Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Jest to Skellige. To jest bardzo robocza wersja. Tak wygląda mapa w stanie surowym bez jakichkolwiek obiektów. Nie ma co się tym sugerować.
 

Guest 3669645

Guest
Mnie się wydaje, że to pusty teren zrobiony w pół godziny demonstrujący narzędzia do modelowania terenu na prezentację GDC...
 
Ale tam przecież widać drzewa, to jest widok z baaaardzo dużej wysokości. No i widać rzekę wpadającą do morza. Tylko nie wiem co to jest to zielone, co wygląda jak jakieś... nie wiem, laguny czy rafy.
Cokolwiek to jest, jest gigantyczne.
 
Przypomina trochę kwitnące jezioro, a jeszcze bardziej coś na kształt źródeł ale na pewno tym nie jest. Ktokolwiek wie i może odpowiedzieć?
 
Jak mówi @B l a d y - to ewidentnie ujście Pontaru. Na dotychczasowych zdjęciach byłem nieco rozczarowany szerokością rzeki, która wyglądała na węższą, niż w swoim górnym biegu w Wiedźminie 2. Teraz odszczekuję - musieliśmy widzieć boczną odnogę. Delta Pontaru jest gigantyczna i wygląda całkiem realistycznie nawet w tym surowym stanie. Nie mogę się doczekać, aż dostaniemy zdjęcie porównawcze z zalesieniem, miasteczkami, wsiami, faktoriami...
Cudo.
 
Na dotychczasowych materiałach z okolic Novigradu góry były. No faktycznie, nie powinno ich być. Jeśli gra będzie miodna, jestem w stanie to przeboleć. Z drugiej strony, żeby gracze musieli analizować teren gry po tak surowych slajdach. Słaby coś ten PR CDPRu.
 
^Chodzi o to że góry wcześniej były z innej strony rzeki, natomiast teraz są od strony Temerii (zakładając że to Pontar)...
 
Przecież za tymi górami na północy jest morze. Cokolwiek to jest, a raczej jest to przykładowy teren, deltą Pontaru bym tego nie nazwał.
 
Ciesz się, że w ogóle jest co analizować...
Zmieniając temat, w tym artykule:
http://www.gamereactor.dk/artikler/...llespil/?sid=5f3f97ac61502815a4a59e959b71abf2
Jest takie zdanie:
"If I follow the main story and skipping all the side missions, how far will Witcher 3 be?
We aim for 50-60 hours without side quests, and approximately 120 hours if you perform every little side-quest throughout the game."
Wygląda na to, że słowa pana Kicińskiego o tym, że gra będzie większa niż pierwotnie zakładano, są w jakimś stopniu potwierdzone. 120 zamiast dotychczasowych 100 godzin rozrywki. :)
 

Guest 3669645

Guest
Mnie się nie wydaje żeby to było z gry, nawet w "surowej" wersji. Co najwyżej jakiś testowy teren. W ogóle niemal wszystko na tej prezentacji wygląda na testowe czy zrobione na potrzeby pokazu. Taką pustą, prostą mapkę można zrobić dzisiaj w kilka chwil.
@up Z tego co mi się wydaje to nie pierwszy raz mowa o ewentualnych 120h. Poza tym im później tym dokładniejsze testy no i konkretniejsze liczby wychodzą, więc nie dziwota że wspominają o dodatkowych godzinach. My też sobie dodajemy godziny mówiąc że spędzimy je na eksploracji mapy np.
 
Last edited by a moderator:
Tylko czy w to 120h wliczona jest eksploracja? Bo jeśli tak, to prawdopodobnie będzie to, to dodatkowe 20h.
Gdzieś czytałem że w wątek poboczny (50h) ma być wliczona eksploracja, ale wydaje mi się że to tylko nadinterpretacja dziennikarza...
 
Też mi się zdaje, że było mówione 50 godz. fabuły głównej, drugie tyle misji pobocznych i jeszcze prócz tego dojdzie czas potrzebny na eksploatacje świata.
 
Top Bottom