Łatka 1.11 - Lista zmian

+
Ja pytam jeszcze raz.... Kto sprawdza te patche ????

Obstawiam że Pani Krysia sprzątaczka ^^
Swoją drogą, o ile wcześniej wyśmiewałem nazywanie tej gry Gliczmin, tak teraz zaczęło to pasować jak ulał.
 
Last edited:
Nie wiem jak X1 ale PS4 nie dostało jeszcze patcha... Jakieś info kiedy ? Jak teraz gra ma tak wyglądać to ja chcę wrócić do wersji 1.00
 
No przykro jest..... Każdy zaufał,kupił grę i teraz trzeba patrzeć jak z patcha na patch jest gorzej.... za chwile wypuszczą patcha 1.12 który poprawia 1.11 który miał poprawić 1.10.... heh no co zrobić....Żyjemy w dobie zbugowanych gier,patchy DAY 1 i płatnych dlc... bez szacunku dla graczy....
 
Lepiej by zrobili jak by udostępnili w końcu w pełni funkcjonalny edytor tak jak kiedyś obiecali. A nie robią graczy w balona. REDZI duży minus za to. Większość błędów już by było dawno poprawionych. A tak nie wiem czy warto dalej grać.
 
No przykro jest..... Każdy zaufał,kupił grę i teraz trzeba patrzeć jak z patcha na patch jest gorzej.... za chwile wypuszczą patcha 1.12 który poprawia 1.11 który miał poprawić 1.10.... heh no co zrobić....Żyjemy w dobie zbugowanych gier,patchy DAY 1 i płatnych dlc... bez szacunku dla graczy....

Znaczy nie do końca się zgadzam. Fakt nie rozumiem ich polityki patchy. Dlaczego wypuszczają buble jednak gra przynajmniej w wersji na PC była zdecydowanie za tania jak na to co zaoferowała. Nie znam drugiego takiego tytuły, który za taką cenę wypuściłby taką grę. Nie wiele twórców dostarcza później darmowe DLC(pakiet 16 dlc) i mamy 2 płatne dlc. Nie wiem jak Krew i WIno ale Serce z Kamienia to świetna opowieść i cały dodatek jest dłuższy niż wiele pełnych gier typu Call of Duty np :) Cena nie jest taka duża a jak mówię podstawka była stanowczo za tania. JEDYNY MINUS to te patche. Błagam wolniej, a dokładniej.

---------- Zaktualizowano 17:24 ----------

No przykro jest..... Każdy zaufał,kupił grę i teraz trzeba patrzeć jak z patcha na patch jest gorzej.... za chwile wypuszczą patcha 1.12 który poprawia 1.11 który miał poprawić 1.10.... heh no co zrobić....Żyjemy w dobie zbugowanych gier,patchy DAY 1 i płatnych dlc... bez szacunku dla graczy....

Znaczy nie do końca się zgadzam. Fakt nie rozumiem ich polityki patchy. Dlaczego wypuszczają buble jednak gra przynajmniej w wersji na PC była zdecydowanie za tania jak na to co zaoferowała. Nie znam drugiego takiego tytuły, który za taką cenę wypuściłby taką grę. Nie wiele twórców dostarcza później darmowe DLC(pakiet 16 dlc) i mamy 2 płatne dlc. Nie wiem jak Krew i WIno ale Serce z Kamienia to świetna opowieść i cały dodatek jest dłuższy niż wiele pełnych gier typu Call of Duty np :) Cena nie jest taka duża a jak mówię podstawka była stanowczo za tania. JEDYNY MINUS to te patche. Błagam wolniej, a dokładniej.
 
Ja natomiast ocenię Serca z Kamienia jak uruchomię ten dodatek. W tej chwili jedyna zbroja jaką miałem (cech wilka) została usunięta i w takim przypadku posiadając 66 poziom w NG+ raczej nic nie zdziałam...
 
Wolnie a dokładniej ???????
Człowieku kupiłem DLC w tamtym tygodniu i dalej nie gram bo cierpliwie czekam na 100% produkt. Coś tu jest chyba nie tak????
 
Ten patch 1.10 przed wypuszczeniem DLC to było wielkie nieporozumienie... Z całym jednak szacunkiem do gry i jej twórców.
 
Nom lekko byłem zdenerwowany z powodu braku sprzętu w NG+ Grasz grasz kończysz grę mimo baboli a tu buuuum nowe babole a obiecują i piszą że naprawione....To jest wnerwiające ;/ :(
 
Szanuję Was CDPR za kolejną łatkę, jednak mój problem nie został naprawiony. To mówicie, że pochew na miecze Wam nie zrobili? Urocze. Ja sobie siedzę w nowym dodatku na głównym zadaniu 'żyli długo i szczęśliwie' i nie mogę nigdzie iść, utknąłem. Oglądałem nawet gameplaye, żeby sprawdzić czy na pewno wszystko dobrze zrobiłem. Szczegóły dot. problemu znajdziecie w wątku Żyli długo i szczęśliwie MAJOR bug
[Serce z Kamienia] (nie mogę wstawiać linków :V)
 
Co do grzywy Płotki, to na angielskim forum piszą, że trzeba zrobić save game pod patchem 1.11, zrestartować grę i wczytać tego save'a ponownie.

Jak po każdym patchu polecam veryfikację plików, a jeszcze lepiej - skasowanie plików konfiguracyjnych w katalogu "Dokumenty/The Witcher 3", ręczne instalowanie patcha, dlc's i Serca z Kamienia ( wersja 1.11 ) używając instalatorów. Rozwiązało to wiele moich problemów przy wcześniejszych patch'ach.
 
Top Bottom