Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Co do informacji na temat kolejnych, to niestety muszę pojechać utartym "Soon".
Możesz się posłużyć dedykowaną wersją obrazkową ;) Jest mniej utarta.
 
Dzisiaj na kuriera już chyba nie mam co liczyć bo paczka jeszcze nie ruszyła z magazynu. ale mam nadzieje że jutro dotrze do mnie preorder a nawet dwa ;D
inaczej.... WIDŁY!
 
Słuchajcie - mam jedną ważną informację. Jeżeli dziś pojawi się zwiastun premierowy, a jesteście wrażliwi na spoilery (np. jakie postaci z poprzednich gier wracające w Dzikim Gonie) to zalecam odłożenie seansu do momentu, aż grę przejdziecie.

Można wiedzieć czego będą dotyczyły spoilery? Tzn, będą to spoilery na poziomie tego co wspomniałeś (np. powracające postaci czy jeszcze niewspomniane lokacje, jak podejrzewam), czy może będą konkretne spoilery dotyczące fabuły W3? Będę wdzięczny za informację- chyba nie tylko ja, przy okazji ;)
 
Słuchajcie - mam jedną ważną informację. Jeżeli dziś pojawi się zwiastun premierowy, a jesteście wrażliwi na spoilery (np. jakie postaci z poprzednich gier wracające w Dzikim Gonie) to zalecam odłożenie seansu do momentu, aż grę przejdziecie.
Akurat wracające postaci to dla mnie bardzo miła niespodzianka, że w końcu się dowiem, czy będzie np. Talar :p
Chyba, że coś jeszcze jest w tych spoilerach ważniejszego to daj znać.

Swoją drogą jest już możliwość pobrania patch'a day 0?
Oraz jakiś podobno wymaganych plików do uruchomienia gry? Jeśli tak to gdzie?
 
Last edited:
Top Bottom