niej nie dało się przejść obojętnie.
 
genNighty said:
Nie jestem pewien czy wybrana praca Garrama to nie jest aby to cudo.
Nie to nie to :). Niestety jedyną kopię mojej pracy wysłałem do Ketha na laptopa a wiemy jak on dba o laptopy (vide historia Powrotu Białego Wilka) i przepadło ;)
 
Garram said:
Nie to nie to :). Niestety jedyną kopię mojej pracy wysłałem do Ketha na laptopa a wiemy jak on dba o laptopy (vide historia Powrotu Białego Wilka) i przepadło ;)
To przepraszam za wprowadzenie w błąd, niemniej to piękne jest :D
 
Gratulacje zwycięzcom. Widać Panie się do konkursu nie kwapiły.

Jak z tej piętnastki nikt nie zda (szczegółowej) relacji już MY was znajdziemy ;) ...
 
IwaN said:
Gratulacje zwycięzcom. Widać Panie się do konkursu nie kwapiły.

Jak z tej piętnastki nikt nie zda (szczegółowej) relacji już MY was znajdziemy ;) ...
Właśnie. W Wawie będziemy po 10. Może z Basią podskoczycie na chwilę? :p
 
IwaN said:
Gratulacje zwycięzcom. Widać Panie się do konkursu nie kwapiły.

Ze mnie taka artystka, jak z koziej ...eee... brody... trąba. ;)
Jakby kiedyś był konkurs, do którego będzie pasować mój profil psychiatryczny, z pewnością się zapiszę. ^^

Edi:
@Ser, z mojej strony spoko. Jak tylko wyjdziecie od REDów, możemy się spotkać na piwko. Jedno, ewentualnie cztery.
 
bassiunia said:
Ze mnie taka artystka, jak z koziej ...eee... brody... trąba. ;)
Jakby kiedyś był konkurs, do którego będzie pasować mój profil psychiatryczny, z pewnością się zapiszę. ^^
Ej no. Dałabyś radę xD Skoro moja porąbana stronka dała...^^
 
Top Bottom