Audiobook „Wiedźmin” - nowa superprodukcja Audioteki.

+
Tak tylko pytam, bo kupiłem osobno utwory w zestawie i dostałem też utwory z trylogii, byłem ciekawy czy kupując ,,Krew Elfów" dostaliście też muzykę z trylogii ;)
 
No no fragmencik może i krótki ale za to zacny ;). Świetnie to brzmi. Teraz jeszcze bardziej nie mogę się doczekać premiery :).
 
O, jak pięknie - drugi fragment Krwi Elfów! Tym razem już wszystko działa automatycznie i każdy powinien na półce mieć. :) Piękny ten czwartek, piękny.

:yes:
 
Dokładnie. Całym sercem popieram i to nie tylko dla tego że jestem fanem AS-a ale przede wszystkim dlatego że to na prawdę super produkcja dopracowana pod każdym względem i bajecznie dobrze się tego słucha.
 
A ja sobie trochę ponarzekam, dla mnie głosy dobrane w grze są niemal idealne, trochę aktorów z gier występuje w audiobooku, szkoda, że nikt nie pomyślał o tym, żeby dopasować te osoby do postaci, które już dubbingowali, tyczy się to np. pana Baumana. Najbardziej chyba będzie mi tu brakowało growych głosów Triss, Filippy i Jaskra (nadal jest ten sam, który był w opowiadaniach? Psuł mi calutki odbiór, słuchać się nie dało, głos jak pan Wiesio spod monopolowego, dla mnie beznadzieja), nowy głos Geralta, mimo że słuchając go cały czas widzę Vernona Roche'a, jestem w ostateczności w stanie zaakceptować, ale jestem strasznie wyczulona na punkcie głosów postaci i będzie mi to wszystko zgrzytało. Jednak Trylogię Husycką na audio mam w całości, zrobiona jest fenomenalnie, więc na Wiedźmina też na 100% się skuszę prędzej czy później.
 
Tak - to prawda. Vernon jako Geralt na początku też mi kapkę zgrzyta ale, koniec końców, jakoś się do tego przyzwyczaiłem. Też, mimo to,uważam, że byłoby idealnie słyszeć głosy z gry w audiobooku. :yes
 
Last edited:
Mi również głos Geralta z początku nie pasował. A teraz bardzo mi się podoba ;) A głos jaskra jest super ;D Bardzo pasuje do postaci.
 
Tylko dlaczego biorą do tego ludzi, którzy nie potrafią śpiewać? Moje uszy spłonęły po usłyszeniu jego wersji "Wiecznego Ognia".
 
Jedyny Jaskier jak dla mnie który potrafił śpiewać to Zamachowski ;) Pacek nie jest zły a w każdym bądź razie lepszy niż Kopczyński :p
 
Mi tam głosy w audiobooku podeszły od razu ;). To znaczy na początku był pewny hmm dysonans hehe jak usłyszałem Vernona, ale tylko na chwilkę. Banaszyk jak dla mnie jest na prawdę spoko Geraltem. A co do Packa w roli Jaskra to owszem ze względów wokalnych mogło by być nieco lepiej, ale jeśli chodzi o oddanie charakterku takiego właśnie gagatka itp to nadaje się jak najbardziej ;).
 
Serio dla was Pacek brzmi lepiej niż Kopczyński? Przecież ten gość ma głos 50-letniego pana Miecia ze spirolem w łapie, który ledwo potrafi sklecić dwa zdania... No ale cóż, de gustibus i tak dalej :p
 
Ja tam Kopczyńskiego nie krytykowałem ;). Mówiłem tylko o Packu i podtrzymuje to co powiedziałem ;).
 
Tylko dlaczego biorą do tego ludzi, którzy nie potrafią śpiewać? Moje uszy spłonęły po usłyszeniu jego wersji "Wiecznego Ognia".

Gorzej od Kopczyńskiego? Nagraj kawałek, 10 sekund chyba nie będzie łamaniem praw autorskich.
 
Top Bottom