Omówienie aktualizacji podczas GWENT Challenger - 17.12.2017

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Omówienie aktualizacji podczas GWENT Challenger - 17.12.2017



W niedzielę, 17 grudnia, zapraszamy Was na stream z Pawłem Burzą i Michałem "Luigim" Dobrowolskim!

Będziemy nadawać prosto z Zamku w Mosznej, gdzie odbywa się GWENT Challenger #2, zaraz po półfinałach (i przed Wielkim Finałem!). Opowiemy Wam o wszystkich zmianach, które znajdą się w GWINCIE po najbliższej aktualizacji. Tego nie możecie przegapić!

Stream będzie dostępny na twitch.tv/cdprojektred.
 
Last edited:

Gość

Guest
Mógłby ktoś przechwycić i wrzucić na YT, nie będę miał możliwości obejrzeć w weekend.
 
Dziwne, że tak tu cicho na forum po pierwszym dniu Challengera, zero komentarzy, a szkoda.

Po pierwsze, duży plus dla organizatorów, świetna oprawa. Jest zamek z prawdziwego zdarzenia, Emhyr i jego żołnierze, Pan Lusterko, Ves i Pavko. ( Nie wiem czy inne postacie były, ktoś nieco podobny był do Letho, ale to raczej Nilfgaardczyk był zwykły jedynie).
Po drugie, spory plus również za ciekawie zrobione przedstawienie graczy oraz za barda. Pełen profesjonalizm, jeśli chodzi o przygotowanie tego turnieju.

Mam szczerą nadzieję, że dalej będziecie trzymać równie wysoki poziom, jak do tej pory.
 
Reunion33;n10013591 said:
Dziwne, że tak tu cicho na forum po pierwszym dniu Challengera, zero komentarzy, a szkoda.
Ludzie zawsze mało piszą w tych tematch z turniejami. Ale rzeczywiście organizacja - mistrzostwo świata. Znakomita sceneria, postaci z wiedźmina, tylko pozazdrościć tym, co tam są :)
 
Zmiany wizualne niezbyt przypadły mi do gustu, podobnie pomysł z rozbijaniem kart i pojedynczymi artami dla trójek... o ile wszystko dobrze zrozumiałem.
 
2jacks;n10015521 said:
Kiedy wchodzi patch? Limit rzędu?...i to nie były wszystkie karty?

Burza mówił o PTR czyli serwerach testowych z dostępem do wszystkich kart, oddzielonych od gry jako takiej.
 
Widziałem urywek nagrania i patrząc na zmiany w interfejsie nie mogę się oprzeć wrażeniu, że szykowane jest to pod mobile.
 
Na PTR testowane są zmiany które potem wchodzą do gry, tylko jak dotąd dostęp do nich mieli devovie i czasami stremerzy. Burza mówił o open PTR nie wiem co to oznacza, czy dla wszystkich czy wybranych.
 
Czyli aktualizacja jutro lub wtorek...patrząc, że Midwinter Hunt ma już licznik 22 dni do końca.
A o nowym trybie ani słowa? Będzie teraz czy później?
 
Twilightus;n10016071 said:
PTR z definicji jest dla wszystkich. Public Test Realm, słowo public jest kluczowe.

Yhm, tylko jak dotąd przed każdym większym patchem w gwincie (a było ich trochę) były PTR. Słowo open jest raczej bardziej kluczowe.
 
Top Bottom