Łatka 1.10 - Lista zmian

+
Też macie jako niezaliczony quest "Represje w Novigradzie 2"? Wcześniej miałem tylko ten z gangami w Novigradzie a teraz doszedł jeszcze jeden :p
 
No to mamy dysonans, bo u mnie nigdzie nie mają.

Sprawdziłem jeszcze raz. Tym razem dokładniej. Na nowej grze w śnie na początku jak jest rozmowa Ciri z Vesemirem - nie mają, a później jak Ciri szukała hełmu - mają. No chyba, że jestem ślepy :p.
 
Jest jakiś sposób żeby płotka w 1.10 do góry nogi nie zasuwała ? Wygląda to dość zabawnie bo Gerald twarzą ryje ziemie podczas galopu.
 
Też macie jako niezaliczony quest "Represje w Novigradzie 2"? Wcześniej miałem tylko ten z gangami w Novigradzie a teraz doszedł jeszcze jeden :p

Tak, mam ten i gra twierdzi, że ola zignorowałam pomoc spiskowcom i nie zrobiłam "Spisku" do końca. Chociaż w zakończeniu gry wszystko było ok - myślałam, że to zostało poprawione.
 
Sprawdziłem jeszcze raz. Tym razem dokładniej. Na nowej grze w śnie na początku jak jest rozmowa Ciri z Vesemirem - nie mają,

Ogólnie nie mają (zniknęły po uaktualnieniu):



a później jak Ciri szukała hełmu - mają. No chyba, że jestem ślepy :p.

Scenka z hełmem jest prerenderowanym filmikiem.
 
Ale sie wkurzyłem

Pobierałem jakiś czas temu z biblioteki na GOG łatkę 1.10 i nosz nie zdzierżę...
Pod polską zakładką pierwszy plik źródłowy uszkodzony. Teraz poprawili, ale na początku ten plik miał 3 GB, zamiast 4 GB. Teraz łącze odsyła do pliku 4 GB.
Co za bur***
:threaten:
 
Last edited by a moderator:
Scenka z hełmem jest prerenderowanym filmikiem
A retrospekcja jak Ciri trafia na moczary nie jest filmikiem? Bo w tej scenie po wyjściu, a w zasadzie po wypadnięciu z portalu nie ma pochwy na miecz. A w następnej scenie jak ucieka od wiedźm i gonu już ma :p.
 
@I_w_a_N

Coś podejrzane było, że pierwszy plik źródłowy miał 3 GB, gdy kolejny miał 4 GB. Tym bardziej, że z opisu wynikało, że powinien "ważyć" 4 GB.
Nie popisali się.
Jestem pewny, że na początku łącze odsyłało do pliku 3 GB, bo kilka razy sprawdzałem, a opis swoje - 4 GB...
Wkurzyłem się...
 
Tych filmików nie jest tak dużo.

Chyba tylko:
- młoda Ciri - scena z hełmem aż do tatku Gonu
- użycie przez Ciri mocy po śmierci Vesemira w bitwie o Kaer Morhen
- walka z Białym Zimnem i retrospekcje po wejściu do wieży pod koniec gry

Pewnie coś jeszcze pominąłem ale nie było tego dużo.
 
Z DLC nie ma problemu pod NG+, musicie poza patchem zassać ten 16 DLC instaler a potem w GOGu go odhaczyć jako zaznaczony. Wtedy wszystko zostanie zainstalowane i spokojnie stare sejvy z NG+ można odpalić!
 
pograłem chwile pojeździłem trochę bo gre skończyłem i tak zauważyłem bug w ustawieniach grafiki zamiast niskie średnie i tak dalej są jakieś kwadraciki oraz quest racja stanu dalej został w nieukończonych mimo że go ukończyłem wszystkie punkty w nim są na zielono zamiast tego teraz do nieukończonych trafił quest represje w novigradzie II który oczywiście ukończyłem i pokazuje że zawaliłem punkt o podążaniu za śladami za pomocą wiedźmińskich zmysłów żadnych innych bugów nie zauważyłem
 
Wszystko zainstalowałem, paczkę z DLC i 1.10. I co? I wszystkie skryptowe mody mi szlag trafił (galopowanie w miastach, wszystkie umiejętności są aktywne, konsola). Script loader, czy jak to się zwie, wywala błąd.
 
Wszystko zainstalowałem, paczkę z DLC i 1.10. I co? I wszystkie skryptowe mody mi szlag trafił (galopowanie w miastach, wszystkie umiejętności są aktywne, konsola). Script loader, czy jak to się zwie, wywala błąd.
No wiemy, wyrzuć, autorzy już zaczynają aktualizować skrypty.
 
U mnie jest masakra - cała masa glitchy, typu chodzące korpusy bez głów, albo latająca głowa Triss:/. Poza tym w queście "słoneczny kamień" Filippa za cholerę nie chce otworzyć drzwi do jaskinie, stoi tylko i gapi się na nie:/
 
Dobra rada - zróbcie uninstall i zainstalujcie grę raz jeszcze przez Galaxy. Ja byłem zmuszony, bo któryś mod zmienił mi pliki gry i nie chciała się odpalić. Czysta instalacja pomaga, bo ja nie uświadczyłem jeszcze ani jednego glitcha. Rada oczywiście tyczy tych co mają szybkie łącza, bo na starych to ściąganie 38GB będzie mordęgą. Tak czy inaczej - pomaga.
 
Top Bottom