Aktualizacja 3.1 — lista zmian

+
Więź nie oznacza, że podwaja wartość buffa czy obrażeń. W przypadku kokietki, buffują się one o 1 za każdą zagraną kartę przeciwnika, a nie tylko za jednostkę.
 
Czy już coś wiadomo, kiedy DJ zostanie naprawiony? Czy dzika panika w ekipie balansującej i wszyscy zderzają się ze sobą na korytarzach, bo przez miesiąc nie testowali, to jak teraz naprawić w kilka dni?
 
Czy już coś wiadomo, kiedy DJ zostanie naprawiony? Czy dzika panika w ekipie balansującej i wszyscy zderzają się ze sobą na korytarzach, bo przez miesiąc nie testowali, to jak teraz naprawić w kilka dni?

No weź przestań, jaka dzika panika? Przecież poszli na weekend, kto by się tam jakąś grą online przejmował.
 
Gomola DJ jest dobrze zaprojektowany, weź przestań wkurzać na forum. Nie umiesz bleedować to nie graj w Gwinta, twój problem.
 
Last edited by a moderator:
@zgredQ Odpisałbym Ci coś, ale żyjesz najwyraźniej pod kamieniem, to Ci wybaczę, tym razem. Przejrzyj sobie reddita, bo poziom niezbalansowania tego lidera jest już memem. A że ty nie umiesz tego wykorzystać, to tylko świadczy, że go jeszcze poprawnie nie umiałeś przetestować. Poza tym nie lubię ludzi, którzy nie mają nic do powiedzenia i ciskają wulgaryzmami. Zastanów się nad sobą, bo tymi prowokacjami nikomu nie zaimponujesz.
 
no i dobrze
jak każdy combo deck tak i DJ jest OP jeśli się tylko przyglądamy temu co wyprawia nie szukając sposobów na kontrę (a tych kilka jest)
 
Dobrze robią. Ludzie pojęczą przez tydzień(nie zdziwię się jak zupełnie inne decki po tym czasie będa grane), może parę dni dłużej, a potem zapomną. A jak Redzi zrobiliby hotfixa, to nastepnego dnia by było "znerfili foltesta i dja, a przecież (tu wstaw nowy metowy deck) jest taki op!111!!1!!11111!".
 
Moim zdaniem mogli by delikatnie znerfić DJ, np poprzez zmniejszenie prowizji do 13 bo jest to najbardziej elastyczny lider SY ale jak wyżej - większość narzekań to zwykły płacz. Osobiście uważam, że SY obecnie (z bounty czy bez) jest słabszy niż w tamtym sezonie
Post automatically merged:

A co do Foltesta to nie jemu jest potrzebny nerf tylko co najwyżej Roche`owi.
 
Last edited:
No weź przestań, jaka dzika panika? Przecież poszli na weekend, kto by się tam jakąś grą online przejmował.

Podejście przez Ciebie prezentowane @Lexor jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Wydaje mi się, że z czysto ludzkiego punktu widzenia wolny weekend i czas, który poświęcić można np. rodzinie jest o wiele ważniejszy niż jakakolwiek gra online. Widocznie mamy odmienny system wartości.


I bardzo dobrze. Zawsze jest jakiś deck/ decki które są silniejsze od pozostałych. Nie da się stworzyć idealnie zbalansowanej karcianki, w której wszyscy będą mieli równe szanse z każdym, a każda karta z puli będzie ciągle (przy każdym dodatku) grywalna. Mam nadzieję, że Redzi będą się teraz trzymać miesięcznych aktualizacji i nie będą już więcej wprowadzać zmian parę dni po wypuszczeniu jakiejś op karty. To było męczące. Ledwo się stworzy jakąś fajną talię do kontry i meta znowu kształtuje się od początku.
 
Podejście przez Ciebie prezentowane @Lexor jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Wydaje mi się, że z czysto ludzkiego punktu widzenia wolny weekend i czas, który poświęcić można np. rodzinie jest o wiele ważniejszy niż jakakolwiek gra online. Widocznie mamy odmienny system wartości.

Jeśli nie wiesz, to są zawody, które, niestety, potrzebują dyżurów ludzi 24/7. Nie mówię, że to dotyczy wszystkiego, ale gry online działają non-stop. CDPR zdaje się o tym zapominać. Szczególnie jest to ważne jeślii w grze istnieje coś takiego jak rywalizacja między jej uczestnikami.

Nie mówię o tym, żeby pracowali w soboty/niedziele, ale rzeczy jak wypuszczanie dużej aktualizacji tuż przed weekendem, kiedy to właśnie korzystają z wolnego i nie mają jak naprawiać ewentualnych błędów działa jak strzał w kolano, bo większość graczy najwięcej czasu grze poświęca w weekendy (z racji właśnie wolnego) i wtedy otrzymują oni "niedopracowany" produkt który ich zniechęca do korzystania - to chyba nie jest celem CDPR, co nie?
 
