[AKTUALIZACJA] Powracają Pojedynki Frakcji!

+
A jeśli dajmy na to wygram 30 meczów jedną i drugą frakcją to co wtedy? Nie ma to znaczenia? Ogólnie fajne zmiany, dobry kierunek.
 
WALKM4N;n10327762 said:
Czy nowy update wpływa jakoś na sytuację graczy, którzy pod koniec wyzwania będą mieli równą ilość wygranych gier obydwoma frakcjami? Jeśli się nie mylę, to wcześniej zostało zapewnione, że tacy gracze otrzymają ramkę, czy ta informacja jest wciąż aktualna?

luk757;n10327792 said:
A jeśli dajmy na to wygram 30 meczów jedną i drugą frakcją to co wtedy? Nie ma to znaczenia? Ogólnie fajne zmiany, dobry kierunek.

W przypadku remisu jesteście traktowani jako sprzymierzeńcy wygranej frakcji.
 
Alicja.;n10327852 said:
W przypadku remisu jesteście traktowani jako sprzymierzeńcy wygranej frakcji.

W porządku, ale nie chodzi o sytuację remisową tylko konkretnie o wygranie ponad 30 meczów obiema frakcjami (jeden z warunków otrzymania nagrody) przy czym np. dla Potworów 31 wygranych a dla Nilfgaardu 32 wygrane? Póki co czysto teoretycznie pytam ale wolę się upewnić. Czy w przypadku wygrania pojedynku przez Potwory otrzymam nagrodę?
 
Last edited:
luk757;n10327992 said:
W porządku, ale nie chodzi o sytuację remisową tylko konkretnie o wygranie ponad 30 meczów obiema frakcjami przy czym np. dla Potworów 31 wygranych a dla Nilfgaardu 32 wygrane? Póki co czysto teoretycznie pytam ale wolę się upewnić.

W takiej sytuacji masz więcej wygranych Nilfgaardem, więc jesteś sprzymierzeńcem Cesarstwa. Jeśli NG wygra Pojedynek otrzymasz ramkę+100 pyłu, a jeżeli przegra tylko ramkę.
 
Alicja.;n10328022 said:
W takiej sytuacji masz więcej wygranych Nilfgaardem, więc jesteś sprzymierzeńcem Cesarstwa. Jeśli NG wygra Pojedynek otrzymasz ramkę+100 pyłu, a jeżeli przegra tylko ramkę.

Dziękuje za wyjaśnienie i pozdrawiam :)
 
No to teraz jest inna rozmowa! :)

Niespecjalnie interesowała mnie ramka Czarnych, pyłek tym bardziej, za to Potworów już jak najbardziej. Dzięki zmianom mam możliwość jej zdobycia, pomimo niesprzyjającej Potworom aury.:victory:
 
Dzięki wielkie jest teraz szansa na zdobycie ramki potworów. Te 30 meczy podałem kilka postów wcześniej ktoś zwrócił na to uwagę czy to czysty przypadek? Jakby nie było jestem bardzo zadowolony dziękuje wam!!
 
Przydałaby się możliwość sprawdzenia ile meczy zaliczyło :p (w ogóle ile miało się przegranych i wygranych liczonych do pojedynku)
 
Po zmianie regulaminu nie pozostaje nic tylko napisać:

Na pohybel sk... ekhm - czarnym!! Potwory do boju! ;)

PS - to tylko parafraza cytatu z runy nadrukowanej na Sihilu btw mocno ocenzurowanej w Gwincie ;)
 
Kurde, nie dam rady 30 winów zrobić. Tyle to ja robię przez miesiąc, a ostatnio taki miesiąc był w październiku.
 
Ja 30 meczy wygram spokojnie, tylko gorzej ile będzie z tego zaliczonych. Chociaż sam fakt zmiany zasad napawa optymizmem.
 
Czy mi się wydaje czy czas pojedynku frakcji został wydłużony? Czy wygrane mecze do momentu zmiany zasad liczą się do wymaganych 30 by uzyskać ramkę? Czy trzeba wygrane nabijać na nowo?
 
RosomakMat;n10331602 said:
Czy mi się wydaje czy czas pojedynku frakcji został wydłużony? Czy wygrane mecze do momentu zmiany zasad liczą się do wymaganych 30 by uzyskać ramkę? Czy trzeba wygrane nabijać na nowo?

Tak, ze względu na zmianę zasad Pojedynek został przedłużony o 3 dni - kończy się w czwartek, 1 lutego o 14:00.
Liczą się wygrane od momentu rozpoczęcia Wyzwania.
 
Czyli jak wsparłem Nilfgaard (wszyscy obstawiają że on wygra, bo spam szpiegów) a bardziej podoba mi się ramka potworów, to mogę po prostu grać te 30 razy potworami i nawet jak Cesarstwo zwycięży, dostanę obie ramki?
 
5ander5;n10332542 said:
Czyli jak wsparłem Nilfgaard (wszyscy obstawiają że on wygra, bo spam szpiegów) a bardziej podoba mi się ramka potworów, to mogę po prostu grać te 30 razy potworami i nawet jak Cesarstwo zwycięży, dostanę obie ramki?

Raczej jedną dostaniesz. Jeśli potwory przegrają a 30 zwycięstw będziesz nimi mieć to wtedy ramka potworów Ci dropnie. (Chyba, że Nilfgaardem więcej wygrasz)
 
Last edited:
hertores;n10332562 said:
Raczej jedną dostaniesz. Jeśli potwory przegrają a 30 zwycięstw będziesz mieć to wtedy ramka potworów Ci dropnie.

No, ale jak powiedźmy mam wygrane więcej Cesarstwem, (mam na razie 3, a będę musiał wygrać 31) a ugram 30 potworami, to dostanę obie, czy nie?
Chcę wiedzieć czy opłaca mi się rzucać wszystko i grać czy też nie.
 
Top Bottom