Premiera gry "Wiedźmin" przesunięta na 26 października.

+
Pablo-> pre-order to zamówienie czegoś, czego jeszcze tak de facto nie ma. Zamawiając pre-order nigdzie nie masz napisane, że grę dostaniesz dokładnie wtedy a wtedy. Jest tylko mowa, że nieco wcześniej niż premiera.
 
Nie ma gierki na czas, to niech bedzie chociaz jakis nowy filmik co by pocieszyl :>
 
A ja mam bardzo mieszane uczucia- z jednej strony ciężko czekać do 26... ale jednak dostaniemy perfekcyjnie wykonaną grę, a poza tym będzie czas na modernizację komputera ;)
 
Ale, ale dlasegoooooooo? chyba będę płakał w poduszkę. Mój drogi pamiętniczku, przysięgam że już nigdy nie będe taki naiwny... Moje małe nastoletnie serduszko kolejny raz zostało poważnie uszkodzone. Ale nic to jakoś przeżyję, wytrzymałem tyle lat to i wytrzymam te parę tygodni.A pod proźbą o gameplaya podpisuję się ręcami i nogami.
 
Cóż, dla mnie wiadomość nie jest czymś zaskakującym, zresztą kilka tygodni różnicy nie jest dla mnie katorgą - grunt, że info pojawiło się w należytym czasie, a nie w czasie bezpośrednio poprzedzającym premierę Wiedźmina - po części jest to dla mnie dobra wiadomość, choćby z tego względu, że w październiku będę dysponował odpowiednią ilością funduszy na EK ;) Zresztą każdy chciałby otrzymać dopracowany tytuł.
 
Dokładnie, lepiej mieć dopracowaną gre niz beta-sh17 i patchować co 2 dni;)nie przejmujcie sie by;e do swiąt :D ;)
 
Chaek said:
A co by to dopiero było, gdyby jeszcze po spatchowaniu trzeba było zaczynać grę od nowa jak w Two Worlds. ;)
Wyobraźcie sobie, że dzięki takiemu przesunięciu premiery do takich sytuacji może nie dojdzie ;) Nie marudźcie tak o ten gameplay już...
 
Ja nie rzucę w REDa kamieniem - przesunięcie premiery to dobra decyzja, pod warunkiem, że nie będzie kolejnych obsuw. Parę tygodni to mały pikuś :DWolę poczekać i zagrać w dopracowaną grę, niż potem męczyć się z dziesiątkami bugów i zastanawianiem się "jak je obejść, żeby przejść (dalej)", albo mieć niedosyt z powodu np. niedorobionego zakończenia gry. Za moich czasów młodzież grała na swoich GF 6600 i 512 RAM np. w KotOR-a II. Genialny klimat, jeszcze więcej tego co najlepsze w jedynce, znowu świetna fabuła i grafika lepsza niż w poprzedniej części. Uwielbiałem tę grę. Do zakończenia, które początkowo budziło pewien niedosyt a potem zwyczajnie wkur&@^$@*. A jakie były tego powody? Wydawca (LucasArts) chciało mieć ten tytuł SZYBCIEJ. No to nacisnęli Obsidian i wyszła "BARDZO PRZYZWOITA gra cRPG", która co prawda nie była tak wspaniała jak jedynka, ale jako że na bezrybiu i rak ryba, wszyscy się cieszyli. BULSZIT. Ja nie. Dobrze, że ATARI pozwala REDom na kilka kolejnych szlifów.A poza tym do tego czasu dokupię sobie trochę pamięci ;)
Pablo said:
Gra może wyjść jako najlepsza gra na świecie...ale co, gdy Klient jest traktowany niepoważnie jak >>17latek
 
Może to i lepiej. Wiecie jak było z Two Worlds....po 6 tygodniach (jak gra ukazała się w Polsce) to większość błędów została usunięta...Jakby twórcy Wieska mieli nam serwować patcha 1.1 w dniu premiery a 1.2 kilka dni później to by była wtopa (bo tyle się naczytaliśmy o jej dopracowywaniu)BTW - my dostaniemy grę 24 października bo przecież pre-ordery mają być w domach na 2 dni przed ;)Nic nie poradzimy. Tym cenniejszy będzie moment zagrania w domu... ;)
 
Wiecie, podali tym razem dokladny DZIEN pazdziernika tak wiec mysle ze to juz ostateczny termin.Z reszta, w temacie pisze doslownie:"Ostateczna data ustalona została na 26 października 2007."
 
Artystów się nie popędza. Czeka się cierpliwie, aż raczą uznać swą pracę za godną pokazania innym....ale jak skrewicie to.... :-\
 
I tak wiele kłopotów będą mieli z tą obsuwą....w końcu wszędzie o tym wrześniu była mowa....Teraz to raczej możemy być pewni....Pozostaje czekać cierpliwie na gameplaya....I na Crysisa - oby we wrześniu się ukazał.....skutecznie skróci oczekiwanie ;D
 
Co do obsuwy to w sumie sie ciesze :DNa pocieszenie powiem wam, że czas przejścia gry 90h jest zdecydowanie wartością zaniżoną. Jeśli będziecie czytać każdą księgę, wpis w dziennik, słuchać NPC to przejście całej gry zajmie sporo więcej czasu.
 
W zasadzie nie jest aż tak źle: w końcu wakacje jak to wakacje - szybko mijają. A potem tylko pomęczymy we wrześniu a od października zacznie się radosne odliczanie.Być może do tego czasu zostaną poprawione te niedopracowane (czy raczej stare) modele postaci drugoplanowych.
 
Mnie jakoś nie dziwi ta zmiana, nawet się tego po troszku spodziewałem i nawet myślę, że dobrze się stało. Gra zapowiada się bardzo dobrze, ale trzeba ją dopracować i tyle. Mam tylko nadzieję, że dobrze tym razem oszacowali czas jaki jest im potrzebny na skończenie gry. Takie rzeczy zdarzają się firmom, które niejeden tytuł wypuściły, a CDPR jest młodą firmą, która tworzy swoją pierwszą grę, więc...Co do gameplaya to widzę, że to bardzo często używane słowo dzisiaj, więc ja to zostawię i się specjalnie wypowiadać nie będę ;P
 
Top Bottom