Last edited:
Jeśli nie wiesz, to są zawody, które, niestety, potrzebują dyżurów ludzi 24/7.

Jasne że tak i są to zawody, które służą ochronie wartości wyższych, jak ludzkie zdrowie, czy życie. Myślę że się nie dogadamy. Życzę Tobie w życiu wszystkiego co najlepsze.
 
Grałem przeciwko DJowi "starym piernikiem" i ani razu nie przegrałem, natomiast dostałem ostatnio od calveita (koleś w 4 ruchach zrobił>60pkt. bez żadnych silników)
 
Patrzycie na to ze złej strony. Problem jest taki, że mieli miesiąc minimum, żeby zagrać kilka gier i testować wszelkie scenariusze nowym liderem. Jak można przeoczyć takie rażące braki balansu. Kiedyś nie lubiłem Uzurpatora, ale teraz widzę, że to jest taki antybiotyk ostatniej szansy, trzymany gdzieś w podziemiach CDC :)

Inna sprawa, że chyba czas się na Emhyra przerzucić, bo ten deck od Pumpkina na Albę jest zajebiście silny i nie mam już pomysłu innego jak go skontrować.
 
I bardzo dobrze. Zawsze jest jakiś deck/ decki które są silniejsze od pozostałych. Nie da się stworzyć idealnie zbalansowanej karcianki, w której wszyscy będą mieli równe szanse z każdym, a każda karta z puli będzie ciągle (przy każdym dodatku) grywalna. Mam nadzieję, że Redzi będą się teraz trzymać miesięcznych aktualizacji i nie będą już więcej wprowadzać zmian parę dni po wypuszczeniu jakiejś op karty. To było męczące. Ledwo się stworzy jakąś fajną talię do kontry i meta znowu kształtuje się od początku.
Idąc takim tokiem rozumowania to będzie jedna, dwie top talie i reszta to będą kontry na to. Wspaniale. Czyli co pozostałe archetypy będą na tyle denne, że w ogóle nie będzie się opłacało nimi grać bo instant przegrana tak? A co do syndykatu: ja tam żadnych super kombosów nie widzę a jedynie jakieś nieprzemyślane zagrania typu pętla co szczególnie widać na przykładzie DJ bo może sobie chomikować ładunki. NIe rozumiem zupełnie jaki w tym fun, jaki w tym skill i taktyka. Ale do tej pory się nie dowiedziałem od zwolenników tego nowotworu bo żadnych sensownych argumentów "ZA" syndykatem nie zauważyłem.
 
I bardzo dobrze. Zawsze jest jakiś deck/ decki które są silniejsze od pozostałych. Nie da się stworzyć idealnie zbalansowanej karcianki, w której wszyscy będą mieli równe szanse z każdym, a każda karta z puli będzie ciągle (przy każdym dodatku) grywalna. Mam nadzieję, że Redzi będą się teraz trzymać miesięcznych aktualizacji i nie będą już więcej wprowadzać zmian parę dni po wypuszczeniu jakiejś op karty. To było męczące. Ledwo się stworzy jakąś fajną talię do kontry i meta znowu kształtuje się od początku.
Z tym się nie mogę zgodzić. Wszelkie "abberacje" należy ciąć jak najszybciej. Priorytetem Redow powinno być to, żeby meta była płynna i jak najbardziej urozmaicona ale szczerze mówić jest ok teraz... no może poza tym, że z buffem Ardala przesadzili ;)
 
Na Ardala próbowałem Cantarelle, ale to trzeba się bawić w kombo z posłańcem. Poza tym w ostatniej fazie ma w ręku Vilgefortza i nawet jak przejmiesz to ci spali. Zwykłymi punktowymi removalami nie wyrobisz. Myślę, że albo Emhyr na jakiegoś Bonharta albo prymitywnym sposobem, ale skutecznym, wrzucić do talii własnego Tibora i wykończyć przeciwnika Bonhartem.
 
Jasne że tak i są to zawody, które służą ochronie wartości wyższych, jak ludzkie zdrowie, czy życie. Myślę że się nie dogadamy. Życzę Tobie w życiu wszystkiego co najlepsze.

Nie wiem czy np. taki drukarz ma jakiś wpływ na ochronę ludzkiego zdrowia lub życia, a mimo tego drukarnie pracują w niedziele i święta (wiem, bo z nimi współpracuję). Jakby nie pracował to byś np. nie miał żadnych wydań prasy w poniedziałek rano w kiosku.
 
Jasne że tak i są to zawody, które służą ochronie wartości wyższych, jak ludzkie zdrowie, czy życie. Myślę że się nie dogadamy. Życzę Tobie w życiu wszystkiego co najlepsze.
Jak sprzedawca na stacji, czy w monopolowym albo sprzątacz środków komunikacji publicznej w zajezdni ? =]
 
Top Bottom