Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Nie. Jedziesz po Polakach, nie odwracaj kota ogonem. Poza tym, chwaly ci nie przysparza paskudzenie we wlasne gniazdo, ani forumowiczom, ktorzy ci przyklasneli
Wybacz, ale jeśli dopatrujesz się w mojej wypowiedzi czegoś, czego w niej nie ma... to ja nie wiem, jak na to mogę odpowiedzieć. Nie było na pewno moją intencją cię urazić, ale z drugiej strony - nie mam w zwyczaju przepraszać za coś, czego nie zrobiłem. Mówię zatem - pas.
 
[...]

A ja jako Geralt w grze chciałbym móc uczesać mojego jednorożca... Nie wiem czemu czegoś takiego nie może być w grze.

[...]

Ty świntuchu. To, że gra jest dla dorosłych nie oznacza, że REDzi dopuszczą się takich perwersji :rofl:. Poza tym wokół Geralta zawsze kręciło się mnóstwo chętnych kobiet, więc nie musiał się do takich rzeczy - hmm - "posuwać". :p
 
@Wroobelek Hmm, żadnych podtekstów miało nie być. Ja naprawdę chciałbym mieć jednorożca w W3. Wiesz, że rany zadane jego rogiem się nie goją? Trzeba by uważać używając go. Nie chcemy mieć dziur tam gdzie nie powinno ich być, prawda?

BTW. Właśnie zdałem sobie sprawę, że trzeba bardzo uważać, pisząc posty na tym forum. Od każdej strony.
 
Last edited by a moderator:
Zastanawiałem się kiedyś nad tym. I wyszło mi, że róg musi być pokryty albo wydziela jakąś toksynę z bardzo silnym antykoagulantem. Być może tak naprawdę to nie jest róg, tylko coś na kształt zęba jadowego.
 
Wygląda na to, że w Poznaniu pokażą 40min gameplayu po Polsku. Swoją drogą szkoda, że mnie tam nie będzie :(. A takie pytanie. Orientujecie się może, czy wersje po Rosyjsku i Portugalsku były wrzucane do sieci?
 
http://blog.cdp.pl/2014/10/20/moc-w...na-poznan-game-arena-2014-informacja-prasowa/

Atrakcje na Poznań Game Arena, a wśród nich m.in. koncert zespołu Percival oraz 40stominutowy pokaz gry w polskiej wersji językowej.


Mam nadzieję, że udostępnią...
 
Pokaz w sobote. Kurcze, akurat mam wtedy wesele (nie swoje), i to na wsi a tam wesela lubią się przeciągnąć do wtorku. Pewnie bede ostatnim na tym forum który zobaczy ten gameplay pl dub
 
@tommiyacht, zalejesz pałę to ci szybko zleci ;) Ja będę gnił w pracy zarówno w piątek (intro z Dżenifer) jak i w sobotę (gameplay z Rozenkiem) więc też nie za dobrze, a zalać się w trupa w pracy nie wypada, chociaż... :hmmm:
 
Orientuje się ktoś czy aby wejść na PGA trzeba kupić bilet albo zapłacić, czy wejście jest darmowe? Mam 100km do Poznania więc może się wybiorę.
 

Guest 3669645

Guest
Rosyjskiego gameplay'u nie wypuścili do sieci, więc polskiego też na pewno nie wypuszczą. Meh.
 
Top Bottom