Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
448 Wiedźmina do 368 Dragon Age może napawać optymizmem, biorąc pod uwagę że obie gry teoretycznie mają mieć około 100h+ rozgrywki, jak dla mnie nie ma się czym martwić.
 
@bezi663 Dasz jeszcze dziś wrzucić materiał?
Nie wiem za bardzo, bo mam wolnego neta, ale spróbuję. Udało mi się za to figurkę wychwycić.
 
Faktycznie jest dużo lepiej, jeśli tak się będzie prezentowała to nie mam wtpliwości co do kupna.
A odnośnie podręcznika do Skyrim
http://www.amazon.com/gp/product/03...17145&creative=399373&creativeASIN=0307891372
Rozumiem że to ten, tak? Jeśli tak to ma 656 str. i znajdują się w nim:

Opisy wszystkich misji i zadań pobocznych - wraz z uwzględnieniem różnych ścieżek decyzyjnych.
Ponad 130 opisanych map, które pozwolą na odkrycie wszystkich zakamarków 5 głównych miast i otwartych dzikich przestrzeni oraz gór.
Porady odnośnie walki (ze smokami i innymi typami przeciwników) i wykuwania najlepszych broni
Opisy wszystkich broni, czarów, perków i zdolności. Informacje o całym drzewku 18-stu umiejętności, szczegóły nt. gotowania, uprawy roli czy też górnictwa.
 
Widać dużo zależy od oświetlenia. Niemniej wydaje mi się, że jest to jedna i ta sama figurka (krew na mieczu).
Nie zmienia to jednak faktu, że figurka z unboxingu mocno photoshopowana.
 
Dalej martwię się o twarz, która kuleje na zdjęciu i naturalne światło cieniowania na włosach oraz oczu nie doda.
 
Last edited:
Czyli tak jak sądziłem z tym reportażem w Polsacie. Na początek Obama oczywiście, potem o finansach. Zdziwiło minie trochę to, że przytoczyli na przykład Gta V które w Polskich mediach było szkalowane. Tak to już jest, z tymi naszymi "Polskimi" mediami...
 
Racja, najpierw nagonka jakie to gry nie są złe, ale jak już Obama pochwali wieśka, to nagle jest wszystko ok. Czyli z serii ,,nie znam się, to się wypowiem".
 
Nawet wychwalali WoT, jakie to interesowny biznes to "granie na komputerze" jest. A za kilka dni się pojawi materiał, że gry znów doprowadziły do jakiegoś morderstwa (tfu, wypluwam to, oby nigdy)
 
Co wy gadacie, Polsat w stosunku do gier jest spoko. Nagonka to specjalność TVP.
@Swooneb Jutro, a najpóźniej we wtorek się przekonamy. Jak nie teraz to dopiero na Gamescomie :(
 
Last edited:
W sumie jak Obamie nie potrzebna ta edycja kolekcjonerska z autografami twórców co dostał NIE OD TUSKA (polsat kłamie) tylko od CD PROJEKT RED przez ręce tuska to ja ją chętnie przygarnę a już książki może sobie zostawić :D
 
Ostatnio mówiło się o edycji kolekcjonerskiej dla rowerzystów i windsurferów, a tu widocznie redzi szykują edycje kolekcjonerskie dla skaterów.
 
Nie wiecie może czy czegoś dla metalowców i fanów ciężkiej muzyki też nie szykują? :hmm:
Patrząc na to, wszystkiego można się spodziewać.
PS: Widzieliście na początku filmiku co oni robią z tym pudełkiem?! Serce się kroi na ten okrutny widok...
 
Last edited:
Top Bottom