[AKTUALIZACJA] Powracają Pojedynki Frakcji!

+
5ander5;n10332612 said:
No, ale jak powiedźmy mam wygrane więcej Cesarstwem, (mam na razie 3, a będę musiał wygrać 31) a ugram 30 potworami, to dostanę obie, czy nie?
Chcę wiedzieć czy opłaca mi się rzucać wszystko i grać czy też nie.

Granie 30 w górę jest gwarancją, że jeśli twoja drużyna przegra to i tak dostaniesz jej ramkę a nie tylko 100 pyłku. Z tego co zrozumiałem nie można dwóch ramek dostać tylko jedną.
 
5ander5
Nie ma opcji zdobycia obu ramek. Tak jak napisał hertores, rozegranie 30 meczów jest pewną formą zabezpieczenia się - nawet jeśli Twoja frakcja przegra i tak dostaniesz ramkę :)
 
Alicja.;n10332732 said:
5ander5
Nie ma opcji zdobycia obu ramek. Tak jak napisał hertores, rozegranie 30 meczów jest pewną formą zabezpieczenia się - nawet jeśli Twoja frakcja przegra i tak dostaniesz ramkę :)

Ok, dziękuję za sprecyzowanie ;)
A więc granie potworami.
 
Tak bym chciał ochłodzić zapał niektórych. Rozegranie 30 meczów nie gwarantuje ramki. Dopiero wygranie 30 meczów zapewnia ramkę, a to spora różnica.
 
Uczciwe zasady dla obu walczących stron. 30 wygranych meczy to rozsądna liczba i już widać efekty tych zmian grając rankedy. Aż zacząłem się bać o Nilfgaard. :)


Szkoda tylko, że obie strony niezależnie od wyniku dostaną praktycznie to samo. Czy przedstawiciele zwycięskiej frakcji nie mogą dostać dodatkowego bonusu np. w postaci pyłu czy złota ? Następnym razem oczywiście. :)
 
luk757;n10333422 said:
Przecież dostaną...

Miałem na myśli nagrodę, która będzie się przydatna dla gracza. :) Bezwartościowy pył do tego się nie zalicza.

W poprzednim poście pisząc pył miałem na myśli skrawki do tworzenia kart.
 
Hekwit;n10333502 said:
Miałem na myśli nagrodę, która będzie się przydatna dla gracza. :) Bezwartościowy pył do tego się nie zalicza.

W poprzednim poście pisząc pył miałem na myśli skrawki do tworzenia kart.

No nie dogodzisz :) W każdym razie jest bonus. ;)
 
Hekwit;n10333592 said:
Po prostu nie widać tu wyraźniej różnicy między wygranym, a przegranym. :)

Bo ten event ma przede wszystkim zachęcić do grania, może stworzenia czegoś nowego pod 1 z frakcji biorących udział w pojedynku. Co widać po warunkach otrzymania nagrody - aktywność, to jest tylko z korzyścią dla twórców gry i społeczności. Jak nie jesteś aktywny to możesz nic nie dostać więc różnica jest.

P.S. W związku z powyższym zmienił bym zapis z tym remisowym rozstrzygnięciem na niekorzyść gracza, który ma poniżej 30 wygranych (może być nawet 15) ;) Albo się opowiada za jednymi albo za drugimi.
 
Last edited:
luk757;n10333632 said:
Bo ten event ma przede wszystkim zachęcić do grania, może stworzenia czegoś nowego pod 1 z frakcji biorących udział w pojedynku. Co widać po warunkach otrzymania nagrody - aktywność, to jest tylko z korzyścią dla twórców gry i społeczności. Jak nie jesteś aktywny to możesz nic nie dostać więc różnica jest.

No to równie dobrze można ogłosić tydzień danej frakcji i za wygranie 30-40 meczy dostawałoby się ramkę. Rywalizacji nie ma tu żadnej.
 
luk757;n10333632 said:
P.S. W związku z powyższym zmienił bym zapis z tym remisowym rozstrzygnięciem na niekorzyść gracza, który ma poniżej 30 wygranych ;) Albo się opowiada za jednymi albo za drugimi.

Ej, :p bo ja mam po równo wygranych i przegranych (mam nadzieje przynajmniej) jedną i drugą frakcją xD
 
Hekwit;n10333682 said:
No to równie dobrze można ogłosić tydzień danej frakcji i za wygranie 30-40 meczy dostawałoby się ramkę. Rywalizacji nie ma tu żadnej.

Jak nie ma rywalizacji? Ramkę możesz dostać tylko jedną z dwóch i ludzie poprzez tą aktywność pokazują po czyjej stronie się opowiadają (oczywiście wykluczając tych co januszują...).
 
Balanced_MindPL;n10333912 said:
Jeśli będzie remis to obie strony dostaną ramki? Czy jest możliwość dostania obie ramki.

Tylko jedną dostaniesz xD Prawdopodobieństwo, że potwory i nilfgaard będą mieli równo co do meczu wygranych jest nikła xD no chyba, że jednak to może to redzi zmienią :D
 
Last edited:
Czy jest szansa na licznik zwycięstw dla danej frakcji podczas tego wyzwania? I czy w którymś z kolejnych pojedynków frakcji będzie można wygrać którąś z tych ramek?
 
Rozbebeszacz licznika zwycięstw nie będzie, ponieważ pokazanie, która frakcja wygrywa, automatycznie przyciąga rzeszę graczy liczących na nagrodę, tworząc tak zwany efekt kuli śnieżnej. Obecny system jest sprawiedliwy, wybierasz frakcję, którą popierasz, a jak wygrasz wystarczającą ilość gier, to masz gwarantowaną nagrodę.
 
Ale przydałby się licznik zwycięstw naszych wlasnych. Jesli chce wygrać 30 pojedynków dla ramki potworów to po dwóch dniach już totalnie nie wiem ile wygrałem, nie mowiac już o tym że niektóre poddane mecze się nie liczą. Tym samym po tygodniu walki może się okazać że nic nie dostanę bo zaliczyłem 29 wygranych a byłem pewny że 31 itp.

Edit: przypomniało mi się że można podejrzeć ilość wygranych meczów danej frakcji w swoim profilu. Ale i tak przydałby się oddzielny licznik na czas eventu.
 
Last edited:
Top Bottom