CD PROJEKT RED i GOG.com zapraszają na Letnią Konferencję!

+
Okej czyli:
- nowy trailer W3 zawierający gamplay
- ogłoszenie gry mobilnej w świecie wiedźmina
- ogłoszenie pre-orderów
- ogłoszenie zawartości edycji kolekcjonerskiej i nie tylko
- ogłoszenie Goga na temat przyszłości serwisu (new features)
 

Guest 3669645

Guest
Wygląda na to, że poznamy okładkę gry. Fajnie.
 
Mogliby ogłosić start przedsprzedaży kolekcjonerki i planszówki. Byłoby super. ^_^

Nawiasem mówiąc:



True story.
 
Już nie mogę doczekać się prezentacji kolekcjonerki ;p Gameplayu nawet nie będę oglądał chcę mieć niespodziankę w dniu premiery :D
 
O tym chyba nie było w zwiastunie konferencji ???

We've got even more sheer awesomeness in store for the fans of Geralt, the iconic dark-fantasy hero: we'll be unveiling a new addition to The Witcher universe!"

Edycja: chyba się jednak mylę. Chodzi podobno o planszówkę

Edycja 2: Dopiero teraz zauważyłem, że będzie ona nadawana wprost z L.A.
 
Last edited:
Mógłby mi ktoś jeszcze wyjaśnić kwestię czy 5 czerwca będą po prostu ujawnione informacje o pre-orderze czy może już wystartuje?
 
@up

Myślę, że na bank wystartuje. Ciekawe, czy partnerem CDPR znowu będzie Gram.pl.

Mam jednak nadzieję, że nie. W czwartek będę na wycieczce i nie wiem jak będzie z internetem. W piątek wracam, mam nadzieję, że do tego czasu nie wykupią wszystkich kolekcjonerek :sad:
 
Mam jednak nadzieję, że nie. W czwartek będę na wycieczce i nie wiem jak będzie z internetem. W piątek wracam, mam nadzieję, że do tego czasu nie wykupią wszystkich kolekcjonerek
Wszystkich raczej nie wykupią, ale możesz mieć problem, jeśli zależy Ci na niskim numerze.
 
Wszystkich raczej nie wykupią, ale możesz mieć problem, jeśli zależy Ci na niskim numerze.
Ale była chyba mowa o informacjach o pre-orderze, czyli może powiedzą np. kiedy wystartuje, szczegóły odnośnie edycji (to już jest po części potwierdzone) i datę wystartowania :sorcerer:.
 
Powiedzą, że wystartuje... właśnie teraz! :D O ile pamiętam to tak to wyglądało w przypadku dwójki :p
 
^ No właśnie. Myślę, że będzie podobnie. I zapewne strona sklepu tymczasowo padnie... >:[
 
Top Bottom