Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

+
A gdzie ja tutaj okazuję brak szacunku? Jeżeli pan Momot pracuje dla tweetera to faktycznie masz rację to jego praca

Może źle Cię zrozumiałem, ale odniosłem wrażenie że masz pretensję, że Pan Marcin siedzi na Twitterze zamiast robić patcha.
 
I tak cud że utworzył ten temat i napisał cokolwiek od siebie, bo w innym wypadku to zastanawiałbym się czy on jeszcze pamięta mowę ojczystą i to że na polskim forum również czekają ludzie na jakiekolwiek informacje
 
czyli dzisiaj też nie będzie patcha nie przeszkadza mi nic z xp że za szare nie ma itp ale jak nie dostaje za zielone i tak straciłem już ok 3 lvl jak mam skończyć grę skoro brak xp zaowocuje tym że potem nie będę miał lvlu takiego jaki będzie wymagany w głównych questach mam farmić pod wodą na utopcach czy co mogli by przynajmniej wypuścić jakąś mini łatkę która by naprawiła tylko problem z xp żeby dostawać za zielone xp a te dużą łatkę co planują wypuścić kiedy tam chcą problem z xp to błąd krytyczny w tego rodzaju grze
 
@jonusiescu Sytuacja w której dostawalibyśmy za szare zadania mniej doświadczenia jeszcze zrozumiem, ale całkowity jego brak jest kompletnie niezrozumiały. Może nie dostajemy w tym temacie żadnych konkretnych odpowiedzi, bo nie jest to zamierzone i jakaś cześć XP miała być przyznawana, a nie jest. Natomiast za czerwone zadani powinno być więcej XP z logicznego punktu widzenia są one trudniejsze więc należy się więcej lub przynajmniej tyle ile za zielone. Inna sprawa zadanie zadaniu nie równe i z czym oni mieli problem, aby każde zadanie ustawić sztywno i dać za każde określoną ilość doświadczenia? Co za problem to policzyć i co z tego, że robiąc wszystko na końcu będziemy przegiętą postacią. Chyba oto właśnie w takich grach chodzi. Czekam 4 dni poczekam jeszcze 1.
 
Ale wiecie, wejść na to forum, na ten wątek, na 2 minuty, zedytować post i napisać w nim ze dwa, trzy zdania że pracujemy, że nie dzisiaj, że albo jutro albo pojutrze albo pod koniec tygodnia i jakoś inaczej to by wyglądało ale nie, po bo co? Jelenie z polski kupili to teraz niech czekają bez wiedzy, a Momot na twitterze odpowiada amerykańcom i innym non stop a dla nas ciężko jest mu zedytować posta i napisać UPDATE. To mnie najbardziej boli, nie to że nie ma patcha bo trudno, nie ma ale w końcu się pojawi ale boli mnie to że jesteśmy aż tak niechciani, nawet na forum anglojęzycznym Momot udziela się w postach i odpowiada ludziom, tutaj jakiekolwiek zgłoszenia bugów itp odbijają się bez echa
 
Może źle Cię zrozumiałem, ale odniosłem wrażenie że masz pretensję, że Pan Marcin siedzi na Twitterze zamiast robić patcha.

Ja mam pretensję że Pan Marcin źle koordynuje tym forum skoro nikt tutaj nie udziela żadnych odpowiedzi. Powinien sam się pofatygować albo wysłać kogoś z informacją co dalej z tym koksem. Faktycznie być może zapomniał języka polskiego bo na angielskim forum go pełno.
 
Będziesz miał.



Zorpen tu nie chodzi tylko o XP ja np nie mogę się przemieszczać między novigradem a resztą świata bo wywala mnie do pulpitu.
Wszystko było cacy aż do 17 lvlu a potem bach. Podobno to jakiś problem nie po dokańczanych questów i jest to popularny problem. Takich perełek jest więcej. Korona nikomu nie spadnie z cdprojekt jeżeli udzielą informacji co dotychczas naprawili i kiedy można się spodziewać patcha i co naprawi.
 
Last edited:
Zorpen tu nie chodzi tylko o XP ja np nie mogę się przemieszczać między novigradem a resztą świata bo wywala mnie do pulpitu.
Wszystko było cacy aż do 17 lvlu a potem bach. Podobno to jakiś problem nie po dokańczanych questów i jest to popularny problem. Takich perełek jest więcej.

