Nilfgaard przybywa! Nowa frakcja gry GWINT już dostępna!

+
Ja już przeinstalowuje 3 raz, poprzednie 2 razy skończyły się błędem przy przenoszeniu "brak dostępu do dysku".
 
Działa. Chyba, bo widzę, że ciągle ludzie mają jakieś braki. Ile macie kart Nilfgaardu dostępnych?
 
Miał już ktoś okazję pograć? Zastanawiam się czy coś się zmieniło czy też karty mają stare i nieaktualne opisy. Przy potworach dalej jest że jedna jednostka zostaje, nie że ostatnio rzucona. Ambasador zwiększa siłę o 12. Jan Calveit przenosi wszystkich szpiegów z danego rzędu.
 
Pewnie jak Duckingman pisał wyżej. Tali Nilfgaardu nie ma złożonej, ale jest Emhyr i jakieś karty. Nie wiem jakie bo moja żona radośnie zaczęła od razu otwierać beczki (trafiła mi Letho między innymi).
 
Dzieciaki właśnie skończyły otwierać 33 beczki. Tyle ich wykupiłem za złoto bo mam 3 dzieciaków i chciałem by każdy miał do otwarcia taką samą liczbę. W sumie trafiłem 5 epików i 2 legendy (wziąłem Kejrana i Myrga) oraz aż 4 animowane Jaskółki. Z Nilfgaardu trafił mi się tylko Egan więc raczej nie przyłączę się do radosnej zabawy nową frakcją. Co ciekawe pomimo wyciągnięcia 165 kart z beczek nie udało mi się trafić wszystkich nowych zwykłych kart (że o zdobyciu z każdej po 3 kopie nie wspomnę).
 
Last edited:
Duckingman;n7686200 said:
Dzieciaki właśnie skończyły otwierać 33 beczki. Tyle ich wykupiłem za złoto bo mam 3 dzieciaków i chciałem by każdy miał do otwarcia taką samą liczbę. W sumie trafiłem 5 epików i 2 legendy (wziąłem Kejrana i Myrga) oraz aż 4 animowane Jaskółki. Z Nilfgaardu trafił mi się tylko Egan więc raczej nie przyłączę się do radosnej zabawy nową frakcją. Co ciekawe pomimo wyciągnięcia 165 kart z beczek nie udało mi się trafić wszystkich nowych zwykłych kart (że o zdobyciu z każdej po 3 kopie nie wspomnę).

No to trochę słabo, ale statystycznie i tak dobry drop miałeś.
U mnie sprawdziło się, że 5% jest na legendę, a 25% na epicką kartę, bo na 125 beczek 6 legend i 30 epików - czyli tak jak przypuszczałem (z tym, że ja przyjąłem metodologię w ten sposób, że wliczyłem karty które trafiłem również w pierwszych 4 kartach, co jest imo błędem - epików trafiłem tak z 5-7, a legendy żadnej - wtedy prawie 20% wychodzi).

Niżej statystyki dla Nerdów z mojego openingu, może komuś pomoże w zorientowaniu się jaki jest % na konkretny drop przy takiej liczbie kart (z brązowymi był problem, a kurcze szkoda mi brąz kupować ;//)

125 beczek + 3000 skrawków odłożone (za literówki w nazwach kart sorka>:)
Legendarne - 6

- powtarzające się: 0
- nowe: 6 (4 z nowej edycji)

Tibor Eggebracht
Menno Coehoorn
Letho z Gulety
Sukkub

Operator
Baba cmentarna

Epickie - 30

- powtarzające się: 16...
- nowe: 14 (10 z nowej edycji)


Cahir
Djengo Frett
Zabójstwo
Peter saar Gwynlere
Cynthia
Stefan Skellen
Fałszywa Cirilla
Tris: Zaklęcie motyli
Joachim de Wett
Cantarella

Yarpen Zigrin
Trolololo
Jan Natalis
Malena

Co ciekawe z 125 beczek nie zdołałem skomponować wszystkich nowych brązowych ;//

1/3 Płatnerz klanu Toardarrach
0/3 Pikienierzy dywizji Aubiz
1/3 Egzekutor brugady Impera
2/3 Medyk z Vicovaro

Pozostałe brązowe mam w pełnym komplecie.

3000 skrawków odłożone + 3710 ze zniszczenia zbędnych kart po openingu (510 kart - automatyczne niszczenie) + około 500-600 skrawków ze zniszczonych zwykłych wersji kart jeżeli trafiłem wersje premium oraz kart które mają różne grafiki (,np Gon). To razem dało ok. 7300 skrawków, więc dodatkowo mogę zrobić 9 kart legendarnych, czym przypuszczam, że skolekcjonuję wszystkie legendy w grze.
 
Last edited:
No Title

Potwierdzam aktualizacja ściągała 1,7 GB i przerwana została przy samym końcu ;/
Przy uruchamianiu wyskakuje taki błąd.

Następnie jak wznawiam aktualizację, to niby wgrywa jakieś 0,2 mb i komunikat w prawym górnym rogu, że aktualizacja wstrzymana, gra uruchomiona... ciekawe ;]
 

Attachments

  • photo106670.jpg
    photo106670.jpg
    49.7 KB · Views: 39
conar8;n7686610 said:
Potwierdzam aktualizacja ściągała 1,7 GB i przerwana została przy samym końcu ;/
Przy uruchamianiu wyskakuje taki błąd.

Następnie jak wznawiam aktualizację, to niby wgrywa jakieś 0,2 mb i komunikat w prawym górnym rogu, że aktualizacja wstrzymana, gra uruchomiona... ciekawe ;]

Mam tak samo, może ktoś ma pomysł?
 
weramorfi;n7686760 said:
Mam tak samo, może ktoś ma pomysł?

Nie uruchamiałeś gry podczas aktualizacji? GOG najpierw pobiera pliki na dysk C a potem przenosi do folderu z grą. Ja miałem taki komunikat błędu gdy uruchomiłem w trakcie aktualizacji. Sprawdź na GOGu jaki jest komunikat.
 
Duckingman;n7687150 said:
Czy mi się wydaje, czy w przypadku poddania przez przeciwnika partii nie ma opcji podziękowania za grę?

Teraz żeby móc przyznać GG trzeba rozegrać przynajmniej jedną rundę i muszą na stole pojawić się jakieś karty.
 
Duckingman;n7687150 said:
Czy mi się wydaje, czy w przypadku poddania przez przeciwnika partii nie ma opcji podziękowania za grę?

Ponoć jedna tura musi minąć i kilka kart zostać użytych.
 
Duckingman;n7687150 said:
Czy mi się wydaje, czy w przypadku poddania przez przeciwnika partii nie ma opcji podziękowania za grę?

Przejrzyj listę zmian, które wprowadziła nowa łatka ;)
 
Top Bottom