Łatka 1.10 - Lista zmian

+
Właśnie zacząłem ściągać poprawkę i zbiorcze DLC.
Downloader melduje, że za jakieś 2 godziny skończy pobierać.
 


U mnie też jedna część pliku jest zwalona.

Pytanie co będzie się działo we wtorek :).
 
A mi wyskoczyło ,,not authorized'' i nie pobiorę nic. Podobno dodanie pakietów DLC może to rozwiązać no ale... ja je już mam dodane. Ktoś może pomóc?
 
Ja mam na galaxy już 9.1 GB i cały czas mi idzie 2.2 MB, czyli prawie że na full mojego łącza. Tylko raz się zatrzymało.
 
A ściągasz w partach? bo umnie bylo z poaczatku 17 gb i nie udalo sie tego sciagnac pisalo not authorized.W partach tez mi idzie 2,2mb i mam 5,5 gb sciagniete.
 
Ja w partach też mam mniejszą paczkę, nic z tego nie rozumiem (tak, zmieniłem język na PL ale mimo to uciekło ponad 1 GB)
 
No nieeeee no. Cieszyłem się, że się szybko pobrało - nawet nie 30 minut. A tutaj data corrupted i ściągaj pan od nowa. Tak się nie bawię, zaczekam:p
 
Witam
Czy Pan Marcin może się wypowiedzieć co z fix'em do zadania "Najgroźniejszy potwór..." na PS4 ? czy ten patch naprawia problem z nieśmiertelnym wilkołakiem czy nie ?
 
Witam
Czy Pan Marcin może się wypowiedzieć co z fix'em do zadania "Najgroźniejszy potwór..." na PS4 ? czy ten patch naprawia problem z nieśmiertelnym wilkołakiem czy nie ?

Na to zadanie będzie ponoć oddzielna łatka.
 
A u mnie jak zapodałem wszystkie części patcha do ściągnięcia, to wyskoczyło 13 godzin :(. Chyba odpuszczam i poczekam do północy, wtedy mam dwukrotnie szybszy transfer, to do rana powinno pobrać.
 
Ja mam tylko nadzieje, ze Marcin Momot szybko zglosi do gog.com problem z partem 2 z 4 i jego wielkoscia 3.1GB gdzie wiadomo powinno byc 4GB
 
Top Bottom