Rozumiem, ale ten wątek jest o XP i do tego się odniosłem.
 
Będziesz miał.
obecnie mam prawie 19 lvl na razie do głównych questów to wystarcza ale wątpię żeby dajmy na to ostatni quest z fabuły wymagał np nawet tego 20 lub 19 lvl poza tym wolałbym też najpierw skończyć questy poboczne a potem iść dalej z fabułą obecnie mam rozpoczęty drugi quest główny na skellige i mam aktywnych pełno questów pobocznych zarówno z skellige jak i z novigradu bo niektóre sa nawet od 30 lvl wiec jak mam je wykonać z xp glitchem wczoraj zrobiłem quest na skellige miecz rodowy był zielony dostałem xp nope jedyne wyjście to albo nie grać do momentu wypuszczenia patcha lub nadrabiać stracone xp przez buga na farmieniu na utopcach pod woda w poblizu novigradu
 
A gdzie ja tutaj okazuję brak szacunku?
Choćby w tonie wypowiedzi i sugerowaniu, że źle pracuje / obija się, celowo nic tutaj nie pisze. Nie wiesz, jaki jest zakres jego obowiązków, nie wiesz, jaki plan związany z kanałami komunikacji ma firma, ale nie przeszkadza Ci to rzucać paskudnych insynuacji.
 
obecnie mam prawie 19 lvl na razie do głównych questów to wystarcza ale wątpię żeby dajmy na to ostatni quest z fabuły wymagał np nawet tego 20 lub 19 lvl poza tym wolałbym też najpierw skończyć questy poboczne a potem iść dalej z fabułą obecnie mam rozpoczęty drugi quest główny na skellige i mam aktywnych pełno questów pobocznych zarówno z skellige jak i z novigradu bo niektóre sa nawet od 30 lvl wiec jak mam je wykonać z xp glitchem wczoraj zrobiłem quest na skellige miecz rodowy był zielony dostałem xp nope jedyne wyjście to albo nie grać do momentu wypuszczenia patcha lub nadrabiać stracone xp przez buga na farmieniu na utopcach pod woda w poblizu novigradu

Jakbyś przeczytał poprzednią stronę tego wątku to byś wiedział jak. Jeśli Ci się nie chce to Ci powiem: Gra sama zadba o Ciebie i za 10 questów może i nie dostaniesz expa, ale za 11 dostaniesz go tyle że starczy Ci na 4 poziomy.
 
Ale wiecie, wejść na to forum, na ten wątek, na 2 minuty, zedytować post i napisać w nim ze dwa, trzy zdania że pracujemy, że nie dzisiaj, że albo jutro albo pojutrze albo pod koniec tygodnia i jakoś inaczej to by wyglądało ale nie, po bo co? Jelenie z polski kupili to teraz niech czekają bez wiedzy, a Momot na twitterze odpowiada amerykańcom i innym non stop a dla nas ciężko jest mu zedytować posta i napisać UPDATE. To mnie najbardziej boli, nie to że nie ma patcha bo trudno, nie ma ale w końcu się pojawi ale boli mnie to że jesteśmy aż tak niechciani, nawet na forum anglojęzycznym Momot udziela się w postach i odpowiada ludziom, tutaj jakiekolwiek zgłoszenia bugów itp odbijają się bez echa


Słuchaj kolego Ja kupiłem tą grę za funty a wierz mi to o wiele drożej wychodzi niż tam u was w kraju bo jest blokada i my na wyspach płacimy o wiele więcej. Takie prawa rynku. Ale po jaką cholerę otwierać takie polskie forum skoro nie zarządza się nim w żaden sposób? Powinni otworzyć jedno angielskojęzyczne i nie mącić w głowie jak Pan Momot i jego zespół nie ma czasu a ma czas na co innego. Niestety na angielskim też go wyklinają więc chyba schodzi do podziemia może stąd te tweety, reddity. ;)

---------- Zaktualizowano 12:38 ----------

Choćby w tonie wypowiedzi i sugerowaniu, że źle pracuje / obija się, celowo nic tutaj nie pisze. Nie wiesz, jaki jest zakres jego obowiązków, nie wiesz, jaki plan związany z kanałami komunikacji ma firma, ale nie przeszkadza Ci to rzucać paskudnych insynuacji.


odpowiada zwykłym graczom a nie swoim pracownikom. Ja nie mówię że źle pracuje bo tak naprawdę to nie wiem czym się zajmuje skoro nie zajmuje się tym forum. Ja mówię tylko że te forum nie zdaje egzaminu a jest częścią strony internetowej-podstroną. Community Lead & Website Coordinator tym rzekomo się zajmuje
 
Last edited:
Może trochę więcej szacunku? Stanowisko Pana Marcina to Community & Website Coordinator. "Siedzenie" na Twitterze to miedzy innymi jego praca. Z robieniem/wypuszczaniem patcha nie ma nic wspólnego.

Szacunku ?

Społeczność to my
Kanały komunikacji to forum, suport, facebook, twitter

Od 5 dni nie ma informacji ani oficjalnego stanowiska a ten facet bierze za to kasę. Większy szacunek mógłbym oddać gdyby był to jakiś programista i w czasie wolnym informował ludzi a od 5 dni był zajęty praca nad paczem i nie miał czasu.

Facet bierze kasę za informowanie graczy nawet za elementy za które nie odpowiada - od kilku dni na kanałach Polskich ewidentnie nie dopełnia swojej (jak wskazuje nazwa stanowiska) podstawowego obowiązku,
 
I w jaki sposób fakt, że ktoś wykonuje swoją pracę niezgodnie z Twoimi oczekiwaniami upoważnia Cię do traktowania go bez szacunku? Niezupełnie rozumiem Twój tok myślenia.
 
Powiedzmy szczerze. My oczekujemy 1 drobnej informacji, jak to się ma toczyć, a od 5 dni niczego się nie dowiadujemy. Szacunek do pewego stopnia się kończy, czyż nie? Nie mówie już o jednej osobie, że zawiniła. A cały zespół...
 
Racja po przemyśleniu uważam że faktycznie mam za wysokie wymagania czy człowiek odpowiedzialny za komunikacje z graczami na Polskim forum milczał od 6 dni po awarii przez którą grę porzuciło masę osób od tygodnia wyczekując szczębku informacji na zagranicznych forach.

Ja i moje chore wymagania względem innych osób...muszę być okropnym człowiek w mojej organizacji. Ostatnio np wymagałem by na myjni umyli mi auto...

dzięki zielona dzięki tobie zmienię się wewnętrznie.

A tak na poważnie na szacunek trzeba służyć a to co proponujesz to model obniżonego wymagania. Np może i mąż zły ale chociaż nie bije.
 
Jakbyś przeczytał poprzednią stronę tego wątku to byś wiedział jak. Jeśli Ci się nie chce to Ci powiem: Gra sama zadba o Ciebie i za 10 questów może i nie dostaniesz expa, ale za 11 dostaniesz go tyle że starczy Ci na 4 poziomy.
serio czyli co gra po jakimś czasie robienia questów głównych daje boosta xp który nie wchodzi w skład xp z questa?
 
I w jaki sposób fakt, że ktoś wykonuje swoją pracę niezgodnie z Twoimi oczekiwaniami upoważnia Cię do traktowania go bez szacunku? Niezupełnie rozumiem Twój tok myślenia.

Chodzi o to że nie wykonuje przynajmniej nie informuje tutaj. Być może to nie leży w zakresie jego obowiązków ale w takim razie co robi tutaj tutaj ten topic i dlaczego jako koordynator nie skoordynuje czegoś? ;) Ode mnie dowiesz się więcej tutaj na chwilę obecną. Wróbelki tweeterki ćwierkają że zajmą się problemem nie naliczania XP w nowym patchu, szare questy dalej nie będą naliczane swoją drogą. Chcieliby w tym tygodniu zapuścić patcha dla ps4 ale być może będzie dopiero w przyszłym. Dla PC napewno nie dzisiaj. Nie wiem nic o moim bugu więc mi to pewnie zostanie dłuuuugo poczekać zanim zagram.
 
Last edited:
Top Bottom