Dzienne zadania chyba są zbugowane?

+

Lexor

Forum veteran
Po ostatniej aktualizacji jeśli zaloguję się do gry między 1 a 2 w nocy (co często robię) to wtedy niby dostaję dwa nowe dzienne zadania, po czym jedno z nich o godzinie 2 znika... Dodam, że codziennie robię jedno zadanie, więc codziennie mam ową listę zadań "wyzerowaną".

Czy jakiś inny "nocny marek" też zauważył podobne błędy?

PS. Właśnie dostałem dwa zadania i mam teraz 2/3 choć dziś w dzień miałem je wyczyszczone do zera. Ciekawe czy o godzinie 2 jedno z nich mi znowu zniknie.

EDIT: Zrobiłem restart gry i już mam tylko jedno zadanie... Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale na 100% coś tu jest nie tak - jak mam teraz zmieniać te zadania skoro nie wiem, które mi zniknie i mogę tylko zmarnować moją dzienną ilość zmian?
Post automatically merged:

Przy okazji dopiszę jeszcze kolejną rzecz: odbieranie nagród za zadania również jest zbugowane, bo jeśli tak się zdarzy, że po jakiejś walce mam do odbioru więcej niż jedną nagrodę jednocześnie (np. za ukończenie zadania dziennego oraz za ukończenie zadania z drzewka sezonowego) to na "ekranie odbioru nagród" pokazuje mi tylko jedną nagrodę i tyle (na dole jest przycisk "zamknij"). Przypuszczam, że drugą też dostaję (tak po cichu), ale jakoś nie mam pewności czy faktycznie tak jest.
 
Last edited:
Jest jak piszesz. Z ciekawości to sprawdziłem :) Przy czym mi zupełnie ten problem nie przeszkadza bo akurat następuje to w godzinach w których już w Gwinta nie gram. Zastanawiam się jednak jak wpływa to na odbiór gry graczy którzy mieszkają w innych strefach czasowych i ten błąd dla nich może być kłopotliwy :)
 

Lexor

Forum veteran
Jest jak piszesz. Z ciekawości to sprawdziłem :)

Dziękuję za sprawdzenie i potwierdzenie istnienia tego błędu - teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jedynie wina mojej instalacji, a problem jest globalny.

Zastanawiam się jednak jak wpływa to na odbiór gry graczy którzy mieszkają w innych strefach czasowych i ten błąd dla nich może być kłopotliwy :)

No właśnie, bo ja jestem "nocnym markiem", ale dla innych jest to "normalna pora w ciągu dnia".
 
Top Bottom