Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
No i fajny ten plan z tym przedstawieniem świata, pokazaniem kostiumów itd podczas panelu (paneli)

Mam nadzieję że zbrojom Nilfgaardu poświęcone zostanie najwięcej czasu :D 😁
 
No i fajny ten plan z tym przedstawieniem świata, pokazaniem kostiumów itd podczas panelu (paneli)

Mam nadzieję że zbrojom Nilfgaardu poświęcone zostanie najwięcej czasu :D 😁

Ta, no akurat nadzieja to napewno w tym konkretnym przypadku :p jedyne co można mieć... w moim rozumieniu, że jakoś to moooże przerobią.
 
Na bank ujawnią datę premiery, pełny zwiastun i niewiele czasu do końca roku więc wypada. Nie, żeby nam to robiło większą różnicę, bo 20 grudnia (albo coś w tych okolicach) to już pewniak.

Mam nadzieję, że tym razem w trailerze usłyszymy oryginalny motyw muzyczny od wiedźminowych kompozytorów
 
A pokazali gdzieś całą strzygę? Ja kojarzę tylko urywek z łapskiem i nie przypominało to goryla z 2001 roku :sneaky:
 
Tej strzydze generalnie jest bliżej do zgnilca niż książkowej czy growej strzygi.
Tego chyba nie było . Ciekaw jestem jak to będzie wyglądać bo ja w trailerze widziałem sporo cgi , które średnio wyglądały .
Jedni nazwą to elementem marketingu mającego zachęcić wielbicieli tradycyjnych efektów do serialu, ja to nazywam kłamstwem.
 
Jedni nazwą to elementem marketingu mającego zachęcić wielbicieli tradycyjnych efektów do serialu, ja to nazywam kłamstwem.

Nie lepiej zaczekać przed ferowaniem wyroków? W sensie widzieliśmy kilka urywków, które razem trwały może z dwie sekundy. Wiadomo, że są potwory praktyczne i komputerowe. Strzyga może bardziej odbiegać od opisów książkowych, ale już kikimora z końcówki bardziej (choćby od gier) wpisuje się w oszczędne książkowe opisy.
 
Zobaczymy jak z tym balansem CGI / efekty praktyczne. W zwiastunie po prawdzie to pokazali takie ujęcia, w których CGI trzeba było użyć (kikimora, nacierająca armia czy płonąca Cintra w tle). Zobaczymy, jak będzie z całą resztą, z większymi scenografiami. Jak będą miasta wyglądały i potyczki na miecze. Z jednej strony niby fajnie, że starają się ograniczać CGI, z drugiej strony na dobrej jakości praktyczne efekty i scenografie potrzeba sporo pieniędzy, by to dobrze wyglądało. Pytanie, czy nawet tak duże serialowe budżety na to pozwalają
 
Ja w zwiastunie objawów gigantycznego budżetu serialu nie zauważyłem. Chwała twórcom za to, że chcieli być naturalni i unikać sztuczności - miejmy nadzieję, że oglądając serial będzie tę intencję lepiej widać niż w tym fragmencie, który dane nam było zobaczyć.
 
Lauren i Freya będą na Londyńskim Comic-Conie
27 października (niedziela)
Organizatorzy wspomnieli, że pokażą materiał. Może klipy które pokazywali w San Diego?

Post automatically merged:

Najnowszy post Bagińskiego
20191016_184513.png
 
Last edited:
Organizatorzy wspomnieli, że pokażą materiał. Może klipy które pokazywali w San Diego?
Te klipy były tylko dla widowni SDCC, takich materiałów się raczej nie wypuszcza do sieci, tylko zwiastuny, chyba że tuż przed premierą i z samego początku serialu / filmu.

Nowe klipy które przygotowali pewnie też do sieci nie trafią. Ciekawe czy będzie stream z samego panelu, jak znam życie to nie :p
 
Jako, że jest to mój pierwszy post na forum, to pozwolę sobie najpierw przywitać się ze wszystkimi- Dzień dobry :D
Przyszłam obgadywać serial tutaj z reddita bo ich hurraoptymiastyczne podejście zaczęło mi niestety mocno ciążyć. Sama nie byłam zbyt krytyczna wobec serialu, po zwiastunie trochę moje emocje opadły ale nadal staram się być obiektywna, natomiast to co się tam dzieje, nieustająco mnie zadziwia. Np. dziś okazało się, że jednak wszyscy kochają Nilfgaardzkie zbroje, na temat których jeszcze niedawno powstawały memy. Reszta internetów zdaje się być nadmiernie krytyczna i w każdym drobnym elemencie doszukiwać sromotnej porażki przedsięwzięcia, więc mam wrażenie, że jak na razie jesteście jedyną grupą, która pozostaje w zdrowym balansie, a kogoś muszę zamęczać moimi dywagacjami bo rodzina i przyjaciele już mnie słuchać nie mogą.
 
Ciekawe co będą opowiadali o tych kostiumach. Przecież zbroje Cintryjczyków to kopia naszych Husarskich, a z tego co pamiętam temerskie również, tylko z innym kolorem ? Wdzianka czarodziejów niczym szczególnym się nie wyróżniają, a o nilfgaardzkich chyba nie będą chcieli rozmawiać? :D

Sama nie byłam zbyt krytyczna wobec serialu, po zwiastunie trochę moje emocje opadły ale nadal staram się być obiektywna, natomiast to co się tam dzieje, nieustająco mnie zadziwia. Np. dziś okazało się, że jednak wszyscy kochają Nilfgaardzkie zbroje, na temat których jeszcze niedawno powstawały memy.
Teraz osoba która wypowie się negatywnie o tych zbrojach zostanie zminusowana na amen :D Racja, na tym reddicie można dostać bólu głowy.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom