Konkurs: Znajdź Pana Lusterko

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Konkurs: Znajdź Pana Lusterko



Diabelska natura Gauntera O’Dim zwanego Panem Lusterko pozwala mu być wszędzie i kontrolować każdy aspekt otoczenia. W związku z tym, przygotowaliśmy specjalny konkurs dla najbardziej spostrzegawczych członków naszego forum!

Pan Lusterko pojawia się znikąd na krótką chwilę w dodatku Serca z Kamienia w różnych momentach rozgrywki - czy udało Wam się go dostrzec? Jeśli tak, to chcemy żebyście przesłali nam screenshoty, które to potwierdzą. Umowa stoi?

Pierwsze trzy osoby, które prześlą nam wszystkie screenshoty Gauntera O’Dim wygrają podpisaną Edycję Kolekcjonerską pierwszego dodatku do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z Kamienia na platformę PC lub PS4. Dla użytkowników XBOX ONE przygotowaliśmy kod do pobrania wersji cyfrowej dodatku oraz dwie talie do Gwinta.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na skrzynkę znajdzpanalusterko@cdprojektred.com wraz z Waszym nickiem na forum oraz klauzulą: “Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem konkursu „Znajdź Pana Lusterko”, dostępnym pod adresem: bar.cdprojektred.com/regulations/findmanofglass, akceptuję jego postanowienia i zgłaszam swój udział w konkursie. Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CD PROJEKT S.A. (z siedzibą w Warszawie, w Polsce, ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa) dla celów przeprowadzenia wyżej wymienionego konkursu i zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 1997 Nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Jestem świadom przysługującego mi prawa do dostępu i poprawiania moich danych.” - obowiązuje jedno zgłoszenie na osobę.

Screenshoty prosimy przesyłać do 10 Listopada 2015 r., do godziny 16:00 czasu polskiego. Pełny regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Życzymy powodzenia w złapaniu Pana Lusterko!
 
Ja dodatku nawet nie ruszyłem, bo ciągle jeszcze ogarniam podstawkę, ale wyników konkursu jestem ciekaw. Sam raczej nie mam zdolności do wychwytywania takich szczególików, więc chętnie zobaczę co i gdzie :).
 
Damn it, strasznie niekorzystna data ogłoszonia tego konkursu. Teraz całe forum leci ogrywać dodatek po raz drugi. Bądź do skutku. To chyba będzie mój pierwszy konkurs ;)
 
O zaraza, u mnie słabo ze spostrzegawczoscią, trzeba będzie mieć oczy na każdym ujęciu cut-sceny
 
@asper23

Dokładnie, taki nasz G-Man.

Ech... ja muszę jeszcze przebrnąć (drugi raz) przez podstawkę i dopiero zagłębie się w dodatku.
Sądzę, że do tego czasu może być już po konkursie.
 

Burza46

CD PROJEKT RED
Przypominam, że konkurs kończy się już jutro (10.11.2016)! Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 16:00!!!
 
Last edited:
Ja tam jeszcze dodatku nie skończyłem ale zaczynam podejrzewać, że Pan Lusterko jest.. tym kotem, który pałęta się w kilku scenach przerywnikowych (w podstawce oraz dodatku). Kotem, który to nie robi sobie nic z Geralta w przeciwieństwie do innych normalnych kotów.
 
Przypominam, że konkurs kończy się już jutro (10.11.2016)! Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 16:00!!!

Czyżby nikt go nie znalazł? :thinking:
Ja tam jeszcze dodatku nie skończyłem ale zaczynam podejrzewać, że Pan Lusterko jest.. tym kotem, który pałęta się w kilku scenach przerywnikowych (w podstawce oraz dodatku).
Jak doczytasz regulamin konkursu to przestaniesz podejrzewać ;)
 
w takim razie twoja obecnosc w tym temacie jest delikatnie rzecz biorąc - niezrozumiała ;)

co z wynikami konkursu? ktos wie? jestem niezmiernie ciekaw, gdzie się nam pan lustereczko poukrywal, bo przechodzilem dodatek 3 razy i nigdzie go przypadkiem, o jakim mówią w regulaminie, nie spotkalem ;)
 
Konkurs 'Znajdź Pana Lusterko' zakończony!

Tym razem przebiegłemu Panu Lusterko udało się uciec naszym forumowiczom! Znalazł się jednak jeden śmiałek, który zauważył Gauntera O’Dim aż 3 razy! Dlatego też, nasze jury postanowiło nagrodzić właśnie tę osobę!

Wygrywa: @Hanowen! Gratulujemy! Niebawem wyślemy prywatną wiadomość w sprawie nagrody!

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia!

Poniżej znajdują się trzy z sześciu zwycięskich screenshotów! Jeszcze raz gratulujemy!

 

Attachments

  • Pan_Lusterko.jpg
    Pan_Lusterko.jpg
    137.4 KB · Views: 1,099
  • Pan_Lusterko2.jpg
    Pan_Lusterko2.jpg
    209.1 KB · Views: 1,426
  • Pan_Lusterko3.jpg
    Pan_Lusterko3.jpg
    232.7 KB · Views: 720
Znalazł się jednak jeden śmiałek
To dopiero trzeba mieć skanery Gaunter O'Dim - owe, żeby gościa wypatrzyć! Na pierwszym screenie widzę, na trzecim też (chyba), ale na środkowym... :confusion:

---------- Zaktualizowano 12:11 ----------

Oczywiście gratulacje.
 
To dopiero trzeba mieć skanery Gaunter O'Dim - owe, żeby gościa wypatrzyć! Na pierwszym screenie widzę, na trzecim też (chyba), ale na środkowym... :confusion:

---------- Zaktualizowano 12:11 ----------

Oczywiście gratulacje.

Pssst... za Niziołkiem siedzi na ławce ;)
 
Tym razem przebiegłemu Panu Lusterko udało się uciec naszym forumowiczom! Znalazł się jednak jeden śmiałek, który zauważył Gauntera O’Dim aż 3 razy!

Śmiem twierdzić, iż przebiegli REDzi Pana Lusterko zbyt dobrze ukryli ;)

Trzeci screen jest mi znany, ale pierwszy i drugi robią wrażenie. Trzeba mieć diablo wzrok i szczęście, aby P. Lusterko przyłapać. W szczególności patrząc na drugi obrazek.
@Hanowen - szacunek i gratulacje!

Poniżej znajdują się trzy z sześciu zwycięskich screenshotów!
Czy istnieje możliwość zobaczenia wszystkich 6? Zawodowa ciekawość przegranego poszukiwacza :)
 
Last edited:
Top Bottom