8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności

+
ser-ek said:
@UP
Załatwcie mi wejściówkę, to nie będziecie sami w tym pociągu :p
Yyy... jakby Ci to grzecznie wyjaśnić - a nie pomyślałeś, że my właśnie chcemy zostać sami, hmm? A Ty nam się tak na przyzwoitkę wpraszasz... :p
 
Właśnie Jimp, musimy przygarnąć Vatta (moderator to moderator, bez względu na pełć przeca), nie możemy pozwolić mu samemu jechać!
 
genNighty said:
Właśnie Jimp, musimy przygarnąć Vatta (moderator to moderator, bez względu na pełć przeca), nie możemy pozwolić mu samemu jechać!

Vatt, chwilowo zakotwiczył w stolicy. O ile mnie pamięć nie myli.
 
genNighty said:
Właśnie Jimp, musimy przygarnąć Vatta (moderator to moderator, bez względu na pełć przeca), nie możemy pozwolić mu samemu jechać!
Ja już w Wawie ;)
 
ser-ek said:
Załatwcie mi wejściówkę, to nie będziecie sami w tym pociągu :p

 
szypek26 said:
Nie ma rytmu, fail.
Fail to jest to, że jest tu ten lajkownik z plusem i minusem i nie wiem czy on lajkuje post na dole od siebie czy na górze (czyli czy jest na górze czy na dole posta, który ocenia). Myślę sobie, wykażę się inteligencją, sprawdzam czy jest lajkownik na samej górze - nie ma... Acha! A więc lajkownik ocenia post nad sobą. Ale dla pewności sprawdzam na samym dole i też nie ma.

I bądź tu k[obieta lekkich obyczajów] mądry i pisz wiersze.

I teraz nie wiem czy Ty jesteś fajny, czy ten nad Tobą i nie czaję klimatów forum, nie mogę się wdrożyć i rośnie moje poczucie odosobnienia w sieci.

Teraz jak na złość się pojawił. Nie, nie edytuję posta, bo boję się, że w ten sposób skasuję to całe forum (dałbym emotę, żeby dać do zrozumienia, że sobie tylko żartuję, a nie obrażam się na cały świat, ale przycisk mi nie działa; aż chce mi się powrócić do dawnej forumowej twórczości i napisać posta "100 mechanizmów na forum, które działają inaczej niż powinny")
 
socchi said:
jezu, broady, wyjdź już
Z lenistwa do shifta obraziłeś dwie religie czterema słowami, jak to Ty. Wiem, wiem, przyzwyczaiłeś się już do Gowinów, Gowerów i innych Guwnuw, więc jakieś tam położenie lajkownika Cię nie rusza.

E: Dzięki!! Sam sobie też dałem.
 
I tak usuną, może jednak nie przesadzać w wykwincie wypowiedzi.

(znaczy poleciał post zbyt swobodny i będziemy uparcie takie usuwać, hm?)
 
Łelkam ewrybady.

Chciałem powspominać stare czasy, ale przestraszyłem się reakcji Pani Moderator. :(

Inne, ważne sprawy:

Dlaczemu szpiegujecie mój profil, skoro aktywnie się nie udzielam? Dziwnie się z tym czuję.

Tęskniliście, misiaczki?

PS Gratuluję wyróżnionym. Naprawdę.

E:
Pan poniżej ma nadzwyczajne zamiłowanie do pewnej części ciała.
To już niezdrowe jest.
 
Top Bottom